Skocz do zawartości


Zdjęcie

das


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: das
gdybym teraz kupował komputer i miałbym wybór to kupiłbym: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: das
ja znow niedawno sprzedalem laptopa [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i juz nigdy wiecej takich komputerow nie kupie,sa moze one i dobre ale tylko i wylacznie do pracy w miejscach gdzie niema zwyklego kompa (samochod,pociag,samolot) ogulnie duzzo minusow mi sie nazbiero. po pierwsze czeste ladowanie doprawdza do szalenstwa po drugie w gry juz sobie nie pogramy po trzecie dzwiekowki i wbudowane glosniczki pozostawiaja wiele do zyczenia a skoro ma to byc komputer przenosny to nie bede wozil laptopa z glosnikami po czwarte wystarczy ze nagralem kilka plyt i bateria juz siadala a po piate matryce maja taki maly kat widzenia ze ogladanie filmow w 2 osoby to juz katorga,dlatego niema to jak stacjonarny :) nie moglem tez podlaczyc sobie zbytnio tam tunera tv,po dosc szybkim okresie czasu wentylator zaczal szalec a i uzytkowanie touch pada to nic przyjemnego niby mozna podlaczyc myszke ale ciezko operowac myszka majac komputer na kolanach i gdzies siedzac ;/ musialbym polozyc myszke na twardym podlozu typu biurko,stol a to juz jak stacjonarny no i nigdy parametrami laptop nie dorowna pc w tym samym przedziale cenowym
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


magik16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BytoM
  • Zainteresowania:Only Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: das
ja swojego kompa kupiłem 4-6 lat temu za 4 tyś...

teraz takie samego a nawet lepszego mozesz kupic za 800 zł.. ;|

Nie opłaca sie inwestować kasy w ten złom. tak jak już ktos powiedział co chwila wychodzi coś nowego to jest jeden wielki Shit. :D

Pozatym wsyztskie gierki jakie tgeraz wychodza sa na tym samym enginie < brak im dobrej klimy ( przynajmiej wiekszaść [ Są wyjątki ]) ... Ja teraz gram w Unreal Tournamenta 2 :D u musze przyznac ze to jest coś :D AHahhaha


SOrry za Off .. ale tak jak pwoiedziałem Nie opłaca sie qpować kompa ... Poczekaj do marta 200 roku wyjdzie Ps3 to sobie kupisz tamto ... a do tego jakis telewizor plazmowy i wymiatasz :D

Pzdr.
  • 0
Żyj Kolorowo :D

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: das
Ja przestałem inwestować cokolwiek w kompa od czasu
gdy przeczytałem pewien test gry....

nosiła tytuł bodajże F.E.A.R było to gdzieś 2005 r
wtedy królował Gf 7800 gtx komputer testowy
był wyposażony w tego GF, jednego z najszybszych athlonów
i ze 2 gb ramu i co? gra dosłownie zarżnęła ten sprzęt!

więc sobie myślę po kiego chuja wywalać kilka tysiaków na niby sprzęt marzeń
jak za tydzień czy dwa zrobią gre która i tak będzie na tym ledwo dychać?
to jest jakaś paranoja robi się gierki które maja większe wymagania niż istniejący sprzęt!
Jasne że na takim super kompie 90 % gierek będzie śmigać
no ale w końcu jak płacę te 5 czy więcej tysięcy za sprzęt
to chce mieć pewnosc że przynajmniej przez rok sobie potnę we wszystko bez stresu!

a tu po kilku tygodniach mam niespdziankę w postaci skaczących klatek...

co prawda na konsoli raczej nie pogram w mój ulubiony typ gier
czyli strategie ale przynajmniej inwestycja bez stresu na lata!
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: das
no i tak powinno byc, komp do pracy a do grania konsole.

ja sprzedalem przed wakacjami play'a 2 i tera zaloje jak cholera, jedyna konsola jaka mi zostala to nintendo 64 :wstyd: z mlodosci. Posprzedawalem moje kochane konsole( mialem jeszcze dreamcasta) i tera musze grac w jakies fpp czy strategie bo na kompa tylko te gry sa dobre, a mam chec pograc w cos "konsolowego". Juz zbieram na ps3, bedzie sie dzialo :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: das

no i tak powinno byc, komp do pracy a do grania konsole.

ja sprzedalem przed wakacjami play'a 2 i tera zaloje jak cholera, jedyna konsola jaka mi zostala to nintendo 64 :wstyd: z mlodosci. Posprzedawalem moje kochane konsole( mialem jeszcze dreamcasta) i tera musze grac w jakies fpp czy strategie bo na kompa tylko te gry sa dobre, a mam chec pograc w cos "konsolowego". Juz zbieram na ps3, bedzie sie dzialo :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:


No to powodzenia, troche będziesz musiał nazbierać. Też mam N64 ;)
  • 0

prezes1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: das
Sorki ze sie tak wprosze w temat ale tu wiekszy ruch niz w podwieszonych tematach :P
Wkleje tu swojego posta z MG :P


Mam prosbe,
Niech ktos kto siedzi w rynku uzywanych komputerow wyceni mi ten zestaw:
Wszystko kupione w jednym sklepie w zestawie(PcProjekt Krakow), data kupna 28.09.2005
W sklad zestawu wchodza:
- Plyta Glowna Gigabyte K8NF-9 /2lg
- Proc Athlon 64 3000+ /3lg
- Wentylator Certyf. Athlon 64 /1lg
- Pamiec DDRAM 2x512MB PC3200 Kingston /g wieczysta
- Karta graf Asus X550M 256MB PCI-E /2lg
- Obudowa Midi Tower 400 USB /1lg
- Dysk Samsung 160GB 8MB S-ATA2 /3lg
- Nagrywarka LITEON DVD+/- 16x /2lg
- Monitor Samsung 19" LCD 913v /3lg
- Mysz A4-TECH SWOP-80 /1lg
- Klawiatura Tracer Prism Silver/1lg

Plus ewentualnie glosniki Creative p5800.

Z gory dzieki jesli ktos to zrobi. Komputer ten chce sprzedac bo chce laptopa kupic, jak widac wiekszoc komponentow jest jeszcze na gwarancji lub ta gwarancja co tylko wygasla.
Moze ktos chetny kupic :>
pozdrawiam prezes


  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024