Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam forumowiczow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

ardsrdlet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam forumowiczow
Dzień dobry, mowia na mnie Michal, pochodze z Odessy. Jestem na tej dyskusji od czasu jakos dzien czy dwa, jakkolwiek wasze koło szybko przypadlo mi do stylu.

Posiadacie na tym forum nader milych uzytkownikow.

Na 100% bede raz za razem tu wchodzic. Bede popierać plus notorycznie się tu odpowiadac.

Ucze sie na 3 semestrze studiów dodatkowo poszukujenaczelną staz. Szukam wsrod ksiegowosci ewentualnie marketingiem.

Jeżeli ktoś tutaj zna oferty prosze o informacje

Lubię dodatkowo dzwieki pop również grac w kampanii komputerowe. W spokojnych chwilach tworzę witrynki internetowe - np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

ardsrdlet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam forumowiczow
Czołem, mam na imie Dawid, pochodze z Lwowa. Jestem na tym forum dyskusyjnym od dwoch dni, mimo to wasze forum szybko przypadlo mi do mojego upodobania.

Macie na tym forum ogromnie przyjaznych userow.

Na 100 pro bede nierzadko zagladac. Bede brać udział a także niejednokrotnie się w tej dyskusji udzielac.

Ucze sie na 3 semestrze studiów oraz poszukujedrugą praktyke. Szukam wokol prawa ewentualnie marketingiem online.

Jeśli ktokolwiek tutaj slyszal prosze o priv

Uwielbiam podobnie muzyke rock metal plus rozgrywać w batalii komputerowe. W spokojnych chwilach tworzę stronki www - np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

ardsrdlet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam forumowiczow
Czołem, mowia na mnie Adam, pochodze z Lwowa. Jestem na tej grupie dyskusyjnej od niedawna, niemniej jednak wasze grupa dyskusyjna momentalnie przypadlo mnie do stylu.

Macie na tym www niezmiernie milych uzytkownikow.

Jestem pewny bede cyklicznie odwiedzac. Bede brać udział dodatkowo po wielokroć się na tej witrynie pisac.

Jestem na 3r studiów poza tym poszukujegłówną działalnośc. Szukam wsrod ksiegowosci bądź marketingiem w sieci.

O ile ktokolwiek tutaj zna prosze o priv

Lubię zarówno koncerty salsa także bawić się w wojny komputerowe. W spokojnych chwilach tworzę witrynki internetowe - np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

ardsrdlet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam forumowiczow
Cześć, na imie mam Marek, jestem z Lwowa. Jestem na tym forum dyskusyjnym od 5 godzin, mimo to wasze koło migiem przypadlo mi do top5 stron internetowych.

Posiadacie w tym miejscu niezwykle pomocnych ludzi.

Na 100 pro bede niejednokrotnie logowac sie. Bede popierać plus niejednokrotnie się w tym miejscu udzielac.

Ucze sie na 5 semestrze studiów dodatkowo staram sie znalezcwstępną robote. Szukam wokol prawa względnie reklamą w internecie.

Jeśliby ktoś tutaj zna prosilbym o priv

Kocham podobnie plyty metal plus grac w bitwy komputerowe. W nieograniczonych chwilach tworzę witryny - np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

ardsrdlet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam forumowiczow
Czołem, moje imie Dawid, przybywam z Charkowa. Jestem na tym forum dyskusyjnym od wczoraj, jednak wasze forum momentalnie przypadlo mnie do smaku.

Macie na tym www wybitnie przyjacielskich forumowiczow.

Zdecydowanie bede w szeregu przypadków tu wchodzic. Bede wspierać a także nagminnie się w tej dyskusji pisac.

Ucze sie na III roku studiów dodatkowo szukamkluczową robote. Szukam wsrod ksiegowosci względnie promocja.

Jeśli ktoś tutaj ma stanowiska prosze o priv

Lubię dodatkowo koncerty rocknroll także grac w walki komputerowe. W nieograniczonych chwilach tworzę strony - np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024