Skocz do zawartości


Zdjęcie

Royce dostanie od ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Royce dostanie od ....

No,zwykle gadanie!Tak jak wsrod bokserow.Wiecie,wojna psychologiczna. :)
Prowokuje Royce'a glupimi tekstami.
Wydaje mi sie,ze forma Royce'a spadla,ale jest to spowodowane tym,ze inni fighterzy rozpracowali juz jego styl i jest mu trudniej ich zaskoczyc.
Kiedys Gracies wygrywali z kazdym,a teraz juz nie sa takimi gwiazdami.
Najlepszy przyklad: Sakuraba "Gracie Hunter",ktory rozpierdolil cala walczaca generacje Gracie.Trwalo pare lat,az inni ich wyczaja,ale teraz kiedy niektorzy ich rozpracowali,Gracies musza cos sobie wymyslic...


Ja to widze inaczej. Oni zmienili swiat. Obecnie nie ma juz 1 wymiarowych zawodnikow. Sa tylko wszechstronnie wyszkoleni zawodnicy. Czas osob obeznanych tylko w 1 systemie dawno minely. Swiat poszedl do przodu i zaakceptowal Jiu-Jitsu jako nieodlaczny element treningu.
Kazdy dobry zespol zawodniczy swiata ma instruktora Jiu-Jitsu.
Oni rozprawcowali rodzine Gracie? Tak. Po prostu zaczeli sie od nich uczyc.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Royce dostanie od ....


Najlepszy przyklad: Sakuraba "Gracie Hunter",ktory rozpierdolil cala walczaca generacje Gracie.Trwalo pare lat,az inni ich wyczaja,ale teraz kiedy niektorzy ich rozpracowali,Gracies musza cos sobie wymyslic...


A ja bede sie upieral ze Sakuraba klepal w walce z Roycem.


Mozesz sie upierac. Pozwol ze zacytuje samego zainteresowanego.

I can't say that he tapped because I didn't feel it, and my corner didn't see it. If you look on the video, yes it was a tap. But I can't complain and I can't talk about that because I didn't feel the tap or see the tap."


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Royce dostanie od ....


Najlepszy przyklad: Sakuraba "Gracie Hunter",ktory rozpierdolil cala walczaca generacje Gracie.Trwalo pare lat,az inni ich wyczaja,ale teraz kiedy niektorzy ich rozpracowali,Gracies musza cos sobie wymyslic...


A ja bede sie upieral ze Sakuraba klepal w walce z Roycem.


Mozesz sie upierac. Pozwol ze zacytuje samego zainteresowanego.

I can't say that he tapped because I didn't feel it, and my corner didn't see it. If you look on the video, yes it was a tap. But I can't complain and I can't talk about that because I didn't feel the tap or see the tap."


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Wyglada na to ze Royce pogodzil sie z tym latwiej ode mnie ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024