Skocz do zawartości


Zdjęcie

K-1 we Wrocławiu! 6marca 2004


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 we Wrocławiu! 6marca 2004
hieh... jest może jakaś strone na ten temat ?? szukałem na stronce wrocka i awf ale nie ma niczego .__. kurde jak znam życie to nie wyjdzie nic z tego :(
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 we Wrocławiu! 6marca 2004
Czy Rafał Janicki to nie jest przypadkiem ten sam zawodnik, który został tak zlutowany przez Rafała Jarosza w rtrakcie walki w Krakowie ? Podczas tej krakowskiej walki chłopak NIC nie pokazał... poza wzorcowym przyjmowaniem low-kick na udo.
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 we Wrocławiu! 6marca 2004
Pojedziemy, zobaczymy... :)

Zapowiada się niezłe show!! :) Będzie wielu wrocławskich zawodników (ale niestety na trybunach :) )

Wszyscy chcą zobaczyć co oni pokarzą i jak to będzie zorganizowane, bo jeśli to będzie powtórka z II Wrocławskiej gali kick-boxingu to ja dziękuje.
Nie wiem czy o niej słyszeliście, więc opowiem bo tam byłem. Całą impreze prowadził Smektała i to całkiem spoko. Aż w połowie imprezy zakomunikował, że właśnie jedzie tu na tą gale naczelny rolnik polski czyli pan Lepper. Widownia w śniech!@! :) Radocha qrwa jak ja pierdole, bo to przecież taki dobry żart jest. :) :)
Nie mija 15 minut a tu, ku ogólnemu zaskoczeniu, wchodzi na sale Lepper ze świtą!!!! 8O 8O Ludzi wmórowało! 8O Zaczęły się gwizdy i docinki ale Andrzej 8) - mina niewzruszona!! Twardzielk, że o jezu!!!
W końcu Smektała zaprosił go na środek ringu w celu małego wywiadu. Ludzie gwiżdrzą!!!!! Hałas - masakra!! Lepper się wqrwił i mówi, że jak coś się komuś nie podoba, a zwłaszcza jego osoba, to on zaprasza na jedną runde na ring!!!!! :evil:

No i się zaczęło!! :twisted: Ludzie to się między sobą zabijali, byle tylko Lepperowi przyjebac!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: Jak wyrwali do przodu to aż się siedzenia paliły. Niestety Smektał towarzystwo uspokoił, bo stwierdził, że przewodniczący Andrzej nie ma na sali równych sobie, bo dzieci już śpią!! :) :) :) Lepper się wqrwił i coś tam do Smektały ale ten go wyśmiał i tyle.

Bartnik jakiegoś mistrza chyba gruzji rozjebał w 1-ej rundzie i tyle.

Ale co się pośmiałem to moje. Tyle że nie dla śmiechu tam poszedłem a na dobre walki a tych nie było. Niestety.

Pozdro&Respekt

P.s. Opowieść autentyczna - są dowody i świadkowie!! :) :) :)
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 we Wrocławiu! 6marca 2004
A wie ktoś gdzie ma się odbyć ten turniej ??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024