Skocz do zawartości


Zdjęcie

Michalczewski bokserem wszechczasow WBO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Michalczewski bokserem wszechczasow WBO
W wiadomosciach sportowych podano, ze Darek Michalczewski otrzymal tytul boksera wszechczasow wagi pol sredniej wg. federacji WBO

Czyli w Stanach tez cos o Nim wiedza
GRATULACJE:!: :!:

Pozdrawiam
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski bokserem wszechczasow WBO

Czyli w Stanach tez cos o Nim wiedza
GRATULACJE:!: :!:


Hi
Pewnie sobie przypomnieli jak spuścił łomot Hallowi(no żeby było sprawiedliwie sam nieźle zgarniajac przy tym)
W każdym bądź razie wypada żeczywiście pogratulować takiego sukcesu
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski bokserem wszechczasow WBO
aha, dobrze ze mi przypomniales :) :)

Walka z Hallem zostala uznana za najlepsza walke roku :!:

Pozdrawiam
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski bokserem wszechczasow WBO
Po gali "Tygrys" podzielił się spostrzeżeniami z dziennikarzami "Rzeczpospolitej", którzy zapytali go m.in. o powrót Gołoty na ring.

"Widocznie ma problemy finansowe. Jednak trochę mu się dziwię. On przecież nie lubi boksu. A to straszne, robić coś, czego się nie lubi. Tym bardziej że dużo mu nie zapłacą" - powiedział Michalczewski
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :) :) :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski bokserem wszechczasow WBO
Wesley w jakiej wadze? Nie pomylilo Ci sie cos?
K_P
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski bokserem wszechczasow WBO
Kubuś, to jest fragment z "Rzeczypospolitej":
"Dariusz Michalczewski mistrz świata w boksie w wadze półciężkiej został obsypany nagrodami w dalekiej Panamie. Polski bokser został uznany najbardziej utytułowanym pięściarzem wersji WBO wszechczasów. "
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski bokserem wszechczasow WBO

Po gali "Tygrys" podzielił się spostrzeżeniami z dziennikarzami "Rzeczpospolitej", którzy zapytali go m.in. o powrót Gołoty na ring.

"Widocznie ma problemy finansowe. Jednak trochę mu się dziwię. On przecież nie lubi boksu. A to straszne, robić coś, czego się nie lubi. Tym bardziej że dużo mu nie zapłacą" - powiedział Michalczewski
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :) :) :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol:


:? Nie dziwi mnie to niestety. Andrzej jakis czas temu w wywiadzie przyznal iz boksuje dla pieniedzy. Coz, pieniadze w boksie sa duze. Ja nadal mam nadzieje iz Andrzej pokaze sie z jak najleprzej strony na ringu. Mam nadzieje .....
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski bokserem wszechczasow WBO

Wesley w jakiej wadze? Nie pomylilo Ci sie cos?
K_P


Wybacz! :oops: :wink:
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Michalczewski bokserem wszechczasow WBO
A to jednak nie całkiem tak. Tutaj macie frament rozmowy Marka Serafina z Michalczewskim, w której jest napisane, iż to został uznany boxerem wszechczasów, ale bez określania wagi. punkt 3 rozmowy:

- Jak doszło do tego ważnego wydarzenia?
- Zostałem zaproszony do Panamy, ale nie podano żadnego powodu, dla którego miałbym się wybrać do Ameryki Południowej. Początkowo byłem nawet zły, bo wcześniej zaplanowałem sobie krótki wypad do Włoch, po prostu weekend w Wenecji. Ustaliliśmy to wszystko z Patrycją, zarezerwowałem nawet hotel, gdy zadzwonili ludzie z kierownictwa WBO...
- Chciał pan zabawy w Romea i Julię, tymczasem przyszło robić coś zupełnie innego. Co konkretnie?
- Polecieliśmy do Panamy z Patrycją i początkowo... nic się nie działo. Przyjęcia, bankiety, wytworne restauracje, sympatyczne rozmowy. Po trzech dniach beztroski zostałem uprzedzony, że na jeden wieczór muszę koniecznie wbić się w garnitur. Ubrałem się elegancko i okazało się, że... tak należało. Najpierw mój promotor z Universum Box Promotion, Klaus-Peter Kohl, dostał nagrodę dla promotora roku, następnie Władimir Kliczko odebrał dyplom dla boksera roku 2002, a na koniec poproszono mnie. Dowiedziałem się, że dla WBO jestem najlepszym pięściarzem wszech czasów!
- Uściślijmy ten tytuł. W Polsce pojawiła się informacja, że jest pan bokserem wszechczasów wagi półciężkiej...
- Nie. Nie ma mowy o wadze. WBO uznała mnie za pięściarza wszech czasów w ogóle. Amerykanie nazywają to pound-for-pound, bez podziału na kategorie. Dodatkowo dostałem nagrodę za walkę roku. Za taką uznano mój rewanżowy pojedynek z Richardem Hallem.
- Kogo spotkał pan jeszcze w Panamie?
- Wielu znanych ludzi. Między innymi legendarnego Thomasa Hearnsa i Roberto Durana. Był także Istvan "Koko" Kovacs, który przysposabia się do roli supervisora WBO. Bardzo sympatycznie pogadaliśmy sobie z Hearnsem. Kiedyś - przypomnę - mówiło się nawet o naszej walce, ale Thomas zakończył karierę. Nawiązaliśmy do tamtych wspomnień, Hearns powiedział: "Wiesz, a może ja wrócę?! Specjalnie dla ciebie. Powalczymy, będą z tego dobre pieniądze dla nas obu... ". Uściskaliśmy się serdecznie, wiedząc, że w ringu jednak już się raczej nie spotkamy. Amerykanin nie zdąży wypracować odpowiedniej formy przed końcem... mojej kariery. Czas zbyt szybko płynie. Ale było miło. Jestem pięściarzem wszech czasów. Czy to nie brzmi dumnie? To także dla ciebie, Polsko...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024