Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sampler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_nego
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeg

Napisano Ponad rok temu

Re: Sampler

Dobra, dobra, ale moje samplery nie sa przeplatane scenkami z imprez :P

No niby nie są ale jest jeden z gołymi panienkami :wink: :)
  • 0

budo_asik
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sampler
Niby bk z tegi filmiku( szczegolnie mestre krolik :lol: ) no ale jednak cos mi tutaj nei pasuje :roll: czemu wlasciwie ma sluzyc ten filmik??Bo jak dla mnei to on nic nowego nei wsniosl a jezeli mial zareklamowac capoeire to chyba rzczej sie nie uda(motyw piwa).przypuszczam ze mialo byc to na zarty ale jednka jak dla mnei jest to jakis brak szacunku dla capoeiry pokazywanie jej w ten sposob bo to tak wyglada jakby polegala jedynie na piciu piwska i robieniem fiflakow :evil:
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sampler
to co mnie najbardziej zdzwiwilo na tym filmiku to to, ze widzialem kilka osob ubranych w malha (kolorowe spodnie do capoeira) z okrecona dookola brzucha corda. 8O :?:
  • 0

budo_nego
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeg

Napisano Ponad rok temu

Re: Sampler
Nie rozumiem czego się tak czepiacie - zrobili pewnie ten sampler dla jaj i mieli z niego niezly polew! Czy wszystko musi byc podpożądkowane jakiejs wyzszej idei?? Wyluzujcie ludzie i nie czepiajcie sie wszystkiego co jest inne.
Hehe - a moze po prostu niektórych ten sampler tak wkurza bo są zazdrosni o to, ze sami nie potrafią zrobić fohla secca :twisted: :wink: :)
  • 0

budo_asik
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sampler
Tiaa jasne 10 razy... :?
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Sampler
Oj, dobra... nie wazne... panowie juz maja nauczke, ze jesli robia trailer nazwany capoeira costam, to niech nie zestawiaja obok szanowanej poniekad sztuki walki obrazu imprezowiczow i butelek piwa ;)

Gorszy numer znalazlem na jednej z polskich stronek, gdzie obok wogole kompletnie lamerskich filmow z trickami lezal ostatni o nazwie BakuBaku (czyli na stronce capoeira ogladamy dwoch gnojkow jarajacych trawe w kiblu.... very funny)
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Sampler

to co mnie najbardziej zdzwiwilo na tym filmiku to to, ze widzialem kilka osob ubranych w malha (kolorowe spodnie do capoeira) z okrecona dookola brzucha corda. 8O :?:


Hehe, no ja to samo mialem... moze nie tyle zdziwienie co smiech... Kazdy kiedys zaczynal, a dla niemowlaka kazdy zart jest nowy ;) Oby jak najszybciej sie pokumali... Albo niech chociaz wszyja do spodni szlufki :D
  • 0

budo_nego
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeg

Napisano Ponad rok temu

Re: Sampler

to co mnie najbardziej zdzwiwilo na tym filmiku to to, ze widzialem kilka osob ubranych w malha (kolorowe spodnie do capoeira) z okrecona dookola brzucha corda. 8O :?:

O kurde - nie zwróciłem wczesniej na to uwagi. Ale polew - smiesznie wygląda jak się przesuwa do połowy brzucha :lol:
  • 0

budo_tomi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Sampler

Gorszy numer znalazlem na jednej z polskich stronek, gdzie obok wogole kompletnie lamerskich filmow z trickami lezal ostatni o nazwie BakuBaku (czyli na stronce capoeira ogladamy dwoch gnojkow jarajacych trawe w kiblu.... very funny)


To nie byla trawka tylko fajki... A co do reszty to sie zgadzam.
pozdr. Tomek
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024