Skocz do zawartości


Zdjęcie

Au sem mao


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_mrszalabab
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Au sem mao

Co do au sem mao to sam nie robie, ucze sie ale z tego jak mnie tlumacza to mocna sie trzeba wybic i nie bac, bo zawsze mozna rece dostawic a w najgorszym przypadq wychodzi fikolek :)

Jest się czego bać. Ja raz dostawiłem ręce i tak fajnie chrupło, że nie wiem, czy w lewej ręce odzyskam kiedykolwiek stuprocentową sprawność :roll:
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: Au sem mao
hmm no to jakos musiales niefartownie upasc wiesz to glownie zalezy od psychiki czlowieka wierzysz sie sie uda i nie boisz sie [ co nie znaczy ze nie asekurujesz sie ] to masz wieksze szanse na powodzenie. Ja dostawiam rece jak widze ze spadne na glowie i na szczescie nic mi sie nie stalo :) co nie zmienia faktu ze i tak mi nie wychodzi za pieknie :D
  • 0

budo_mrszalabab
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Au sem mao

hmm no to jakos musiales niefartownie upasc wiesz to glownie zalezy od psychiki czlowieka wierzysz sie sie uda

Ja wierzyłem, że się uda przed skokiem, ale kiedy moja głowa gwałtownie zbliżała się do podłoża, to przestałem wierzyć :)
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: Au sem mao
oj chyba bolalo :) ja sie nie poddaje chociasz nie wychodzi mi super nadal robie jak nie wychodzi dostawiam rece i kiedys sie uda :)
  • 0

budo_mrszalabab
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Au sem mao
Bolało, bolało :)
Ale co tam - ból przecież jest dobry ;) Gorzej z pęknięciami łokcia 8)
Ale jak to mawiają uzdrowiciele - wszystko można wyleczyć :lol:
  • 0

budo_serio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Au sem mao
Mi się wydaje ze najwazniejsza jest kwestia glowy. Musisz przede wszystkim utrzymywac ja jak najniżej. Nie bać się szarpnąć jej przy wybiciu w dół. wiadomo nie w glebe. Jeśli głowa jest nisko to nogi łatwiej przelatują i łatwiej wylądować potem bez uszczerbku na zdrowiu.
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Au sem mao
Mnie sie wydaje że na poczatku lepiej tlow troche skooli, a broda przy klacie. I nogi jak naj szerzej rozstawione.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024