Skocz do zawartości


Zdjęcie

KANAR


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
87 odpowiedzi w tym temacie

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: KANAR
mi nie chodizło o to że firmy windykacyjne we wrocławiu obdzierają skóre z gapowiczów, tylko mpk nie dopuszcza już do sytuacji gdzie duże ilośc mandatów, zwyczajnie leżą. a tak własnie było jeszcze niedawno, dwa zawiadomienia i koniec, cisza. teraz radzę nie liczyć na fuksa i po prostu zapłacić opłate dodatkową, bo oni już skubańcy wiedzą co to przedawnienie :)

co do działania firm windykacyjnych. oczywiście że nie mają żadnych uprawnień, nie mogą doliczać kosztów postępowania, w ogóle nic nie mogą. co najwyżej cie męcyzć telefonami i wizytami. oczywiście zdaża sie że działąją metodą dezinformacji i żerują na włąsnym "złym" wizerunku, wciskają ciemnotę jeśli widzą podatny na nią grunt, prosperują dzieki niewiedzy dłużników.
ale tak generalnie, to jeśli ktośsie upomina, to należy dług płacić (najlepiej w ratach do końća życia, jak jest duży :) ) - proste. od tego nie da sie uciec, a zapłącić firmie windykacyjnej jest nam na rękę, po co sie później po jakiś sądach włóczyć i dodatkową kase płacić.
  • 0

budo_dziczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KANAR
Nie chce mi się nawet czytać tych wszystkich wypocin goscia84 i tym podobnego barachła, bo od razu mi się ciśnienie podnosi. Kanar to praca jak każda inna - a że nasze społeczeństwo ma w naturze kombinowanie i oszukiwanie (taka zaszłość poprzedniego ustroju...), to niestety przedstawiciele tego zawodu specjalną sympatią się nie cieszą. Tymczasem każdy uczciwy pasażer na widok kontroli powinien się cieszyć. Gdyby nie było w ogóle kontroli biletów, to i komunikacja miejska nie mogłaby istnieć w swym obecnym kształcie. Szkoda, że tak mało osób to rozumie, i zwykle podczas jakiejś scysji pół autobusu murem staje za cwaniaczkiem bez biletu.
Bardzo podobają mi się posty Skorpioba - szacunek.

Pozdrawia prawie kanar
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KANAR
No ja tak samo sądze, wyzej napislem!! Ale jesli taki manya zbytnio sie nasila, i przesadza wtedy mozna interweniowac!! proste

Ludzie ale wy nerwowi
  • 0

budo_dziczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KANAR
Co to znaczy "zbytnio się nasila i przesadza"? I co masz na myśli pisząc o interweniowaniu?
Jeszcze raz - do obowiązków kanara należy sprawdzanie biletów, a w przypadku gdy pasażer takowego nie posiada - nałożenie na delikwenta opłaty dodatkowej. Żądanie dokumentów, czy wezwanie policji to żadne przesadzanie, tylko wypełnianie obowiązków służbowych.
Chyba, że miałeś na myśli kanara - jak pasażer zaczyna za bardzo drzeć mordę i machać pięściami, to jak najbardziej interweniować można i nawet należy.
  • 0

budo_karbador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KANAR
Czy komunikacja miejska jest, przynajmniej w części, finansowana z podatków ?
  • 0

budo_prot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: KANAR
z tego co wiem to tak, z budżetu miasta. jak kazde publiczne przedsiębiorstwo. dlatego ja jezdze bez biletów :wink: nie ma głupich po policzeniu wszystkiego wyszło ze na łapówy rocznie wydaje 70 zł tak wiec chyba sie opłaca tyle tylko że ja jeżdze tak tylko po gdańsku. w warszawie jeździłem na policyjna blache mojego kolegi, PKS ami tak samo :)
  • 0

budo_sławek_
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracuf

Napisano Ponad rok temu

Re: KANAR
Część
To mój pierwszy post na forum - pisze bo śmieszą mnie wypowiedzi ludzi którzy wszystkie konflikty chcieliby rozwiązywac pięściami (przynajmniej tak pisza ) Skąd taka pewnośc siebie ? Co by było żeby wszyscy myśleli w ten sam sposób ? Zamiast rozmawiac to łokiec w mazak. PARANOJA
Pozdrawiam
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: KANAR
Dobra. Dosyć.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024