Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kenjitsu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_mko_san
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kenjitsu?
----=======AZ MNIE Z ZAZDROSCI SCISNELO=======----
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
czemu we wrocku takiego nie ma :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
ja chcem do nich.... a tak wogole to gdzie to jest? na calej stronce nie znalazlem nazwy miasta... nawet w adresie podaja tylko ulice....
Nawet nie wiedzilem ze takie cos w polsce istnieje...... ja chce do nich....
  • 0

budo_valkyria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kendo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kenjitsu?
[quote="mko_sana tak wogole to gdzie to jest? na calej stronce nie znalazlem nazwy miasta... nawet w adresie podaja tylko ulice....
[/quote"]
Zwykle jak nie podają nazwy miasta tylko ulice, i numery telefonów bez numeru kierunkowego, to zapewne chodzi o Warszawę :twisted:
  • 0

budo_mko_san
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kenjitsu?
Hmm, czy pewny jestes ze to jest w wawie? Aha, i jesli jest ktos kto tam cwiczy, i ma chwilke czasu i aparat cyfrowy niech walnie kilka fotek podst. ciec i pozycji [z opisem] i nam [ludze chcacy sie uczyc kenjutsu we wrocku] wysle. zgory dzieki :) :) :) :)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kenjitsu?

Hmm, czy pewny jestes ze to jest w wawie? Aha, i jesli jest ktos kto tam cwiczy, i ma chwilke czasu i aparat cyfrowy niech walnie kilka fotek podst. ciec i pozycji [z opisem] i nam [ludze chcacy sie uczyc kenjutsu we wrocku] wysle. zgory dzieki :) :) :) :)

Jesli o to battodo chodzi to tak, warszawa.
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Kenjitsu?
Czy ktoś ćwiczy , lub słyszał może o Mariuszu Błaszkiewiczu ( pisze tak bo nie wiem jaka to szkoła :oops: ) . Czy to "wiarygodny" sensei ?
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kenjitsu?
w zasadzie unikam krytykowania na forum personalnie ( z podawaniem nazwisk) ale o Mariuszu można albo śmiesznie, albo źle albo wcale...
reprezentuje szkołę Toshimichi Takeuchiego (7 albo 8 dan pogubiłem się w tym już, za szybko u nich się to zmienia) sam ma 1dan kenjitsu i 5 albo 6 w jj (który dostał od soke T.T. ciekawe no nie?), nie oceniam jego umiejętności w kenjitsu bo sam za krótko w tym siedzę ale mogę ostro go krytykować za umiejętności instruktorskie, treningi to jeden wielki chaos, grupa początkująca stłoczona na małej powierzchni wymachuje bronią we wszystkie strony (część ma katany, nie bokkeny!) brak totalny metodyki! chaos w przekazywaniu wiedzy! techniki podstawowe przemieszane z zaawansowanymi (może to standart w kenjitsu nie wiem mnie to razi), totalny brak odpowiedzialności za podopiecznych najbardziej widoczny na obozach! no i nieprawdopodobne mitomaństwo wokół swojej osoby
co do umiejętności w jj pana B. to tak jak pisałem na początku o nim można albo....
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Kenjitsu?
Dzięx za info . Ostrzege kumpli :wink:
  • 0

budo_ronin10
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kenjitsu?
byłem na niedzielnych zajeciach było fajnie.
:wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024