Skocz do zawartości


Zdjęcie

wielki zlot kraverów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wielki zlot kraverów
Ech i znow za daleko poszedlem z aktywnoscia fizyczna zaraz ktos przyleci i zacznie od a kopanie rowow albo cos takiego. Dobra koncze moje wypociny w tym temacie bo tylko watek bedzie schodzil na psy coraz bardziej.

Milego zlotu.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wielki zlot kraverów
no nie wiem. dla mnie sport musi zawierac elementy rywalizacji. zawody, medale, mistrzowie, pokonani itd. maja to szachy, ma to brydz...w kravmnadze zwyciezasz jak pokonasz napastnika na ulicy. to nie jest sport tylko samoobrona. a jesli wszelka forma aktywnosci fizycznej to bylby sport, to wtedy chociazby panowie od przewozu i rozladunku mebli byliby wielkimi sportowcami. albo np. mistrzostwa swiata w kopaniu rowow. no bez przesady :) ale faktycznie, definicja sportu jest dosyc zamglona.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wielki zlot kraverów
hehe, tak to jest jak sie czlowiek pospieszy i nie doczyta do konca watku :)
  • 0

budo_wdowa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wielki zlot kraverów
widze panowie ze rafaik nie uzyskal zadnej odpowiedzi na pytanie, ja jestem rowniez ciekaw czy ktos z was byl na takim zlocie juz wczesniej i czy wie jak to wyglada???

PS a odnosnie waszej wymiany zdan na temat robienia interesu, to ja sie dowiedzialem tak jak szerokie grono ludzi zdajacych na P1 (nie majace koszulek KM) ze przy nastepnym egzaminie powinienem miec juz koszulke KM ( ktorej jeszcze nie posiadam). Wychodze z zalozenia ze jak zaczne cos osiagac , to bede dopiero mogl sobie ja kupic. Narazie cwicze w dresach i jest ok
pzdr
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: wielki zlot kraverów

widze panowie ze rafaik nie uzyskal zadnej odpowiedzi na pytanie, ja jestem rowniez ciekaw czy ktos z was byl na takim zlocie juz wczesniej i czy wie jak to wyglada???

PS a Narazie cwicze w dresach i jest ok
pzdr

MAM SOBIE DRES , DRES PIĘKNY JEST LALALAA LALALAA :) Jak było? looknij na stronę główną Instytu tam masz relację i fotki . :P
  • 0

budo_rafaik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wielki zlot kraverów
Kamil informacje o imprezie pojawily sie dopiero wczoraj (19.04) a poztym ja pytalem o plan zajec i ceny, a raczej niczego sie nie dowiem po zdjeciach zlat ubiglych. Wiec jak odpowiadasz to dobrze byloby gdyby na temat :!:
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: wielki zlot kraverów

PS a odnosnie waszej wymiany zdan na temat robienia interesu, to ja sie dowiedzialem tak jak szerokie grono ludzi zdajacych na P1 (nie majace koszulek KM) ze przy nastepnym egzaminie powinienem miec juz koszulke KM ( ktorej jeszcze nie posiadam). Wychodze z zalozenia ze jak zaczne cos osiagac , to bede dopiero mogl sobie ja kupic. Narazie cwicze w dresach i jest ok
pzdr


Radze jednak kupić koszulkę przed egzaminem, bo inaczej może być krucho..., a do tego najlepiej jeszcze firmowe spodenki i skarpetki. Pamiętaj jednak, koszulka to minimum.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: wielki zlot kraverów

Radze jednak kupić koszulkę przed egzaminem, bo inaczej może być krucho..., a do tego najlepiej jeszcze firmowe spodenki i skarpetki. Pamiętaj jednak, koszulka to minimum.

Jaja sobie robisz prawda "firmowe skarpetki" powiedz, że żartowałeś.
  • 0

budo_wdowa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wielki zlot kraverów
obronca nie mow mi ze jest na km rowniez obowiazek kupowania koszulek. U mnie na sekcji nie ktorzy ( njaczesciej lamusy) mialy juz caly sprzet przed wogole rozpoczeciem treningow ( czyt. torba , polar ,5 koszulek nie mowie o ocharaniaczach itd itp). Koszulke owszem sprawie sobie za jakis czas ale nie moze byc tak ze jest to obowiazek , tymbardziej ze one nie sa tanie a ja place za treningi 150zl. do tego jeszcze doszly ochraniacze wiec ladna sumka juz sie zebrala.
pzdr
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: wielki zlot kraverów

obronca nie mow mi ze jest na km rowniez obowiazek kupowania koszulek. U mnie na sekcji nie ktorzy ( njaczesciej lamusy) mialy juz caly sprzet przed wogole rozpoczeciem treningow ( czyt. torba , polar ,5 koszulek nie mowie o ocharaniaczach itd itp). Koszulke owszem sprawie sobie za jakis czas ale nie moze byc tak ze jest to obowiazek , tymbardziej ze one nie sa tanie a ja place za treningi 150zl. do tego jeszcze doszly ochraniacze wiec ladna sumka juz sie zebrala.
pzdr


Ale pamiętaj chcesz zdawać egzamin u T. Adamczyka i zdać musisz kupić firmowe skarpetki, ewentualnie slipki, bez tego ani rusz...
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: wielki zlot kraverów
ufff ale mi ulżyło :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024