Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muay thai w Lublinie na Nlkowskich?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_gangsta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay thai w Lublinie na Nlkowskich?
nie długo, moje umiejosci sa raczej cienkie :cry: ale zawsze leoiej sie trenuje z kims kto juz cos umie
a na tym taju mi zależy
  • 0

budo_shadow751s
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay thai w Lublinie na Nlkowskich?
Ja tam trenoje wiec jak ktos ma jakies konkretne pytania do odpowiem :-) chlopaki nic sie niebujcie ze jestescie slabi i niebedzie partnera do sparingow. caly czas dochodza nowi ludzie ktorzy niemaja pojecia o Muay thai tak jak niektorzy z was. wiec zapraszam. co do piatku to prawda ze jest od 17 do 21 i poprostu trener zadaje jakas technike albo dwie np 500 low kickow na worek i jazda :) nic sie niebujdzie na kilku pierwszych treningach bedzie wyrozumialy :) czekam na pytania...
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay thai w Lublinie na Nlkowskich?
Przy okazji - zapraszam zainteresowanych "thaiowców" z Lublina i okolic na małe seminarium, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 maja w SP nr 4 w Łęcznej. Poprowadzi niemiecki instruktor Mark Klinger, a tematem będą właśnie podstawy thaiboxingu. Szczegóły na priv lub na GG.

Gizmo
  • 0

budo_marcinkowski
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay thai w Lublinie na Nlkowskich?
ja trenuje kick w lublinie i bym sobie pochodził zobaczyc jak wyglada trening thai boxu,ale z tego co słyszałem to trener na naukowskich to nie zabardzo,Ma jakies osiagniecia w muay thai??, bo z tego co słyszałem to startyował w zawodach kickboxrskich w full contact i sie bił nie zabardzo,podobno do dupy,a wie moze ktos czy sa jakies inne sekcje w Lublinie??
  • 0

budo_fon halbstarke
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŚWIDNIK - LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay thai w Lublinie na Nlkowskich?
NO TO GIT!! 8)
  • 0

budo_fon halbstarke
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŚWIDNIK - LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay thai w Lublinie na Nlkowskich?
W TAKIM RAZIE PANIE SHADOW TRZEBA BĘDZIE SIĘ PRZEJŚĆ DO SZKÓŁKI NA NAŁKOWSKICH I SIĘ ZAPISAĆ!! NIE JEST TO WPRAWDZIE CENTRUM LUBLINA NO ALE TO W KOŃCU MUAY THAI!! PRZYNAJMNIEJ NIE BEDZIE MNIE NIC BOLEĆ OD CIOSÓW W POWIETRZE!
  • 0

budo_blitz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay thai w Lublinie na Nlkowskich?

ja trenuje kick w lublinie i bym sobie pochodził zobaczyc jak wyglada trening thai boxu,ale z tego co słyszałem to trener na naukowskich to nie zabardzo,Ma jakies osiagniecia w muay thai??, bo z tego co słyszałem to startyował w zawodach kickboxrskich w full contact i sie bił nie zabardzo,podobno do dupy,a wie moze ktos czy sa jakies inne sekcje w Lublinie??



Ciekaw jestem na ile te informacje są wiarygodne ? Gdyby na nieszczęście okazało się że w jakims stopniu są, to chyba zatem można się spodziewać zwykłego kicka rozszezonego o pare technik z uzyciem łokci i kolan :( Równiez jestem ciekaw kim jest trener i jaką ma praktykę !
  • 0

budo_shadow751s
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay thai w Lublinie na Nlkowskich?
Szczerze mowiac to niewiem jakie trener ma osiagniecia ale jest zajebistym trenerem!! i niewierze ze costam sie chalowo bil. to jest taki kozak ze normalnie glowa mala. wiem ze trenowal duzo sztuk walki ale teraz tylko thaia :) przyjdzcie na trening zanim sie zaczniecie wypowiadac jak on sie bije i wogule.i to napewno niejest kick rozszerzony duzo nam opowiada o dyscyplinie i zalozeniach muay thai.Jak wejdziecie do szkoly to tam sa zdjecia z jego sparingow takie tam pare fotek ale robia wrazenie tylko niewiem czy juz mozna zobaczyc bo remont basenu jest i sie wchodzi glownym wejsciem szkoly. on zazwyczaj sobie siedzi przy wejsciu do szkoly. taki byczek napewno poznacie. CHlopaki mowie przyjdzcie na trening to wam sie napewno spodoba.
pozdro.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024