Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarni Bytom najlepszym klubem JUDO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarni Bytom najlepszym klubem JUDO

Dobra sciema :-) Kazdy wie ze Azs Opole najlepszy jest :-)

A to dobre! poklon

Myślę że mata skoryguje twoją opinię...

No właśnie. Trwające jeszcze zawody utwierdzają mnie w opinii jaki klub jest najlepszy. W pierwszym dniu Młodzieżowych Mistrzostw Polski Zdobyliśmy 3 złota, 1 srebro i 1 brąz 8)
Prawda jest taka, że najlepsze kluby to Czarni, Gwadia i AWF Gdańsk, co nie znaczy, że każdy z pozostałych dwustu paru klubów nie może stworzyć kolejnego mistrza!

Wisła ma chyba najmłodszą reprezanetację spośród wszystkich w kraju [...] Na to pytanie trzeba będzie odp. jeszcze raz za ok. 2 lata.

Myślę, że dwa lata to mało, by "ożywić" Wisłę aczkolwiek życzę powodzenia. Gwardia może być potężna za jakieś 5 lat, jak obecna młodzież i juniorzy zdominują seniorów... Ale będzie jadka! :twisted:
  • 0

budo_misiek2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków gł.

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarni Bytom najlepszym klubem JUDO

A więc w sumie masz rację patrząc na rankingi, lecz zauważ że Wisła ma chyba najmłodszą reprezanetację spośród wszystkich w kraju. Jak wiesz jest ona na etapie budowania swojej reprezentacji. I nie wychodzi na tym najgorzej ponieważ już seniorzy mają sukcesy na swoich kontach. Na to pytanie trzeba będzie odp. jeszcze raz za ok. 2 lata. Pozdrawiam :!: :paker:


Bardzo bym chciał, żeby Wisła wróciła na fotel Mistrza Polski (po paru latach nieobecności). Szczerze mówiąc mam duże, duże wątpliwości czy przy obecnym trenerze M.T. są w stanie to zrobić.
Wisła jest jedynym klubem w Polsce, a podejrzewam, że w Świecie też, który przy konflikcie na linii trener - zawodnicy zwolnił z klubu 95% seniorów (między innymi olimpijczyka z Atlanty, czy innych kadrowiczów).
W takiej sytuacji normalną rzeczą jest, że juniorzy nie byli wstanie podołać obowiązkom seniorskim. Nie mówiąc o drobnym fakcie - wspólnych treningów, a więc zachowaniem ciągłości procesu szkoleniowego.
Poza klubem pozostali też trenerzy, którzy opowiedzieli się za zawodnikami. Miedzy innymi Wołoch, czy Jaśkow robiący co miesięczne turnieje czwartkowe, na które zjeżdżał się cały Makroregion. Cóż łezka w oku się kręci, bo przyszłość wiślackiego judo raczej wygląda w ciemnych kolorach. Obym był w błędzie.
Misiek2
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarni Bytom najlepszym klubem JUDO
Misiek, ale chyba nie będziesz rzucał motylami w zawodników z klubów, które staną Wiśle na drodze jak pewien pan o tej samej ksywie??? :)
  • 0

budo_misiek2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków gł.

Napisano Ponad rok temu

Re: Czarni Bytom najlepszym klubem JUDO

Misiek, ale chyba nie będziesz rzucał motylami w zawodników z klubów, które staną Wiśle na drodze jak pewien pan o tej samej ksywie??? :)


Chciałem tylko zwrócić uwagę na pewien paradoks. Usuwa się siłę napędową sekcji, a potem pracując z młodzieżą dorabia się ideologię do faktów. Otrzywiście dobrze, że przynajmniej inne kluby nie idą w ślady "Wisły". O rzucaniu nie ma mowy. Chyba, że ... na macie.
Wszystkim judokom wsystkiego naj, naj........., a Wisełce powrotu na podium.

Misiek2
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024