Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fenomen O-sensei


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_sigh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei
Powiedzcie mi, o co chodzi Aikido to chyba taka jedna wielka rodzina, tak to przynajmniej odbierałem jak ćwiczyłem poza granicami Bugu i Odry, zarówno w Moskwie (Władywostok aż pod Kamczatke) jak i na zachodzie każdy stara się być uprzejmym i przekazywać to co robi najlepiej. Tylko w naszym narodowym charakterze leży to że ktoś uważa się że jest lepszy, a inny gorszy. Co z tego że się robi koślawe Aikido, inni robią elipsoidalne, a inni koliste, ważne to że wszyscy staramy się robić to samo AiKi (Harmonia i Siła) chociaż czasami nasze Do (Droga) jest czasami odmienne.

Osu.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei
Po tym co zobaczylem jakie ty walisz badziewie Aiki, to wala mnie twoje opinie kompletnie.
Z mojej strony EOT
  • 0

budo_sigh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei
Nie byłem na tym treningu i powiem szczerze bardzo tego żałuję!!!

Po opisach poprzednich to wyglądało to bardzo sielankowo, następnie KTOŚ (AiKi) z forum wyjeżdża z takim pasztetem. Jest to trochę nieprzyjemne i jednocześnie podejrzane. Może by się wypowiedziały osoby, które były wtedy na treningu i go opisały, ponieważ można tylko polegać na opinii wielu osób.

Co prawda nie ma to dla mnie większego znaczenia, ponieważ dla mnie Szymon tak czy tak będzie osoba wiele wiedząca (w sprawach Aikido) i wprowadzającą wiele kolorytu w to forum.

Osu.
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei
Chciałem coś napisać do tej wymiany epitetów, ale mi się już odechciało.. Poza tym jutro wyjeżdżam wreszcie na wakacje i mam wszystko w d.....
Życze miłego obrzucania się błotem ...
:wink:
  • 0

budo_soulfly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kanie

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei
Muszę powiedzieć, że i mnie korci żeby coś napisać w tym temacie ale postaram się trzymać swoich zasad i też dam sobie spokój, choć już zaczyna być ciężko momentami. :?

Poza tym jestem radosny bo mam malutki jubilesz (2 lata ćwiczenia trudnej sztuki aikido i przeglądania niniejszego forum mi stuknęło) więc powstrzymam się od wyrażania swoich mrocznych myśli :D

Tylko mała prośba/pytanie do Was Panowie - czy jest możliwe abyśmy wszyscy tutaj nie byli już świadkami nieustannej i średniokonstruktywnej wymiany Waszych poglądów na tematy osobiste?
Jesli nie możecie już dojść do porozumienia to przynajmiej starajcie się nawzajem ignorować plizzzzz.
  • 0

budo_soulfly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kanie

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei
a i jeszcze jedno - udanych wakacji Wallace :D
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei

Jesli nie możecie już dojść do porozumienia to przynajmiej starajcie się nawzajem ignorować plizzzzz.

robilem to przez pol roku.. na personalne ataki bede reagowal
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei
W sumie aiki i tak nie widzi tego co piszą, ale...

Na jawna prowokacje pasqdy u Jezyka zareagowales ucieczka w najdalszy kat..


W moim odczuciu Paskuda popełniła faux pas i jestem pewien ze to nie tylko było moje odczucie. Gdyby szczepan z aikim poszli na propozycje paskudy myśle ze byłoby to szczytem gówniarstwa :)

aha.. wiekszosc osob przyszlo na Karowa tylko po to by zobaczyc jak dostaniesz ode mnie w pale.. to tak na marginesie..


Niech nie pochlebia sobie, ja przyjechałem spotkać się i poćwiczyć ze Szczepanem. Mysle ze tak samo pozostali uczestnicy spotkania.
  • 0

budo_ww60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei

U kobiet nie cwicze - takie mam zasady.



Nie chce Cie urazić "Aiki" ale jaki hu* czy ćwiczysz z babką czy z facetem.... czasami babki są lepsze i to o nie mało od facetów.. A tak przy okazji - gdyby M.Ueshiba był kobietą to co nikt by uniego/niej nie ćwiczył? :)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei
troche kiepski argument - gdyby babcia wąsy miała :)

Ze swoich spotrzerzen dziewczynom np. znacznie lepiej wychodzi aiki-taiso :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei
to ww60 dlaczego ? bo takie mam zasady i juz. :-)
cwiczylem raz u kobiety a byla to Patrycja Hendrix. ale wtedy mialem za soba 3 miescice biegania po tatami. 18 lat temu...
z zasadami sie nie yskutuje - jak z gustem. :-)) nie pije tez herbaty - z zasady i co ? ktos bedzie mnie przekonywal ze źle robie ?
  • 0

budo_ww60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei

to ww60 dlaczego ? bo takie mam zasady i juz. :-)
cwiczylem raz u kobiety a byla to Patrycja Hendrix. ale wtedy mialem za soba 3 miescice biegania po tatami. 18 lat temu...
z zasadami sie nie yskutuje - jak z gustem. :-) ) nie pije tez herbaty - z zasady i co ? ktos bedzie mnie przekonywal ze źle robie ?


Oki jak chcesz.... U mnie w dojo ciężko było by nie ćwiczyć "też" z dziewczynami/kobietami bo troche ich jest - no może nie więcej ale coś około 45 % :idea:
  • 0

budo_akira bayushi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/ Hull Uk
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei
Nie mieszam się w spory ale co do "skostniałego" aikido Szczepana to chyba jest jakiś zapis video z tego spotkania to można by je gdzieś w sieci umieścić i dać linka zainteresowani by sobie ściągneli i zobaczyli a do porównania przydało by się też coś z Aikim.
Też żałuję że nie byłem wtedy na tym spotkaniu-szkoda
Pozdrawiam
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei
Z aikim dao by się wyciąć z II zlotu Vortalu Budo. :)
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei
Koniecznie Garry :)
Nawet ja bym chciał obejrzeć jak wypada Szczepan na tle Aikiego :)

K.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei
Shit... zacznę przeglądać to forum chyba :) Ściągnął mnie tu nick KrzysiaT - i proooszęęę... pięknie jest.

Właśnie. Dawać ten film ze Szczepanem. Bo obraz aiki-aikido już jako taki mamy ;)

Pozdrawiam,
AdamD

PS:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei
[quote name="budo_AdamD"] Właśnie. Dawać ten film ze Szczepanem.
AdamD
[/quote]

A co, osobiscie to ci sie dupy nie chcialo ruszyc, wypic piwo z kolega, a teraz dawac film??? :twisted: Tanich sensacji sie szuka? No ladnie, doskonale maniery.... :? 8O :lol: :lol: [/quote]
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fenomen O-sensei
A wiesz, bo jakby omijam zwykle forum Aikido łukiem szerokim 8) a jakoś mnie nikt nie poinformował o tym że się taka impreza odbywa :? Bo widzisz, piwo to ja baaardzo chętnie... i pooglądać zresztą też :)

A skoro nie udało się na żywo, i piwa też się nie udało, to liczyłem choć na protezę rozrywki - czyli wieczór przed telewizorem :D

Pozdrawiam,
AdamD

PS: Maniery? Cesz mnię łobrazić słowami co to ja ich nie rozumniem, taaak? :) 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024