Skocz do zawartości


Zdjęcie

Miłe spotkanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Miłe spotkanie
Miłe spotkanie,
W sobotę27.09. wraz z Alą Cegielską, naszym obecnym sek gen. oraz Tomaszem Marszałkiem przeprowadziliśmy „wizję lokalną „ na obiekcie OSiR Polna . W listopadzie 2014 będziemy gospodarzami ME Vovinam VVD. Wiąże się to niestety z wieloma sprawami organizacyjnymi. Hotel , hala sportowa, konferencyjna na ten czas jest dla nas zarezerwowana. W trakcie wychodzenia z hotelu spotkaliśmy cała czołówkę polskiego Wing Tsun wraz z GM Norbert Máday – 9 stopień mistrzowski, szefem szkoły na Europę.
W niedzielę poszedłem na pokaz w wykonaniu Węgiersko-Polskiej Szkoły Szermierki Szablą, która odbywała się na terenie Muzeum Wojska Polskiego. Naprawdę super impreza. Ku swojemu zdziwieniu znowu spotkałem kadrę polskiego WT wraz z GM Norbertem Madajem. Okazało się, ze wielu instruktorów poprzez działalność w szkole WT jest związana również z rozwojem i nauczaniem szermierczej tradycji. Miło mi było poznać i mistrza Norberta i kolegów, którzy ćwiczą ten kierunek KF. Niestety nie mogłem z powodu braku czasu zostać na drugiej części pokazu. W pierwszej też „się działo”. Były pokazy m.in.
11:00 - Powitanie, kilka słów od organizatorów i kluczowych gości
11:30 - Nadanie sztandaru Węgiersko-Polskiej Szkole Szermierki Szablą
12:00 - Węgiersko-Polska Szkoła Szermierki Szablą wystąpi z pokazem ukazującym specyfikę metod nauczania w Instytucie Toldiego Miklosa
12:30 - Zespół GAIK zaprezentuje tańce z okresu Księstwa Warszawskiego
13:00 - Kawalerzyści zaprezentują musztrę oraz sposób władania bronią białą i lancą zgodne z Regulaminem Kawalerii z 1938 roku
13:30 - Sokolnicy pokażą jak wygląda współpraca człowieka z ptakami drapieżnymi
Zapraszam na stronę organizatorów. Dziękuję za obszerne informację mistrzowi Marcinowi Błaszakowi. Mam nadzieję, że wkrótce nawiążemy szersza współpracę
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024