Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cześć i czołem!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

wlochaty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Programowanie, sieci teleinformatyczne, Audio Hi-fi, technika satelitarna, MTB, wspinaczki górskie.
  • Staż [miesiące]:1
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :34
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:108
  • Udo [cm]:53

Napisano Ponad rok temu

Cześć i czołem!

Cześć!

 

Chciałbym się przywitać. Mam 43 lata i kryzys wieku średniego objawił się u mnie w skierowaniu swoich zainteresowań w kierunku poprawy swojej zapuszczonej sylwetki, zdrowszego odżywiania i większej aktywności ruchowej. Miesiąc temu zacząłem swoja ponowną przygodę z siłownia, po 25 latach przerwy. Wykupiłem plan treningowy oraz dietę i staram się sumiennie realizować zalecenia. Jako że lubię zgłębiać tematy które mnie interesują, mam zamiar wykorzystać wiedzę koleżanek i kolegów z forum i zapewne będę mial kilka pytań. Bardzo proszę o wyrozumiałość dla nowicjusza.

 

 

Pozdrawiam użytkowników forum forum-kulturystyka.pl


  • 0

Fools multiply when wise men are silent!


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i czołem!
Cześć
Super że wpadłeś do nas na forum!
Zapraszamy do dyskusji :)
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cześć i czołem!

Wal śmiało te swoje pytania - tylko jak będziemy wiedzieć, to Ci być może pomożemy.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024