Skocz do zawartości


Zdjęcie

!!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
Wszystko o kursie 1100 złoty za część ogólna i specjalistyczna uprawnienia wydaje Ministrestwo Edukacji narodwej i Sportu :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_shin-ai
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
No sorry chlopie ale nie znasz nas i nigdy o nas nie slyszales na jakiej podstawie osadzasz byles widziales :evil: A chcoalbym zauwarzyc ze taksamo mowiono o kyokushinie na poczatku .Ja ciebie nie znam wiec sie nie wypowiadam na twoj temat ale z tego co czytam na budo to tobie wszystko nie pasoje . Pofatyguj sie i zpytaj pana Drewniaka o nas.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
Ty przeciez ja nie ma nic wspólnego z tym panem ,którego wymieniasz !
  • 0

budo_shin-ai
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
przepraszam zapomniałem ze teraz jest wiele odmian kyokushin :) no ale sie nie dziwie przeciez trzeba robic kase :oops:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
Oświeć mnie i powiedz jakie sa odmiany kyokushin :)
ZAPRASZAM NA KUSR NAPEWNO SOBIE POGADAMY !!!

Tylkoushin jest jedno to tego prawdziwego Mas. Oyamy
  • 0

budo_grzegorzg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
Kurs, który reklamujecie i uważacie za równożedny to Kurs Rekreacji Ruchowej. Podstawowa różnica to taka, że nie daje on możliwości dalszego sie kształcenia na kursach wyższych stopni, jak Trener II klasy. Poza tym obejmuje 81 h części specjalistycznej, co oznacza, że o 40 h mniej od kursu robionego przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki w Pryszkowie. Stąd róznice w cenie, ale także w nadawaniu uprawnień.

Jeśli ktos jeszcze nie dostrzegł tej subtelnej różnicy pomiędzy oboma kursami, to nie wiem co mam powiedzieć. :) ))
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
Drogi kolego!!!!!

Już dużo takich było co robiło ludzią wodę z mózgu !! a tym samym kasę na karate.
Uprawnienia tego kursu sa wydawane przez tą sama instytucję jaka jest Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu !!!
A po drugie po co komu uprawnienia trenera karate jak to samo można robić jako zwykły instruktor !!!

Na taki kurs sa kierowni ludzie ,którzy trenuja od kilku lat i maja już bogate doświadczenie w sportach walki , więc taki kurs jest jedyni formalnością uwięczenia ich dotychczasowych osiągnięć w stylu ,który reprezentują !!!

A Pieniądzie z nieba nie płyną !!!!

Najważniejsze aby instruktor reprezentował swoją osobe w odpowiedni sposób ,gdyz jego legitymacja nie prowadzi za niego zajęć z trenującymi sporty walki !!!!!!
  • 0

budo_grzegorzg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
Karateko1 oczywiście masz rację, mówiąc, ze to instruktor prowadzi zajęcia a nie jego legitymacja. Ale z Twojego postu wynika, że ten papierek to czysta formalność.
Ty napewno masz ogromną więdzę jesli chodzi o metodykę treningu, ale inni nie, a kurs rekreacji ruchowej, którego część specjalistyczna jest o 1/3 krótsza od części specjalistycznej w kursie instruktora sportu uczy o wiele mniej.
A kurs trenerski jest po to by pogłębić swoją wiedzę na temat tej właśnie metodyki.
Oczywiście nie same kursy czynią dobrym fachowcem, ale wykształcenie niewątpliwie pomaga.

P.S.
Z całym szacunkiem, ale uważam, że kilka lat treningu jak napisałeś

Na taki kurs sa kierowni ludzie ,którzy trenuja od kilku lat i maja już bogate doświadczenie w sportach walki



nie jest podstawą do uzyskania legitymacji instruktorskiej. Ja mam 16 lat doświadczenie w sztukach walki, od dawna stopień mistrzowski, 8 lat prowadze zajęcia jako instruktor. 2 lata praktykowałem w klubie u mojego Sensei.
Nie zgadzam się z Tobą, ale to moje prywatne zdanie.
Kurs instruktora sportu otwiera drogę do uprawnień trenerskich. Jeśli ktoś chce później pracować również na rzecz polepszenia poziomu instruktorskiego w Polsce, to jest jedyna możliwość. Poza tym wiedza przekazywana ludziom z Judo, Karate, Ju Jitsu, Aikido jednocześnie na tych samych zajęciach jest wiedza o niczym, bo przygotowuje bardzo ogulnie do prowadzenia zajęć. Każdy z nas wie, że metodyka treningu każdej sztuki walki różni się. A jak można zweryfikować przedstawicieli tylu dyscyplin jednocześnie? A potem wypuszcza się rzesze instruktorów, którzy mają poprostu wiedze ogólną, czyli żadną i mnożą się kontuzje i antyreklama dla sztuk walki zbiera swoje żniwo. A potem to nie Ci słabi instruktorzy musza to wyjaśniać rodzicom uszkodzonych dzieciaków tylko ci, którzy poświęcili życie Karate i nauczaniu. Ale z Tobą (mam nadzieję) będzie inaczej, masz pzrecież kilkuletnie doświadczenie w sztukach walki.

Życzę Ci wielu sukcesów i dużo determinacji w pogłębianiu wiedzy, bo będzię Ci ona potrzebna. :wink:

  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
Nie wiem o czym piszesz ale na tym kursie sa ludzie,którzy nie zdają egzaminu ,gdyżmateriał jaki jest potrzeby do zgłębienia jest obszerny.Komisja egzaminacyjna jest bardzo surowa co roku !! i zdażają się osoby ,które zdaja po wielu poprawkach lub same dają sobie spokój ,stwierdzając,że jeszcze nie ten czas.

Czy dobrze przeczytałem ,że w wieku 16 lat majsz juz stopnie mistrzowskie czyli czarny pas ? i prowadzisz zajęcia jako instruktor ?

LUDZIE CO SIĘ DZIEJ W TYM KRAJU !!!!!
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
SORY GRZEGORZ -masz 16 lat doświadczenia a nie lat

A tak przy okazji kto gdzie pojedzie i na jaki kurs zadecyduje sam :)
  • 0

budo_shin-ai
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
karateka1 ma racje ze to instruktorzy prowadza zajecia a papier instruktora to tylko formalnosc , a co do odmian kyokushin to przepraszam za pomylke maci teraz duzo ruznych organizacji nie zwiazanych z soba , ja niestety nie bede na tym kursie bo nie mam odpowiedniego stopnia a pozatym nie czuje sie na silach by byc trenerem ale jak bede w okolicach to chetnie bym pogadal z toba karateko1 , w koncu siedzimy w sztukach walki a niech kazdy robi co uwarza byle robil to dobrze pozdrawiam . :) :)
  • 0

budo_iskierka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
Czy koś coś słyszał o nowej edycji kursu instruktora sportu z częścią specjalistyczną ? Lokalizacja nie gra roli. Gdzie kiedy i za ile ?
Dzieki wielki
pozdr
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!

Czy koś coś słyszał o nowej edycji kursu instruktora sportu z częścią specjalistyczną ? Lokalizacja nie gra roli. Gdzie kiedy i za ile ?

Pytaj po AWF-ach. Czasem robią kursy głównie pod studentów kończących studia (czyli jesienią), ale można się tam normalnie dostać. W zeszłym roku był taki kurs w Poznaniu (zawierał część ogólną i specjalistyczną).
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
Na pewno będzie kurs instruktora sportu w Zamościu w wakacje. Część ogólna dostępna dla wszystkich i specjalistyczna z karate tradycyjnego.

Gizmo
  • 0

budo_iskierka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
dzieki za informacje. Gdyby ktoś coś wiedział o zaczynającym sie wkrótce kursie to z góry dziękuję
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
Co trzy miesiące jest nowy kurs !!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
20 marca jest zebranie organizacyjne kursu instruktorów sportu - częśc ogólna w lubelskiej WFS. Informacji udziela pan Bartłomiej Kowalski, tel. 0603 581 786.

Pozdrówka

Gizmo
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
szukam ludzi którzy brali udział w zimowej edycji kursu na instruktora w wawie... bo mam parę pytań i może ktoś okazałby się pomocny? :roll:
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
KIME na wiosne ma kurs organizować. Też jestem troche tym zainteresowany.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!! Kurs Instruktora Sportu - Karate w Warszawie !!!
na razie chyba czekaja na jakas decyzje ministerstwa wiec nie wiadomo jak to bedzie u nich.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024