Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śmierć za śmierć


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Śmierć za śmierć
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Wypowiedzcie się na ten temat.Co sądzicie o tym zdarzeniu.Dwa ostatnie linki to filmiki.
POZDRO od STALI MIELEC
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć
jesli to co pisza jest prawda ( ze nie reagowal na apele policji ) tosam jest sobie winien...jadac z taka predkoscia mogl zabic na przejsciu jakas staruszke albo dziecko...jak dla mnie glupota chodz sam lubie predkosc...to jednak bez przesady
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć
chociaz nikomu smierci sie nie powinno zyczyc ani sie cieszyc z tego(ja sie nie ciesze)ale dobrze ze o jednego z takich smieci mniej...bez urazy ale pewnie jeden z takich kolesi przyczynil sie do smierci mojego kumpla ktory mial 21lat...predkosc ok ale po 1.bez alko, 2. tam gdzie nie ma zagrozenia dla innych ludzi, 3.predkosc tez z umiarem.a kibice w polsce to przewaznie smiecie ktore nie maja szacunku dla sportu a uwazaja sie za kibicow oni chca sie pobic a nie kibicowac,oni jemu nie wspolczuja tylko chcieli sie ponawalac,stadiony powinny byc czyste od takich szuj ktore powoduja burdy itp.,gdyby nie bylo bijatyk na polskich stadionach bylo by wiecej rodzin,dzieci a o to chodzi zeby sie integrowac a nie napierdzielac po mordach
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć
adrian88, madrze mowisz... przychylam sie do Twoich slow...
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć
ja równiez sie z tym zgodze
  • 0

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć
nie spodziewalem sie ze wy przeciwko kibicom...ale ja rowniez uwazam ze powinien sie zatrzymac..a tak kozaczyl i musieli go jakos zatrzymac...i racja ze oni nie wspolczuja chlopakowi tylko sie napierdalac chca
  • 0

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć
Przed Mielcem wyprzedza nas kabaryna... Z przodu jedzie jakis motor , kabaryna zajezdza mu droge, **** milicjant otwiera drzwi od kabaryny torując motorowi droge...chłopak na motorze odbija się od drzwi kabaryny i wpada pod autobus który po nim przejezdza...Za chwile okazuje sie ze jest to kibic Stali Mielec... nie żyje ..."

TO SĄ SŁOWA GOŚCIA KTÓRY TO WIDZIAŁ.CHODZI MI O TO ZEBY POKAZAC ZE WŁADZA MOZE SIE WYMIGAC Z WSZYSTKICH ZARZUTÓW.
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć
Kumaci beda wiedziec o co chodzi


  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

KROGOTH
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki. sex, kobitki

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć

milicjant

już samo nazywanie policjanta milicjantem podważa inteligencję i wiarygodnośc śwaidka... jakiś zwykły chłop pewnie pod 60 - tkę w dodatku
na niedzielnym kacu...

a ja tam jestem za policją z mniej lub bardzej zrozumiałych powodów
powinni się wreszcie wziać za tę chołotę pseudokibiców
i zrobić z nimi porządek i wielkie mi oburzenie bo jeden z nich zginął
a jak piorą w policję i ochroniarzy siekierami widłami maczugami itp. bez powodu!!!
to jest wszystko wporzo ale jakby policja któremuś siniaka chociaż zrobiła to od razu
petycje i białe marsze w całym mieście! niech nie atakują policji bez powodu żeby sie po prostu wyładować to nikomu nic się nie stanie, policja to też ludzie i jak ich koledzy giną lub zostają kalekami podczas służby to normalne że w końcu i oni będą chcieli odwetu na bandziorach. i dlatego jest jak jest.
  • 0
Czas to pieniądz, pieniądz to piwo, więc wypijmy to piwo bo szkoda czasu...

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć
sam chodze na wszystkie mecze...adrian88 używa mocnych słow ale ma prawo i ja mu tego nie zabronie...jestem za porządkiem i sprwiedliwością...KROGOTH mądrze też gada jak giną pały to nikt nie płacze a jak ludzie to awanti...dziwny kraj...
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

Flex1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć
..
  • 0

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć
ale ponoc wczesniej byly apele zeby zwolnil bo jest zagrozeniem i nie reagowal...interwencja policji jak najbardziej zasluzona...
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć
Ponoc były apele ale nagrań i rozmów policyjnych jakoś nikt nie pokazał.Ciekawe dlaczego
  • 0

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć
Adrian88 smieciami to sobie w domu rzucaj, a nie obrazasz ludzi ktorych nie znasz. nie byles nigdy na meczu to sie nie wypowiadaj. wasze reakcje sa zrozumiane, ogladacie tv, czytacie gazety w ktorych jezeli cos mowia o kibicach to tylko to ze to sa bandyci itd, ze na kazdym meczu sa rozruby itd. co jest oczywiscie kompletna bzdura, ale nie moge jakos zrozumiec dlaczego cieszycie sie lub kibicujecie policji krzywdzacej ludzi i naduzywajacej swoje prawa. nie mieli prawa Go zatrzymac w taki sposob, czy to byl kibic czy nie. ich zachowanie bylo rownoznaczne z jego smiercia. zrobili to swiadomie.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
w tych przypadkach tez jestescie tacy madrzy?? dobrze ze tych ludzi postrzelili, zapalowali??!! tak samo traktuja kibicow.nikt nie chodzi na mecze zeby sie bic!! zanim cos napiszecie to zastanowcie sie. myslenie nie boli. jeszcze taki moj apel: jak nie byles na meczu, nie widziales metod jakimi dzala psiarnia to sie nie wypowiadaj, bo twoje zdanie jest nic nie warte.
H.W.D.P.
pzdr
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć

nie byles nigdy na meczu to sie nie wypowiadaj

bylem i to tez w roli zawodnika,wiec mi nie gadaj ze nie widzialem.jak to pseudo kibic nie chodzi sie bic na mecze?co ty czlowieku p******?widziales moze specjalne broszurki niektorych pseudo fan klubow?a wiesz co w nich jest?rangi dla tych ktorzy nawala policjantowi,czy kibicowi druzyny przeciwnej.nie chce mi sie nawet polemizowac z ludzmi takimi jak ty.a myslisz ze policjanci sa niezniszczalni?byl kiedys zjazd poszkodowanych policjantow.o ile wiem byl on nieoficjalny.kolesie mieli sztuczne oczy,pokarcerowane twarze.ty myslisz ze specjalistyczne sprzet jest w kazdym miescie?otoz nie.i czasami policja wychodzi w smiesznych helmach przez ktore mozna normalnie okaleczyc twarz.n/c
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

dyndel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2498 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WROCŁAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć
spokojnie...takie klotnie teraz panuja wszedzie w mediach...nie mozna sprowadzic kibicow do jednego schematu tak samo nie mozna tego zrobic z policja...zawsze sie znajdzie jeden pojeb.....ny i spieprzy opinie calej grupie...tak nie mozna sam chodze na wszystki mozliwe mecze i wiem jacy sa kibice...ale bez sensu sa teksty typu H.W.D.P. co winien policjant z drogowki machajacy lizakiem na drodze ze jego kolega na meczu obil dzieciak czy kogo innego...
  • 0
''... są oni z kamieniami w rękach ... ulica, która przed nikim nie klęka ...''

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć
podoba mi sie to co mowi dyndel... a wogole to prwada lezy po obu stronach.. motocyklista nie pwoinien jezdzic tak szybko a policjant nie pwoinien doporowadzic do jego smierci. a w innych przypadkach jak i w tym nie moge sie obiektywnie wypowiedziec bo nie bylem swiadkiem calej akcji i niewiem jak bylo naprawde. wiec twierdze ze napewno ani jedna ani druga strona nie sa bez winy........
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć
posluchajcie jest taka sytuacja.jest motocyklista grzejacy ostro swoim rumakiem.pewien samochod zatrzymal sie by przepuscic matke z wozkiem.motocyklista omija samochod ale...na wprost niego jest matka z wozkiem.i co zrobi?otoz nic sprobuje wyminac to wpadnie w poslizg i zetnie ich jak pila krzaczka,zachamuje???taa jasne nie przy duzych predkosciach.co winna jest matka z dzieckiem?wedlug mnie lepiej zeby zginal czlowiek ktory wariuje na motorze a nizeli matka i dzidzius.to tylko taka teoretyczna sytuacja okazujaca porypanych motocyklistow
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć
a gdzie mieszkasz?? za rok zrobisz prawko(zakladam ze 88 to twoj rocznik) i co jak przekroczysz 50 w miescie to ostrzelam cie z jakiegos karabinu, no przeciez przekroczyles predkosc!! zastanow sie co piszesz!!! chlopaka zabila policja. zrobila to z premedytacja i w dodatku teraz prubuje zatuszowac sprawe. i nie robi tego ten morderca tylko caly sztab jego kolegow. to nie jest ewenement. nie mieli takiego prawa tak go zatrzymac i dobrze o tym wiecie. a teksty w stylu "jednego scierwa mniej" powinny byc banowane. na serio, mowie do modow, zastanowcie sie co niektorzy pisza. kazdy moze miec swoje zdanie, ale jezeli swoje wnioski wysnowasz z tego ze jako junior czy trampkarz grales w jakiejs tam okregowce to sorry ale nie mamy o czym rozmawiac. to prawda ze wszedzie trafia sie psychopaci. ale prawda jest taka ze ludzie z najwiekszych ekip mocnych wrazen w Polsce to nie jakies opszczymury, cpuny czy tym podobni. moze cie to zaskoczy ale oni maja najwiecej honoru, to nie oni bija niewinnych ludzi, nie strzelaja do nich. nie jestes kibicem, fanatykiem to nic cie nie grozi. taka jest prawda, rowniez u mnie na meczach i poza nimi. zastanow sie co piszesz mowiac ze kibice chodza na mecze po to aby sie bic??!! zapewniam cie ze na osiedlu znajdzie sie wystarczajaco duzo sparingpartnerow ze nie musisz chodzic na mecze, placic za bilet, narazac sie na kary finansowe czy pozbawienie wolnosci. mozesz sie bic w lasku czy parku. wiec nie gadaj ze chodza tylko po to zeby sie bic bo wtedy prawie wogle by na mecze nie chodzili. ile jest rozrob w roku?? kilka. wiec nie mow glupot.
  • 0

1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Śmierć za śmierć
z innej beczki troche...buba byles na meczu Legia Wisla 1:2 Kowalczyk strzelil bramke ale juz nikt tego nie ogladal bo zyleta sie palila...?? Ja bylem na krytej od strony lazienkowskiej na dole wiec z daleka widzialem co sie dzialo...ale obok mnie gosciu stoi i nic nie kapuje...mowi tak: co Ci chuligani z Wisly wyprawiaja, ja chce ogladac mecz! a oni akurat wtedy spokojnie stali i chcieli swietowac mistzrostwo...Moja opinia jest taka: jak sie nie chcesz bic na meczu to nie musisz i nic Ci sie napewno nie stanie...choziaz moj brat byl na wyjezdzie w lodzidostal kamieniem w glowe...tak nagle nie wiadomo skad... A Psy jak zaczynaja bic to sami nie wiedza kogo...ogolnie rzecz biorac wina jest po srodku...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024