Skocz do zawartości


Zdjęcie

szkoly


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_salvador
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Capoeira Esporao/Praia do Forte/Bahia
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly
Mateusz,ile trenujesz u Adama ? Jeśli można wiedzieć ?

Pozdrawiam
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly

w magia ja wlasnie trenuje :) ))

trenujesz w katowicach?
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly

A ciezko jest sie wycwiczyc jakiej techniki, np. wykopu z obrotu czy salta ?
Bo na pokazie kolesie z zoltymi pasami juz nawet niezle wymiatali. :?

z zoltymi powiadasz? wiec to pewnie byli goscie od nas - Grupo Magia
  • 0

budo_sikor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly
Ta od was.Na stronie ktora podales na jakims topicu jest znak i oni mieli na koszulkach takie same. A po czym poznales ? Po zoltych pasach ? Tylko u was takie daja ? :wink:
  • 0

budo_mateusz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly
ja w AB trenuje od wrzesnia (zreszta wogule od wrzesnia trenuje) tylko ostatnio na teningach mnie nie bylo bo do egzaminow musze sie uczyc :( :( :( , oprocz ab bylem tez ostatnio w porto de minas w sosnowcu na treningu. Bardzo fajnie tam maja, duzo miejsca jest :) ) tylko ze oni jdnak nizszy poziom prezentuja niz ab (nie mowie o jednstkach ale ogolnie o calej grupie) mi tam sie bardzo podobalo bo jak dla mnie to ten poziom i tak jest wysoki :) )))
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly
hmmm... ja nie bylem juz u adama 2 miechy :( mateusz ja tez cwicze/cwiczylem w katowicach, ale nie przypominam sobie nikogo o takim imieniu.... (chyba)

Powiem tak - Artes Das Gerais jest grupa o bardzo wysokim poziomie, zas polscy instruktorzy naleza do najlepszych "bialasow" jacy trenuja capo (ever). Ja bym sie nie zastanawial czy przejsc do ADG czy nadal byc w AB. Wybor jest oczywisty!


hahha..... nie przesadzasz? artesi sa spoko.... znam kilku ich uczniow i z nimi walczylem (po przyjacielski, w Roda oczywiscie)... sam tez troche u was cwiczylem, macie fajnie opanowany sposob poruszania... ale o tym ze "instruktorzy naleza do najlepszych "bialasow" jacy trenuja capo" rozjebales mnie doszczetnie :) nie pisz takich rzeczy, bo jeszcze ktos wezmie to na powaznie. i co znaczy to (ever)? ADG to najlepsze capo-bialasy jacy kiedykolwiek cwiczyli capo??? moze smiesz ich wywyzszac nad Sinhozinho lub innych "cienkich" bialasow? napewno wam na treningach takich rzeczy nie wmawiaja, bo mialem okazje poznac kilku waszych nauczycieli i nie sa oni takimi bogami i (chwala im za to) nie twierdza, ze sa. lagarto reprezentujeje moim zdaniem dosc dobry poziom, ale reszta - troche lepiej niz nasi najlepsi ucznoiwie (tj. uczniowie adama i tylko dlatego ze ci z ADG dluzej trenuja)... a to do twoich wywodow o wyzszosci ADG nad AB tez bym sie zastanowil... nie wiem jak dlugo jestes w temacie capo, ale kiedys, na roznych forach (o capo) caly czas mialy miejsce idiotyczne wojny miedzy tymi klubami i nie prowadzily one do niczego - wiedz, ze adam nie odlaczyl sie od Mestre Nem'a na daremno, a ja sam takze troche sie nasluchalem o ADG i Mestre Nemie negatywnych rzeczy (od uczniow tegoz klubu).... ja osobiscie wole AB (Grupo Magia), bo sadze ze tam jest lepszy klimat i trener, ktory potrafi szczegolowo wyjasniac.... NIE mowie, ze w ADG tak nie jest, ale jesli ja mam wybierac........ :) kazdy wybiera to co lubi... sikor, chcesz wiedziec gdzie jest lepiej?! AB czy ADG? sam sprawdz... pochodz miesiac tu, miesiac tam i sam zobaczysz co ci sie spodoba, bo jesli ktos mysli ze to jego klub jest the best i wmawia to wszystkim dookola to jest to zalosne... u adama, fakt, jest czasami bajzel na treningu... tlok na sali... sam adam jest juz starszy, nie tak sprawny jak kiedys :) , ale to bardzo dobry trener i to jest chyba najwazniejsze

Czemu ci sie nie podob ? Capo to capo ( chyba )

No tak... nie ma jak ktos palnie jakas glupote. Czasami to sie mowi ze: "niektorzy daja do pieca nawet o tym nie wiedzac"


a tu o co ci kolego chodzi? ze niby to sikor dolewa oliwy to ognia i umniejsza zaslugi ADG dla swiatowego capo porownujac ten klub do innych (ma sie rozumiec do gorszych) - tak wynika z twojej wypowiedzi
sikor powiedzial bardzo dobrze... moze sam o tym nie wiedzac powiedzial slowa samego Mestre Pastinhy (choc Pastinha mowil w troche innym kontekscie i chodzilo mu o cos innego), ale wlasnie tym powinnismy sie kierowac.... nie ma znaczenia z jakiego jestes klubu... jaki "podstyl" capoeiry cwiczysz.... w Roda powinnismy spotykac sie jako przyjaciele, a nie jako wrogowie

uufff.... przyznaje, troche chyba mnie ponioslo, ale wyrazilem tylko swoje zdanie na ten temat i nie mam zamiaru wdawac sie w zadne dyskusje na temat "ADG vs AB"

pozdro (dla ADG, AB, Beribazu i innych capogrup w polsce)

CAPOEIRA TO CAPOEIRA
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly

Ta od was.Na stronie ktora podales na jakims topicu jest znak i oni mieli na koszulkach takie same. A po czym poznales ? Po zoltych pasach ? Tylko u was takie daja ? :wink:

w roznych grupach sa rozne kolory sznurow.... wywnioskowalem, bo znam tych kolesi z zoltymi i wiem ze sa dosc dobzi i jezdza na co wazniejsze pokazy

oprocz ab bylem tez ostatnio w porto de minas w sosnowcu na treningu. Bardzo fajnie tam maja, duzo miejsca jest ) tylko ze oni jdnak nizszy poziom prezentuja niz ab (nie mowie o jednstkach ale ogolnie o calej grupie) mi tam sie bardzo podobalo bo jak dla mnie to ten poziom i tak jest wysoki )))

Porto de Minias to grupka (sekcja) utworzona przez Seoka i Roberta po ich odejsciu z AB... sa slabsi, bo grupa istnieje od wrzesnia 2001, ale np. nauczyciele (Seok i Robercik) byli jednymi z najlepszych w AB
  • 0

budo_mr_root
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszafka

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly
Hehe... widze ze wywolalem burze. Coz, kazda pliszka swoj ogonek chwali :) Ja chwale moja grupe i jestem bardzo zadowolony ze wlasnie jestem w ADG. To ze akurat do tej grupy poszedlem to przypadek ale wydaje mi sie ze szczesliwy.

Coz, powinienem byc bardziej konkretny, wiec sie poprawiam i mowie ze instruktorzy z ADG naleza do JEDNYCH Z najlepszych bialasow jacy cwicza capo a nie sa "najlepszymi bialasami". Mowie tutaj o kadrze a nie o alunos, chociaz i ci potrafia niezle zamieszac.

A co do wyzszosci Swiat jednych nad drogimi. Coz, tak jak powiedzialem, ja chwale swoja grupe z pelnym przekonaniem. Sam na pewno nie chcialbym cwiczyc w innej. Moze i cwicze dopiero od roku ale staram sie chlonac wiedze jak najwiecej, ogladac jak najwiecej (moja kolekcja zdivixowanych pokazow, rod i innych takich niedlugo osiagnie 20 plytek ;) ) i ucze sie pilnie (niekoniecznie przez cale ranki). Patrzac na ludzi od nas mowie szczerze ze jestem dumny ze jestem w ADG.

A jezeli to sie komus nie podoba... to BA! Najwyzej we will settle this in the roda man! :twisted: :) :)
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly

Coz, powinienem byc bardziej konkretny, wiec sie poprawiam i mowie ze instruktorzy z ADG naleza do JEDNYCH Z najlepszych bialasow jacy cwicza capo a nie sa "najlepszymi bialasami". Mowie tutaj o kadrze a nie o alunos, chociaz i ci potrafia niezle zamieszac.

:) skoro tak uwazasz

Najwyzej we will settle this in the roda man! :twisted: :) :)

:twisted: trzymam z slowo
  • 0

budo_sikor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly
LOL nie wiedzialem, ze jestem taki obeznany w temacie :wink:
  • 0

budo_atabaque
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosmos .... ale obecnie wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly

"instruktorzy naleza do najlepszych "bialasow" jacy trenuja capo" rozjebales mnie doszczetnie


jeden tekst zabija drugi ;) ))) nie ma co :)


pytanie do sikora " jesteś fanatykiem AGD ? "
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly

jeden tekst zabija drugi ;) ))) nie ma co :) "

??? myslisz ze biali nie potrafia robic dobrze capo?

pytanie do sikora " jesteś fanatykiem AGD ? "

chyba raczej mrroot
  • 0

budo_sikor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly

"instruktorzy naleza do najlepszych "bialasow" jacy trenuja capo" rozjebales mnie doszczetnie


jeden tekst zabija drugi ;) ))) nie ma co :)


pytanie do sikora " jesteś fanatykiem AGD ? "



AGD ? Artykulow gospodarstwa domowego ? Lubie miksery, ale zeby odrazu fanatykiem :wink:

A tak serio to jeszcze nic nie cwicze.Chcialbym ale nie pasuja mi godziny treningow.Mam taka prace, ze pracuje od 6-14 lub 14-22. Narazie nakrecam nowa prace i jak sie uda to pewnie zostan fanem ADG :)
  • 0

budo_salvador
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Capoeira Esporao/Praia do Forte/Bahia
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly
:) :) :) ćwicz w nocy tak jak wojownicy ninja :D :D :D
  • 0

budo_atabaque
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosmos .... ale obecnie wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly
roda w całkowitych ciemnościach ? o tak to moje marzenie :)
tak jak pisałem kiedyś dla mnie kolor skóry nie ma znaczenia do tego by byc dobrym w capo

jeśli ci nie pasuje czas to zmień strefy czasowe powino rozwiązać problem ;) ))
  • 0

budo_sikor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly
Albo rzuce prace, bede zyl w nedzy i ubostwie.Za treningi bede placil tym co mi ludzie pod kosciolem dadza.Ale bede umial capo :)
  • 0

budo_mateusz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly
tak tez mozna :) :) :)
  • 0

budo_fominha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly
Chlopaki! Klocicie sie? :multi: Beze mnie? 8O

Tak nie wolno :)

Mozecie sobie mowic co chcecie :agrue: - dla mnie jedyne dwa autorytety w tym kraju to moj Mestre i jego zona poklon . Facet poswiecil cale zycie capo, trenuje 20 lat i jest uznany przez najlepszych (Museu, Lua, i wielu innych). Ma zasady, ktorych sie trzyma, ma okreslony styl i naprawde rewelacyjna metodyke. To cos znaczy. Dlatego (nie umniejszajac innym grupom :) ) jestem dumny z tego ze od poczatku ucza mnie ludzie, ktorzy zyja tylko capoeirą, i dumny z tego ze jestem Beribazu. Nie zamienilbym mojej grupy na zadna inna, choc w Wawce jest wybor :)

zreszta - stowka za minimum 4 treningi w tygodniu z mestre? albo wiecej treningow (ostatnio doszlismy do 6 :) :) ) pokazcie mi lepsze warunki :)

pozdrawiam
  • 0

budo_atabaque
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosmos .... ale obecnie wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly
TDi
cieszy mnie fakt że masz ak dobre waruunki do trenowania czegoś co bardzo lubisz i jest to wspaniałe . Kto wie jak sie rozwinie capo w polsce i może i inni bedą mogli też uczyć sie capo mając takie same szanse


Sikor
zanim to zrobisz spisz all adresy caritasów , WOŚP ( fakt że nie ma nic wspólnego z tym co pisze , ale ) wiesz zawsze bedziesz wiedział gdzie zjeść za darmo a z darowizn kościelnych bedzie cie stać na wode do trningu :) )
  • 0

budo_fominha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: szkoly
Powtorze to co juz napisalem (znowu)

Warunki panujace w grupie Beribazu sa tylko i wylacznie zasluga osob, ktore poswiecily swoj czas i pieniadze na rozkrecenie tego wszystkiego.
Kazdy moze zrobic to samo - jak widac wszedzie ludzie maja dostep do internetu. Troche inicjatywy i sami mozecie sobie sprowadzic na miejsce nauczycieli. No ale oczywiscie trzeba wpierw chciec.... i oczywista dobrze poszukac.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024