Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciosy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciosy
nie porownoj zioma co cwiczy 30lat albo i wiecej kung fu do prostych ludzi pozatym on wazy chyba cos kolo 80kg to taki cherlak nie jest
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciosy
ale zrobiliście offtop, na kravce sie uderza w jaja, w skronie, potylice, splot słoneczny, tarczyce, żołądek/przepona.. z tym że trzeba mieć świadomość że mocniej uderzając można kogoś zabić, a te miejsca są strikte awaryjne i używane w sytuacjach kryzysowych w samoobronie.

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciosy
sztangaaa,

Jackie Chan byl chudy a jakich misków czasem kładł

^^ tylko to był film- w filmach jeden gosciu rozwala 10 osób, co w realu jest NIEMOZLIWE!!!
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciosy
Royce Gracie waży 80kg przy 183cm (BMI=~25 a wygrał z Gerardem Gordeau 195cm/98kg, Ken Shamrock 185/107kg, zapaśnikiem Dan'em Severn'em 113kg) i taki wynik przyjmuje się za najbardziej efektywny, większa waga często powoduje zmniejszenie gibkości, szybkości, jak i zasięgu, gdyż za duży biceps po prostu będzie mu przeszkadzał. Oczywiście na arenie sportowej (boksy itd.) zawsze lepiej jest być większym i cięższym jednak trzeba mieć na uwadze, że de facto wygrywa lepszy dlatego, bo są kategorie wagowe.

i wygrał chyba 3 pierwsze turnieje MMA kiedy przepisy były mniej liberalne

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciosy
hx, - masz racje. technika zawsze wygrywa z masa!! (prawie zawsze -90% przypadków) :hyhy: :rotfl:
  • 0

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciosy
bikerider, na czym opierasz te 90%?? -_- raczej powinna być porównywana siła i technika, a nie masa i technika...


i taki wynik przyjmuje się za najbardziej efektywny



chyba efektowny @_@
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciosy
narazie chce 68kg przy moim 170cm zebym byl w tej kategorii wagowej a z czasem do 73 kilo i mysle ze mi to starczy (cwicze bjj w sumie zaczynam ale cwicze :P
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciosy

chyba efektowny @_@

chyba szkoły nie skończyłeś - efektowny -> łc. effectivus - efektywny w rozumieniu, zamierzony w skutkach.
efektowny -> robiący wrażenie

Pomyśl nad jakimś studium językowym:]

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciosy
Wynik najbardziej efektywny? co ma to do rzeczy z efektywnością? No cóż, nie będę dyskutował z wysokiej klasy wikipedionistą...
Wygrana z cięższymi zawodnikami (wynik) robi wrażenie (jest efektowny),
chyba nie powiesz, że chodziło o : wygrana z cięższymi zawodnikami była zamierzona w skutkach,

mogło się to również odnosić do jego wagi i wzrostu, ale czemu wtedy nazwane jest to wynikiem, a nie proporcjami, czy Bóg wie jeszcze jak...
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciosy
Peet, jemu chodzi o sytuacje w ktorej dasz rade sie obronic przed napastnikiem, ktory czesto jest od ciebie wiekszy... czyli bylo to efektywne gdyz ocaliles zycie/zdrowie/majatek

efektowne rowniez ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciosy
efektowne jest spektakl, film itp. - robi wrażenie
efektywne jest działanie, zamierzone w skutkach (bo się osiąga cel)

nie znasz znaczenia podstawowych leksemów, ale nie martw się z 70% Polaków używa języka równie frywolnie

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciosy
HX ma racje :P
  • 0

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciosy
hx, nie zarzucaj mi czegoś, czego nie jesteś w stanie stwierdzić...
Trochę jest mi ciebie żal za sposób udowadniania swoich racji urażając drugą osobę na tle inteligencji itp. Napisałem, że coś jest z tym stwierdzeniem nie tak i będę się tego trzymał, to jest alogiczne, by wygrana z cięższym zawodnikiem w UFC(w tym wypadku poniekąd wielki wyczyn) była efektywna. Jak sam powiedziałeś efektywne może być działanie(np. sposób walki), a nie sam fakt wygranej.
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciosy
Peet przeczytaj sobie to zdanie ze zrozumieniem bez nawiasów;

Royce Gracie waży 80kg przy 183cm i taki wynik przyjmuje się za najbardziej efektywny.

Jak ktoś ważący 80kg i 183cm może być efektowny? tj robiący wrażenie? wrażenie chyba robili Ci co ważyli po 100kg i byli wyżsi. Jego wymiary są efektywne, bo są konsensusem prowadzącym do celu (wygranej). Jaśniej się chyba nie da ;)

Jak Cię uraziłem najmocniej przepraszam, ja po prostu wyciągam wnioski na podstawie swojego życia i tego, że kiedyś pewnie też tego nie wiedziałem.

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciosy
- Fama głosi, że posługujesz się słowictwem, którego znaczenia wogóle nie znasz.
- To powiedz tej kur.wie Famie, że jest głupia i vice versa

cos na czasie ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciosy
No i właśnie w tym momencie przechodzimy do momentu, w którym głównym aspektem jest
słuszność nawiasów/moja nieuwaga. Przeczytałem jakby go nie było i może stąd te nieporozumienie, a mój "beznawiasowy" tok myślenia przedstawiłem post wyżej. Ale tak czy siak nie wiem czemu wtedy zostało użyte słowo wynik, a nie proporcje jak już wcześniej napisałem. Ale mniejsza o to. I uwierz mi, że znam/znałem znaczenie (trochę masło maślane ;p) tych przymiotników, gdyż wtedy nie próbowałbym nawet poprawiać.
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024