Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!

Sercem za krokopem ob uderza, ale Mino raczej wygra. Parter i te rzeczy rulez....duszenie jak dla mnie, mataleo.


Co by nie mowic Cro Cop tez zna parter,na Sakurabie pokazal kilka tricków,a w takie cos jak mata leo napewno nie da sie złapać.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!

Co by nie mowic Cro Cop tez zna parter,na Sakurabie pokazal kilka tricków,a w takie cos jak mata leo napewno nie da sie złapać.


Ptzy klasie Minotauto i jego zdolnosciach grapplerskich trudno sie nie lapac na rzeczy, ktore robi :wink: .
Ja za minem jestem.

Pozdrawiam i szacuneczek
Niedziel
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!

Co by nie mowic Cro Cop tez zna parter,na Sakurabie pokazal kilka tricków,a w takie cos jak mata leo napewno nie da sie złapać.


Mino jakieś 3/4 walk w vale tudo wygrał przez balachę albo trójkąt. Jak myslisz, ilu z jego przeciwników nie wiedziało co to balacha? 8)

Ale fakt faktem - Cro-Cop parter trenuje ostro i podobno na ziemi radzi sobie bardzo dobrze.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!
ciekawe czy walka skonczy sie KO oby tak
  • 0

budo_dudu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krolewskie Miasto Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!
Cro Cop jest bardzo dobry w parterze i trenuje go od dluzszego czau
Minotauro ma powazna kontuzje plecow, co bylo widac na seminarium w Polsce
Sercem jestem z mino ale uwazam ze zbyt pochopnie podjal decyzje o walce juz w listopadzie, za wczesnie. Wydaje mi sie ze przegra ale mam nadzieje ze sie myle :)
  • 0

budo_masterx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!
ostanio mino kiepścił sprawy ale przeszedł rekowalenstencje i bedzie miał wiele świeżych sił . Zato mirko jest w formie od dłuszego czasu i moze przezyawc kryzys nie wiadomo . STAWIAM na MINOTAURA bo wierze w bjj
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!
No fakt faktem Mino ostatnio nic nie pokazuje,wedlug mnie w walce z Ricco sedziowie byli ustawienie,bo nie wiem jakim cudem Minotauro to wygrał 8O
Ale teraz Cro Cop nie pozostawi mu złudzen.
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!

niewiele rzeczy wychodziło słowianom tak dobrze jak walka.

Chuja nam to dało, tak nawiasem mówiąc. :wink:


Nieprawda. Dzieki temu istniejemy wciaz jako niepodlegle panstwo, pomiedzy Rosja a Niemcami - jednymi z najbardziej agresywnych panstw w historii.

To juz duze osiagniecie....

Ale to oczywiscie dygresja. :D
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!
szkoda tylko że jak zwykle jesteśmy słabi, walczyć to może potrafimy, umierać dla pięknych romantycznych idei również, tylko żyć dla tego co wywalczymy nie potrafimy. Wniodek jest jeden, nie potrafimy zadbać o siebie, co już jest dowodem niskiej inteligencji. Mamy znowu czasy, że Niemcy wracają na swoje wywalając naszych, wiem co się będzie działo w mojej wiosce, już szkopy jeżdżą furami i patrzą tylko do kwietnia, a potem won polaczki, bo to nasze.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!

Nieprawda. Dzieki temu istniejemy wciaz jako niepodlegle panstwo, pomiedzy Rosja a Niemcami - jednymi z najbardziej agresywnych panstw w historii.

To juz duze osiagniecie....

Ale to oczywiscie dygresja. :D


Czesi i inni nasi sąsiedzi mają podobną sytuacje,m a są narody w Europie, które dopiero niedawno odzyskały niepodległość i istnieją mając się dobrze (Słoweńcy,Słowacy, Estończycy). Uduczmu się tych kompleksów że jesteśmy, wielcy, ludzie z Polski dają nogę do Niemców liżąc im dupę, więc mit o Wandzie co chciała Niemca można między bajki włożyć, dzisiaj niemal każda chce Niemca.
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!

Uduczmu się tych kompleksów że jesteśmy, wielcy, ludzie z Polski dają nogę do Niemców liżąc im dupę, więc mit o Wandzie co chciała Niemca można między bajki włożyć, dzisiaj niemal każda chce Niemca.


Nigdzie nie pisalem, ze jestesmy wielcy! Ciekawe, ze wystarczy napisac jakas jedna pozytywna rzecz o Polakach (fakt ze utrzymali niepodleglosc pomiedzy Niemcami a Rosja) a juz pojawia sie ktos, kto to gwaltownie kwestionuje.

Jezeli twoja postawa nie jest idealnym przykladem kompleksow, to co nia jest??
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!
po prostu parę rzecxzy ,mnie wnerwia to wszystko, dlatego tak napisałem, dzisiaj trzeba umieć mysłeć a nie się napierdalać, to potrafi byle wał.
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!

po prostu parę rzecxzy ,mnie wnerwia to wszystko, dlatego tak napisałem, dzisiaj trzeba umieć mysłeć a nie się napierdalać, to potrafi byle wał.


Z tym sie jak najbardziej zgadzam :D
  • 0

budo_sepulka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mojego pokoju

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!
spojrzcie na ankiete - tylko jendna osoba dala sedziom szanse na rozstrzygniecie tej walki 8) Ale chyba faktycznie bez KO sie nie obedzie.

Mirko rulezzz
:)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!
bo KO jest najlepszym sędzią w takich turniejach. :-) :D
  • 0

budo_rugby
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!
Wygra Cro Cop przez KO :D
  • 0

budo_doli
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!

ludzie z Polski dają nogę do Niemców liżąc im dupę, więc mit o Wandzie co chciała Niemca można między bajki włożyć, dzisiaj niemal każda chce Niemca.
...
walczyć to może potrafimy, umierać dla pięknych romantycznych idei również, tylko żyć dla tego co wywalczymy nie potrafimy. Wniodek jest jeden, nie potrafimy zadbać o siebie, co już jest dowodem niskiej inteligencji




Po pierwsze to mit o Wandzie co "nie" chciala niemca :) . Po drugie jak ja kocham takie stwierdzenia "ludzie z Polski daja noge do Niemcow lizac im dupe".Ciekawy jestem ilu znasz takich ludzi? 5, 10 a moze jednego albo slyszales ze tak jest bo siostra twojego kumpla ma kolezanke ktora pracuje jako gospodyni u wrednej niemieckiej Helgi.Ja np. nie znam nikogo kto by jechal do niemiec i lizal im dupe. Co do wykupywania polskiej ziemi to mnie bardziej to smieszy niz straszy, ale byc moze dlatego ze Lepper, Giertych i o. Rydzyk jakos mnie nie przekonali co do tej sprawy, a jakis szeroko zakrojonych dzialan ze strony niemiec nie udalo mi sie niestety zauwazyc w wioskach otaczajacych moje miasteczko(na mazurach, tam przeciez powinno sie juz roic od szwabow).

Co do slabosci naszego narodu, to walka i umieranie dla pieknych romantycznych idei wcale nie musi oznaczac slabosci, a stwierdzenie ze nie umiemy zyc dla tego co wywalczylismy to kompletnie nie rozumiem. Wywlczylismy niepodleglosc i ja mamy, w niej zyjemy a nie dla niej, wywalczylismy demokracje, wolnosc slowa i to mamy, z tego korzystamy, gdzie tutaj jest dowod naszej niskiej inteligencji nie wiem.

Zycze troche odrobine wiecej optymizmu i wiary w swoj narod (zabrzmialo troche patetycznie, ale co tam ) :)

ps. sorki za off-topic ale musialem :)
  • 0

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!
Kto wygra, to już zależy od ich strategii w walce a raczej żelaznej konsekwencji w trzymaniu przyjętych założeń. Przykładowo Mino pewnie wie, że Mirko ma silne i niebezpieczne kopnięcie na głowę, więc powinien uważać lub ewentualnie przygotować tricki, które mogły by zaskoczyć Cro Copa.
Natomiast Mirko zapewnie też sobie zdaje sprawę, że Minotauro w parterze ma większe doświadczenie, więc będzie starał się unikać walki na ziemi i będzie dążył do KO. Ale biorąć pod uwagę ostatnią walkę Mino z Fedorem, gdzie nie mógł sobie poradzić z agresywnym stylem walki wydaje mi się, że Cro Cop ma większe szanse na zwycięstwo. Chyba, że Mino wyciągnie odpowiednie wnioski z przegranej i no powinien być bardziej agresywny, jeżeli chce wygrać. Obydwaj zapewnie też wiedzą, że jeden mały błąd może zakończyć przegraną. W sumie wygra ten, który będzie miał lepszą dyspozycję nad swoim ciałem i psychiką oraz lepszą taktykę.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!

Kto wygra, to już zależy od ich strategii w walce a raczej żelaznej konsekwencji w trzymaniu przyjętych założeń. Przykładowo Mino pewnie wie, że Mirko ma silne i niebezpieczne kopnięcie na głowę, więc powinien uważać lub ewentualnie przygotować tricki, które mogły by zaskoczyć Cro Copa.
Natomiast Mirko zapewnie też sobie zdaje sprawę, że Minotauro w parterze ma większe doświadczenie, więc będzie starał się unikać walki na ziemi i będzie dążył do KO. Ale biorąć pod uwagę ostatnią walkę Mino z Fedorem, gdzie nie mógł sobie poradzić z agresywnym stylem walki wydaje mi się, że Cro Cop ma większe szanse na zwycięstwo. Chyba, że Mino wyciągnie odpowiednie wnioski z przegranej i no powinien być bardziej agresywny, jeżeli chce wygrać. Obydwaj zapewnie też wiedzą, że jeden mały błąd może zakończyć przegraną. W sumie wygra ten, który będzie miał lepszą dyspozycję nad swoim ciałem i psychiką oraz lepszą taktykę.

Ty popatrz jakie to proste! :) Że też nikt na to nie wpadł do tej pory. Napisz szybko do Cro-Copa, jak posłucha twoich złotych rad to wygra w cuglach, a ty zostaniesz jego doradcą technicznym, tak trzymaj chłopie. :wink: :)
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mirko Cro-Cop vs Minotauro!!!
Eeeee... Kameh, nie pisz do Cro-Copa, napisz do Mino, jemu daj wygrać!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024