Skocz do zawartości


Zdjęcie

COMBAT Ki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: COMBAT Ki
chłopaki..debili na tym świecie jest pełno-oni tesh maja prawo coś tam ćwiczyć..po co mają zaśmiecac nasze sekcje?!prawda?! :)
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: COMBAT Ki

Nie wiem, jaki jest sens w ćwiczeniu przyjmowania kopa w jajk.


jeśli do tej pory niektórzy praktykują "utwardzanie" poprzez przyjmowanie low-kicków na uda, przyjmowanie strzałów na ryj itp to nie ma się czemu dziwi9ć że ktos dodał ciosy na jajka :roll:
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: COMBAT Ki
mam propozycję:
- stworzymy korespondencyjny kurs BASEBALL COMBAT KI KARATE JUTSU;
- nagramy parę filmów pokazowych;
- opatentujemy to wszystko;
Co zyskamy?
Wtedy to o nas będą pisać :D
A we wszystkich formularzach w rubryce "zawód" będziemy mogli pisać - WYNALAZCA

:)
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: COMBAT Ki
Czemu nie, albo wkładki do butów uczące muay thai podczas spacerku, lub cudowne kadzidełka nauczające Krav Maga aromaterapią.
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: COMBAT Ki
OOO - Swietny pomysł!!!! :D

Do tego jeszcze wyprodukujemy super trunki na bazie denaturatu, żeby zabijać jednym oddechem ;)
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: COMBAT Ki

Jest to coś takiego, co podobnież pozwala przyjmować kopy w jajka, łokcie w splot, w krtań, i nie odnosić żadnych obrażeń. Po za tym pozwala zapanować nad Ki i cuda robić. Jak dla mnie to kolejny"Mojżeszowy" wynalazek :)

Tjaa jest coś takiego-dobre zioło haahhaahhh :lol: :wink:
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: COMBAT Ki
jako,ze kasa zawsze sie przyda,to postanowilem sam zalozyc skecje CK ( nie mylic z combat kalaki). no i dzis uskutecznilem pierwszy trening. bylo fajnie,tyle,ze jak sikam ,to troche boli....i cholera chyba mi sie enrgia zle rozlozyla po cwiczeniu zeber,bo jakos tak mi ze dwa zebra stukoca nieco....
ale poa tym jest fajnie,za 1/2 roku pierwsze examiny
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: COMBAT Ki

jako,ze kasa zawsze sie przyda,to postanowilem sam zalozyc skecje CK ( nie mylic z combat kalaki). no i dzis uskutecznilem pierwszy trening. bylo fajnie,tyle,ze jak sikam ,to troche boli....i cholera chyba mi sie enrgia zle rozlozyla po cwiczeniu zeber,bo jakos tak mi ze dwa zebra stukoca nieco....
ale poa tym jest fajnie,za 1/2 roku pierwsze examiny

Macias opwiedz czego uczysz bo nie qumam co znaczy CK ile to kosztuje jakie warunki treningu itp. Jak cwiczyć żebra żeby potem przy sikaniu nie bolało :P
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: COMBAT Ki
combat ki znaczy CK.zebra i sikanie to 2 rozne rzeczy. utwardzanie genitaliow moze powodowac skutki uboczne,jakim jest nieprzyjemne uczucie podczas sikania. zebra-to juz jazda dla zaawansowanych w combat ki,i nawet taki mistrz jak ja odczuwaczasem dyskomfot.
sekcja- na razie cwiczymy ( w sumie tylko ja,ale jest juz kilku chetnych.zrezszta zapisy eunuch@point-no return.pl ) w ogrodzie sasiadki ( mozna pocwiczyc techniki z zakresu uodparniania sie na ugryzienia psow,gdyz sasiadka bardzo nie lubi,jak sie bez pytania depcze jej trawnik),ale docelowo zamierzam znalezc jakas sale.poza tym planuje seminaria do mniej ciekawych dzielnic by lepiej zrozumiec czesc technik tzw.na ulice .




:) :wink:
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: COMBAT Ki
to z utwardzaniem na gryzienie psow to naprawde niezle :lol: Mozna by jeszcze utwardzac sie na wypadek kopniec konskich, ugryzien krokodyla itp.
Moze by tego miszcza od Combat Ki kiedys zaprosic do Polski aby dal pokaz z Muratem. Byly by lopaty, sierpy cegly. Mysle ze pomysl niezly a wiekszosc forumowiczow wykupila by bilety na taki pokaz. Kurde jeszcze by kasy sporo wpadlo :)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: COMBAT Ki

to z utwardzaniem na gryzienie psow to naprawde niezle :lol: Mozna by jeszcze utwardzac sie na wypadek kopniec konskich, ugryzien krokodyla itp.
Moze by tego miszcza od Combat Ki kiedys zaprosic do Polski aby dal pokaz z Muratem. Byly by lopaty, sierpy cegly. Mysle ze pomysl niezly a wiekszosc forumowiczow wykupila by bilety na taki pokaz. Kurde jeszcze by kasy sporo wpadlo :)

krokodyl-nie ma sprawy,u mnie na osiedlu jest rodzina,ktora ma krokodyla,zreszta swojego czasu byla glosna afera,jak jakis dzieciak lape wlozyl przez ogrodzenie i krokodyl chcial mu ja "utwardzic".wiec jak widzisz "sprzet" jest
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: COMBAT Ki
Spajk uważam ze Twoje zgryźliwe i cyniczne uwagi są nie na miejscu. Nie można w tak bezwzgledny sposób gaśić zapału Maciasa.Mam nadzieję że Twój post nie wpłynie negatywnie na nastawienie Maciasa do sztuk walki które trenuje.Nie możemy pozwolić sobie na utratę być może wielkiego miszcza ! .Uważam że utwardzanie się na wypadek kopięć końskich ma swój sens .Przykład: jedziesz na walacje na wieś .Idziesz se drogą a tu chabeta wypłaca Ci nagle parola w czoło i so?Normalnie- łeb do wymiany a tak- woźnica wrzuca kunia z pękniętą girą na na wóz i ciągnie go gipsowania.Podobnie z krokodylem jeśli nie jesteś utwardzony -protezy, jeśli jesteś- buty z gada (kosztowne).Dalej, jeśli pracujesz na budowie znajomość walki z użyciem łopaty czy umiejętność celnego rzutu cegłą mogą ocalić Ci skórę i wyratować z niejednej opresji itp,itd .Mam nadzieje że Cię przekonałem. Teraz do Macias :powiedz jeśli to nie tajemnica jak można utwardzić jaja ?. Ja to robię w ten sposób : rozbieram się od połowy w dół , biorę zimowego glana za nosek i napierdzielam ile sił po członie ....niestety boli co robię źle? może powinienem zacząć od lacza później sandały potem letnie buty itd....czy może poprośić kolegów z dzielnicy żeby mnie trzaskali o ! to może być dobre bo dochodzi element zaskoczenia(kravka) np wychodze ze sklepu z siatami a tu kolo mówi cześć! :-) i...buuum . pozdro.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: COMBAT Ki
glanem?widze,ze kolega dosc zaawansowany...ja zaczynalem z trampkami,potem jakies nieco twardsze buty,glany dopiero niedawno. nie lam sie-nawet mnie czasem boli.ale pamietaj-bol uszlachetnia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024