Skocz do zawartości


Zdjęcie

sistiema/ systema


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
173 odpowiedzi w tym temacie

budo_cybermarian
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema
hallo @ll,
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pozdrawiam
cybermarian
  • 0

budo_dymitr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema
Fajnie bardzo sie ciesze, że odgrzałeś temat, i co dalej robimy?
Który bedziemy kontynułować?
pozdrawiam Dima
  • 0

budo_dobo
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema
Witam Panowie.
Może zaznacie szoku , ale jest w Polsce jeden klub Systema i tak się składa że właśnie tam trenuje. Trenowałem wcześniej azjatyckie style Karate All Style i Taekwondo... ale panowie Systema pochłonęła mnie bez reszty. Tymbardziej że mam trenera (polak) który zaraża nas swoją pasją. Jak sam twierdzi...tutaj nie ma technik, jest tylko płynny ruch, ciło ma być miękkie nie moze byc spięte - miękkość jest charakterystyczna dla tego stylu. Jeżeli jseteś facet twardy, 50 cm w bicepsie twoją strategią w walce jet siła i twardość ruchu nie masz czego szukać w Systemie . Sam miałem z tym problemy gdy przeszdłem na Systema z azjatyckich sztuka walki.

pozdro wszytkim
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema
no to powiedz gdzie trenujesz i u kogo ?
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
o to związek sistemy z aikido: był pokaz na aiki expo :) heheheh i na tym związek sie kończy
a co do samej sistemy to strasznie ciężko jest to przetrawić, to jakieś takie dziwaczne, widziałem dużo filmików z seminariów i niektóre techniki no może i sensownie wyglądają ale jeśli chodzi o całą reszte... :?
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema
a to tam na filmiki czarodziej vasiliew jest a sistema to sambo jedz lepiej do krakowa do Saszy i tam sie naucz bo nikogo w Polsce nie znam snensownego kto by tak uczył Sambo jak Sasza
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema
A znacie takiego Alexandra Popova? [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_saszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema

A znacie takiego Alexandra Popova? [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam, Thufir


Bardzo czarodziejski pan Alexandr !!! :) :) :) :)
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema

a to tam na filmiki czarodziej vasiliew jest a sistema to sambo jedz lepiej do krakowa do Saszy i tam sie naucz bo nikogo w Polsce nie znam snensownego kto by tak uczył Sambo jak Sasza


W Lublinie mieszka i prowadzi sekcję Valenty Babicyn: rosjanin, 20 lat był instruktorem w specnazie, Afganistan...

Byłem z nim na kilku stażach w Krakowie organizowanych przez karateków i powiem wam że jest to koleś który zrobił na mnie wrażenie!!!
Zawsze kiedy sie szarpiemy z kolegami na macie, kiedy nawet przegrywam analizuje: jak bym to zrobił tak a nie tak to bym wygrał, wyciągam wnioski.
Ale przy Valentym nie masz pomysłu na walkę, co byś nie zrobił już po tobie!
Poniewaz mieszkam w Krakowie wybrałem sie do Saszki (solidny instruktor-polecam)- ale przy Valentym każdy wypada marnie.

Generalnie jak ktoś z Lublina to polecam!!
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema
a mieszka tam na stałe ?

Chodzi o lublin
co do Saszy z krakowa to cwiczyłem znim super instruktor i kolega , bardzo duzo wiedzy ma do przekazania jak tylko znajde czas to dupa w troki i jade na kilka dni do Krakowa po nauki
:) :) :)
pozdrawiam wszystkich sambistów
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema
mieszka a Lublinie na stałe, z tym że czasami wyjeżdza w rodzinne na kilka tygodni.

był na forum jakiś koleś o nicku bartek1980, który u niego ćwiczył ale pisałem do niego na priv i nie odpowiadał- jak bedzie jakiś staż to dam znać
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema
no spoko zawsze warto pocwiczyc u kilku fachowców :)
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema
witam ja mam takie pytanie nie wiem cyz gdzies juz bylo na czy msie opieral vasiliev tworzac systeme z czeg oczerpal wiedze techniki bo jakby ne patrzec jest to bardzo orginalny sposob walki i taki troszke egoztyczny jak dla mnie prosze o jakeis konkretne i rzetelne informacje na ten temat
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema
jak skad czerpie wiedze jest instruktorem sambo i nauczył sie tego w rosji ot co
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema
! ? !
Autorzy dwóch ostatnich postów: może jeden z drugim przeczytajcie najpierw dokładnie wątek w którym się wypowiadacie zanim zaczniecie a) "prosić o konkretne i rzetelne informacje" i B) pieprzyć bzdury albo mylić osoby (Wasiliew trenerem sambo?).

Wosiu
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema
no to w takim razie czego jest bo sistema to to samo co sambo / ten sam worek /
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema

no to w takim razie czego jest bo sistema to to samo co sambo / ten sam worek /


Weź się może już lepiej nie wypowiadaj zamiast bzdury pisać... To tak samo jakby napisać że sistiema to to samo co brazylijskie jujitsu... Nie znasz się to się nie mądruj. Jak chcesz wiedzieć czym jest Sistiema to poszukaj mojego artykułu o Sistiemie, ogólny link już był w tym wątku podany a bezpośredniego linku mi jako autorowi ani nie wypada poraz kolejny zamieszczać ani nie zamierzam ignorantom i netowym leniom wiedzy na talerzu podawać by łaskawie się zapoznali... W artykule jest też parę słów o sambo i rozróżnieniu między sambo sportowym i sambo wojskowym. Z koleji linki do artykułów o genezie i zasadach sambo sportowego oraz e-booka o sambo podawałem kiedyś w dziale Zapasy.

Wosiu
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema
jestes nie grzeczny i wulgarny to ze wiesz trochwe więcej niż inni nie daje ci powodu abys innych na tym forum obrażał Ja tego nie robie , jeśłi uważam że sistema to ten sam kierunek co sambo to mam do tego prawo a informacja jest poparta wiedza od osoby która zna osobiście Vasiliewa.
  • 0

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema
chłopaki - spokojnie, jestem na zwolnieniu do końca m-ca i nie wolno mi sie denerwować
pozdrawiam oponentów ( z niewielkim strachem oczywiście -:)
:2gunfire:
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: sistiema/ systema
nie lubie ignorantów i ludzi którzy wszystko wiedza ja sie ucze całe zycie ale z konstruktywnych rozmów a nie z jakis impertynencji ze strony anonimowych osób :) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024