Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o strzelnice w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o strzelnice w Polsce
Możesz iść na ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsku. Tam jest strzelnica odkryta i zakryta.
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o strzelnice w Polsce
Sorry że robię to w drugim topicu (jęzeli moderator uzna to za stosowne to niech skasuje ten post) - a co ze Szczecinem (miejsce, cena) ????
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o strzelnice w Polsce
Odświeżam temat!!

Czy ktos ma jakieś inforamcje na ten temat?? Może ktoś wie gdzie są jakieś kluby strzeleckie, do których trzeba by było się zapisac aby korzystać ze strzelnicy??
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o strzelnice w Polsce
A moze wie ktos cos o strzelnicach w Lodzi? Kiedys (jakies 8 - 10 lat wstecz strzelalem pare razy na strzelnicy w okolicach szpitala MSW na Polnocnej (Spolem ?) a pozniej wypadlem z tematu. Interesuje mnie, czy w chwili obecnej tamta strzelnica istnieje, czy sa jakies nowe strzelnice, na ktorych z nich mozna postrzelac z wlasnej broni (kupujac tylko amunicje) i ktore z nich sa dla szarych obywateli a ktore dla "kolorowych" (w zaleznosci od koloru mundurka).
Bede wdzieczny za wszelkie informacje.
  • 0

budo_j_a_r_o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o strzelnice w Polsce
Info o Zwiazku IPSC w Zabrzu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o strzelnice w Polsce

Odświeżam temat!!

Czy ktos ma jakieś inforamcje na ten temat?? Może ktoś wie gdzie są jakieś kluby strzeleckie, do których trzeba by było się zapisac aby korzystać ze strzelnicy??

Jak chcesz postrzelać to jest strzelnica w kierunku na ZAŁOM. Jest duża informacja przy wylocie z Dąbia. Co do kosztów to róznie zależy z czego chcesz strzelać. Czy z długiej czy z krótkiej. Cena za nabój coś koło 2 zł. Wypożyczenie broni od 100 za godzinę.Mogło się jednak pozmieniać.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o strzelnice w Polsce
ja ze swoja wiatrowka chadzam na niegdysiejsza strzelnice jednostek nadwislanskich, po srodmiejskiej stronie wisly tuz kolo mostu siekierkowskiego. dzis ta strzelnica jest porzucona- zostaly tylko kulochwyty i betonowe sciany z dziurami. ale ze jest blisko mnie to rowerkiem czy spacerkiem milo tam sie wpada. wokol jeziorka, trawka. milo jest po prostu. no i troche ludzi przychodzi.
  • 0

budo_qbutnik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o strzelnice w Polsce

A moze wie ktos cos o strzelnicach w Lodzi? Kiedys (jakies 8 - 10 lat wstecz strzelalem pare razy na strzelnicy w okolicach szpitala MSW na Polnocnej (Spolem ?) a pozniej wypadlem z tematu. Interesuje mnie, czy w chwili obecnej tamta strzelnica istnieje, czy sa jakies nowe strzelnice, na ktorych z nich mozna postrzelac z wlasnej broni (kupujac tylko amunicje) i ktore z nich sa dla szarych obywateli a ktore dla "kolorowych" (w zaleznosci od koloru mundurka).
Bede wdzieczny za wszelkie informacje.


Strzelnica na Społem mieści się tam nadal, ale "z ulicy" przyjść i postrzelać nie można.
Ale lepiej się zapisać - 300 wpisowego i 15 (chyba) miesięcznie składki.
I strzelasz do bólu.
Z własną bronią można strzelać na Strzelmistrzu na Piłsudskiego, ale daawno temu chyba ze 20 dychy za godzine trzeba było za to płacić.
Na Społem masz za to cały miesiąc.
;)
Gdybyś miał jakieś pytania wal śmiało.

Q
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o strzelnice w Polsce
Qbutnik wrote:

Gdybyś miał jakieś pytania wal śmiało.

Dziekuje Q za info. Mam jednak pytanie o to smiale "walenie". Z cudownej dziewiatki nie bede do Ciebie walil a prywatnych wiadomosci wysylac nie moge (access denied :( ).
Sorki za opoznienie w odpowiedzi ale bywam tu sporadycznie. Najczesciej siedze na nozach.

Pozdrawiam - Jacek.
  • 0

budo_qbutnik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o strzelnice w Polsce

Qbutnik wrote:

Gdybyś miał jakieś pytania wal śmiało.

Dziekuje Q za info. Mam jednak pytanie o to smiale "walenie". Z cudownej dziewiatki nie bede do Ciebie walil a prywatnych wiadomosci wysylac nie moge (access denied :( ).
Sorki za opoznienie w odpowiedzi ale bywam tu sporadycznie. Najczesciej siedze na nozach.

Pozdrawiam - Jacek.


A na G-G to nie łaska ?
;)

Q
  • 0

budo_qbutnik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o strzelnice w Polsce
Widać są jakieś trudności techniczne.
;-D
Temat strzelnic w Łodzi był wałkowany na pl.regionalne.lodz, a ja jestem osiągalny pod [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024