Skocz do zawartości


Zdjęcie

Informatyk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Informatyk

powiedz mi jeszcze czy jak sie uczyles to miales duzo matmy duzo zadan do liczenia itd .


no Joks mi pokazywał zadania to dosyć poryte :P
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Informatyk
[quote name="MikolajWB3"]cytat z tematu bodzia:

[quote name="hx"]Zarobki ok. 5 tysięcy. [/quote]

a jak wiesz(a może nie wiesz?) to zarobki są według stopnia, to osoba w stopniu kaprala zarobi grupo mniej niż 5tyś, więc jakie około? no chyba że Ty nie wiesz ile zarabia kapral i gdzie się znajduje ten stopień i dlaczego akurat o nim pisze.[/quote]

Człowieku rozumiesz znaczenie słowa około? Rozumiesz, że będąc w wojsku etc. możesz liczyć na dodatki jak się zajmujesz np psem, samochodem, masz kurs nurka, spadochroniarza, przeszedłeś szkolenie i możesz nauczać kadetów? Oczywiście jest sfera ludzi kończących jako szeregowy, oczywiście szanuje ich.. jednak zrobić studia + szkoła podoficerska, dzięki temu stopień np; kaprala jest na wysięgnikowe każdej trochę bardziej ambitniejszej osoby. A skoro mówisz o tym w sferze marzeń, rozumiem, że taką niestety nie jesteś.. jak korci Cię te 1000 złoty to się nie męcz, tyle jako elektryk po zawodowce będziesz zarabiał i to jeszcze w Polsce

[quote name="hx"]BTW: jesteś chłopakiem Bodzia i może jeszcze pchasz go w d***, że się tak przymilasz? [/quote]

Nie przymilam się k****.[/quote]

właśnie widać

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Informatyk

na ogame masz czas :D

bo jak pisze program przez 2-3h to dla rozluznienia wysle sobie flotke na farmienie :rotfl:

ledwie 2 za pół roku pomogłeś :rotfl: :rotfl:

hmm ciekawe ja naliczylem juz 4 zadania :rotfl:

powiedz mi jeszcze czy jak sie uczyles to miales duzo matmy duzo zadan do liczenia itd . . .

mialem od zajebania, na informatyce masz matematyke na 1 roku a pozniej rożnie jej wariacie, czyli w drugim roku metody numeryczne, nastepnie masz algorytmy genetyczne hehe dodatkowo fizyka i elektornika. strasznie pojebany program studiow w tej polsce z informatyka nie jak za granica. nie rozumiem po co mi np byla elektornika i projektowanie roznych schematow. kurde płyta główna sie spali czy procesor to oddaje na gwaracje do serwisu gdzie sa specjalisci od elektorniki a nie zebym ja jeszcze z miernikiem w reku naprawial zasilacze czy cos innego. fizyka rowniez nie wiem po co. jak dla mnie wiecej zadan praktycznych jak np na zajeciach facet podpina rzutnik i instaluje linuxa pokazujac jak sie to robi, na nastepnych zajeciach pokazuje jak sie konfiguruje poszczegolne uslugi wykorzystywane w firmach jak serwer poczty, www, samba, ftp itd. mnie nawet nie uczyli skladania komputerow na studiach :rotfl: wiec naprawde pojebany program studiow, czlowiek wychodzi i naprawde nic nie wie chyba ze sam sie czegos nauczy, a o konfiguracji wifi czy routera to moglem pomarzyc na studiac. niby jest przedmiot zawsze jak sieci ale to zarabianie wtyczek, przyspisanie adresow ip by sie komputery widzialy, dzielenie na podsieci, opis urzadzen sieciowych (starych jak hub) zamiast sie za cos nowego wziasc. jakbym ja bym ministrem edukacji odrazu bym wyrzucil polowe przedmiotow i naprawde dawal cos praktycznego by zainteresowac i nauczyc cos studentow informatyki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Informatyk

Człowieku rozumiesz znaczenie słowa około? Rozumiesz, że będąc w wojsku etc. możesz liczyć na dodatki jak się zajmujesz np psem, samochodem, masz kurs nurka, spadochroniarza, przeszedłeś szkolenie i możesz nauczać kadetów


no dobrze o tym wiem, ale dzięki temu nie zarobisz dodatkowo 2 czy 3 tyś więcej.

jednak zrobić studia + szkoła podoficerska, dzięki temu stopień np; kaprala jest na wysięgnikowe każdej trochę bardziej ambitniejszej osoby.


by mieć kaprala w cale studiów Ci nie trzeba :rotfl: wystarczy szkoła podoficerska(około 1 roku)

właśnie widać


rozgryzłeś mnie :kwasny: :(

jak korci Cię te 1000 złoty to się nie męcz, tyle jako elektryk po zawodowce będziesz zarabiał i to jeszcze w Polsce

Rozumiem że przyrównujesz Kaprala do elektryka ? no ale od kiedy Kapral zarabia 1000 zł ? :rotfl: :rotfl:

stopień np; kaprala jest na wysięgnikowe każdej trochę bardziej ambitniejszej osoby. A skoro mówisz o tym w sferze marzeń, rozumiem, że taką niestety nie jesteś..

gdyby tak było to już bym siedział w zawodówce a tak nie jest, a co do ambicji to jednak trochę więcej niż Kapral ;)

Człowieku rozumiesz znaczenie słowa około? Rozumiesz, że będąc w wojsku etc. możesz liczyć na dodatki jak się zajmujesz np psem, samochodem, masz kurs nurka, spadochroniarza, przeszedłeś szkolenie i możesz nauczać kadetów


  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Informatyk
zalozcie nowy temat o zawodowym zolnierzu jak chcecie latac z kałachem po pustyni ;) tu zasmiecacie postami jakze wspanialy zawod informatyka hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Informatyk

jak chcecie latac z kałachem po pustyni

tak chce ale za pare lat :D
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Informatyk
moj dobry kumpel zaczal 3 lata temu programowac strony, na poczatku nie mial o tym pojecia ale chcial to robic :D nie zrobil nawet matury...
na poczatku bral kilkaset zlotych za strone, teraz bierze duzo wiecej i raczej lapie sie sporych projektow,
a ty Joks, wcale nie musisz znac zajebiscie jezyka, wystarczy ze sie dogadasz, a jak tu w UK pokazesz CV z tym co tam wymieniles, to ponizej 1600 ale funa :D nie zejdziesz...
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Informatyk
Mikołaj weź się naucz czytać ze zrozumień, rozumiesz skrót np? to jest na przykład. Wiec nie pisze, że by zostać kapralem trzeba było kończyć studia, tylko, że by pasowało, bo nie zawsze w życiu jest tak jakby się chciało. I nie wiem na ch*j Ci sam kapral i co z samym kapralem chcesz robić w wojsku, bądź później na emeryturze czy rencie.. tak wiec czepiasz się.

no dobrze o tym wiem, ale dzięki temu nie zarobisz dodatkowo 2 czy 3 tyś więcej.


jak nie jak tak;
13 pensja (ops już just ~ 2 tysiące wiec moje ok 5tysiecy jest słuszne)
gratyfikacja urlopowa na każdego członka rodziny po 540zł (też pracownika)
5% + jesli słuzy się 5 lat 10% jesli 10% do wypłaty
pies 340zł m.c
nurkowanie do 800zł jeśli spędziło się pod wodą 1500h
i takich jest dużo dużo więcej.. za stanowiska dowódcze, bycie kierowcą etc.

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Informatyk
Chodziło mi miesięcznie, bo przecież co miesiąc nie dostajesz 13 pensji czy 2-3 tyś zł więcej do wypłaty :rotfl: :rotfl:

to był mój ostatni post w tym temacie
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Informatyk
ale jak podzielisz 13, na 12 miesięcy i dodasz dodatki, to Ci wychodzi gdzieś tysiąc zloty do tych 4 tysięcy czyli 5 tysiecy

meriZe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Informatyk
Joks gdzie studiowales?
  • 0
"zycie jest za krotkie by byc malym" ;)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024