doszłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwantych arkanach pryncypialnej dystrybucji.
nie bede z wami konwersowal gdyz egzystujecie w brodziku intelektualnym co koliduje z moimi imperatywami
Biorąc pod uwage, wyimaginowane aspekty waszych kwestii, oznajmiam iż percepcja mej mentalności nie obliguje mnie do prowadzenia merytorycznej konwersacji z wami.
dochodze do konkluzji iż wasze aforyzmy dotyczące moich apokryzji są wręcz nie efemeryczne

nie bede z toba konwersowal poniewaz egzystujesz w dolku intelektualnym a to koliduje z moimi inwektywami
Percepcja mojej mentalności nie obliguje do dalszej
konwersacji z Tobą biorąc pod uwagę wizualne aspekty tej kwestii.
Podział peryklinalny inicjałów wrzecionowatych kambium charakteryzuje się ścianą
podziałową inicjowaną w płaszczyźnie maksymalnej.
twoja impertynencja,perfidia i brak subordynacji nie obliguje mnie do dalszej merytorycznej debaty z twoją personą...
Tak, tak to co powiedziałeś jest doskonałym przykładem percepcji zjawisk. Powiedziałeś to z taką afirmacją że mogłabym uznać to za aksjomat
Uff ile sie namęczyłem żeby to znależć, kilka jest moich
