Skocz do zawartości


Zdjęcie

Capoeira w Olsztynie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
Ten cały ich mesztre okłamał wszystkich bo twierdzi, że swój cordao otrzymał w Brazyli.
A tak właściwie to czy ludziom tam trenującym zakazono też korzystac z internetu, że nie wiedzą jaka ściema jest im wciskana?
  • 0

budo_lobato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Magia - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
o ciup... ale wały...
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
Witam.

Ehhh czyli chyba nie ma nawet sensu isc do nich na trening ? No niewiem zobacze po swietach ... Ale pecha to ja mam ... Duze miasto a w nim jacys cholerni oszusci ... Swoja droga co mozna takim zrobic ? Bo chyba nic ... Ale fakt .. Chociaz biora 20 zlotych za treningi :] Wiedza ile warte sa ich nauki :]

Ehhh kurcze jak mozecie dajcie jakis namiar na grupy blisko Olsztyna bo chyba sprobuje zebrac odpowiednia ilosc osob (jak ktos zapraszal do siebie jakas grupe to moze dac info ile osob zgromadzil ...) i zaprosic kogos do Olsztyna, a w zwiazku z tym chcialbym jakis kontakt ... (moze ktos siedzi na forum tu ? moze znacie maila ? GG, ICQ lub cokolwiek innego).

Pozdrawiam.
  • 0

budo_lobato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Magia - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
Właśnie zobaczyłem ten filmik... nie wiem czy sie mam śmiać czy płakać...
Aż mnie moje rabo de arraia swędzi..... dajcie mi tu tego mestre...
  • 0

budo_capomajor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
Moze zjednoczmy choc raz nasze grupy w antypatii dla tego dziwactwa !!
Przeciez jak oni sie prezentuja to Capoeria w oczach nie znajacych tą sztuke moze stac sie posmiewiskiem .
COś trzeba z tym zrobic a przeciez oszustwo i wyludzenia w Polsce sa karane !! !!
  • 0

budo_nowa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
Ja się za bardzo(jeszcze :wink: ) nie znam ale pan na tym zdjęciu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ma czarny cordao. Z tego co wyczytałam to w tej ich grupie MOCAMBO taki kolor nie występuje (a tak nawiasem mówiąc to czy gdzieś w gradacji występuje?). Więc się zastanawiam o co chodzi? Czy tylko o to, że mu się do czarnych ciuszków komponuje?
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
To nie jest czarny cordao lecz fioletowy.
A jego własciciel to zapewne ich profesior..
  • 0

budo_capomajor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
To jest tak żałosne, że aż smutne. Tylko żal mi tych którzy są w tej grupie pewnie nawet nie są świadomi tego co im za krzywde się wyrządza.
Jakiś paru typków naczytalo się gazet i naoglądało filmów i myślą że mogą robić co im sie żewnie podoba a cordao to pewnie za organizacje dostali:)
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
Szkoda, że nie ma namiarów na tą grupe, można by było ich kiedyś odwiedzić :) :balisong4:
  • 0

budo_boogie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
Gubrin - DieselIP ma swieta racje, ze lepiej dlugo szukac instruktora niz uczyc sie byle gdzie. Na pocieszenie powiem ci, ze moj pierwszy instruktor (Andre Reis, jestem z Beribazu) zaczal uprawiac capoeira w wieku 28 lat... A i tak dzieki pracy i samozaparciu doszedl do profesorskiego cordao. Takze i za piec lat jest dla ciebie nadzieja :wink:

Joannaz - no przeciez Gubrin takowe namiary ponoc posiada, tak wiec odwiedziny, jak sadze, wcale nie sa wykluczone.

A ogolnie niestety takie grupy powstaja co jakis czas w roznych miejscach; nie wszyscy maja wystarczajaco duzo rozsadku zeby - jak Gubrin na przyklad - dowiedziec sie czy dany 'mestre' jest cos wart. Oszusci zeruja na Bogu ducha winnych ludziach, ktorzy wierza, ze ucza sie capo, bo i skad maja wiedziec, ze jest im wciskany metaforyczny kit?

Rozmawialem ostatnio z instruktorem grupy Senzala w Anglii, i moge powiedziec, ze wyspiarze pare lat temu mieli ten sam problem. U nich na szczescie umarl smiercia naturalna, po prostu ludzie sie zorientowali, u kogo warto cwiczyc a kto sobie stroi zarty z capo i swoich uczniow jednoczesnie. Oby i u nas sie tak skonczylo.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
Witam.

Ano fakt nie ma sensu u nich trenowac ... ale ja juz sie postaram by cwiczyc jak najszybciej ... tylko trzeba zciagnac jakas grupe ... i ludziska zebrac .. a i salke by sie przydalo chyba :]

Co do namairow to moge dac dokladny adres, rozklad treningow itp .. ale po co ? pojdziecie ich bic ? Nie ma sensu jeszcze my dostaniemy po dupie ... znacyz pupie :P

Ano podobno ta grupa ma dosc duzo ludzi a i w 3 miastach jest ... Torche sie rozprzestrzenilo ... Maja juz pewna pozycje wiec wiecie trudniej ich wyprzec, a i moga sie na to powolywac ... Ale ze z poczatku oni to jakos wogle przetrwali ? TO swiadczy tylko o poziomie ludzi w polsce ... niestety ...

Coz oszusci sa na calym swiecie .. to nie tylko sprawa polski ... u nas tylko w rzadziej jest najwiecej oszustow :D

Pozdrawiam.
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
Kiedy capoeira stanie sie bardziej powszechna i ludzie będą wiedziec jak powinna wygladać to mysle że problem sie sam rozwiąże.Jednak taki proces wymaga czasu. Póki co takie grupy trzeba tępić informując chociazby o nich w internecie.

To Joannaz : sam bym sie z chęcią do nich wybrał ale 500 kilometrów to jednak za duzo jak dla mnie. Zreszta trzeba by sie tam zakraść incognito i dopiero w Roda sie ujawnic :twisted: ,bo w przeciwnym razie na pewno by nie wpuścili.
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
Mosquito: no przecie Gurbin mówi, że pozakładali sekcje w wielu miejscach, w 3miescie tez. Jeśli znacie adres obywatelu Gubrin, to poprosze, przeszłabym się tam z czystej ciekawośći, żeby przekonać sie jak to wygląda.
  • 0

budo_capomajor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
Heh ciekawe w jakich miastach sa bo mzna by sie wieksza grupa do nich wybrac z takimi co juz naprawde cos potrafia i pokazac im co jest wart ich stopien mestre. Przeciez mozna zdegradowac takiego typa !
  • 0

budo_sabiá
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BBZ zerodwadwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?

...INSTRUTOR - niebieski (azul)
...


8O 8O to ja tez juz moge?? rotfl rotfl

pzdr 4 boogie..
  • 0

budo_radosna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wejherowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
no wlasnie... tez bym sie przeszla na treningi 3city grupy.... nie zeby ich pobic, tylko zobaczyc, co potrafia :D moze jednak ktos udostepni jakis adres??
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
Witam.

Zle sie wyrazilem chyba :] chodzilo o to, ze maja sekcje w trzech miastach ... a oto i te maista

... Z tego co mi mowil goscie maja sekcje w Olsztynie, Ostródzie i Iławie. ...


Coz ja moge co najwyzej pojsc do nich u mnie i zobaczyc czy jest tak jak pisze canario w swoim poscie w temacie:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
Oto ulotka mneij wiecej przepisana:
--------------------------------------------------------------------------------------
CAPOEIRA
MOCAMBO


Zajecia odbywaja sie:

Sala Koszykowka / Studium Kortowo
Czwartek 15:30 - 16:30
Piatek 16:30 - 18:30

Sala nad Kortowka - Maty Kortowo
Wtorek 15:30 - 18:00
Czwartek 16:45 - 17:45
Piatek 15:00 - 16:30

Sala przy ulicy Żołnierskiej
Czwartek 14:00 - 15:30

Duza Sala Studium Kortowo
Treningi na tej sali beda organizowane dodatkowo z czestotliwoscia 1 - 2 razy w miesiacu. Odpowiednio wczesniej bedzie informacja o kolejnym seminarium.

UWAGA!!!
CALY CZAS MOZNA SIE ZAPISYWAC NA
ZAJECIACH I NA SEMINARIACH

--------------------------------------------------------------------------------------

Kortowo to miasteczko akademickie w Olsztynie .... Wiec trafic tam jest nie problem ... Niestety jest to tylko ulotka z treningow w Olsztynie .. Moze neidlugo uda mi sie skombinowac reszte treningow :P
  • 0

budo_fominha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?
skombinuj trojmiasto koniecznie :) bywam czesto w Gdyni to wpadne z przyjemnoscia z kolegami z ADG (jestem pewien ze Nordek z checia sie przejedzie :) )

czekam az mi sie filmik sciagnie...
  • 0

budo_capomajor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w Olsztynie ?

Duza Sala Studium Kortowo
Treningi na tej sali beda organizowane dodatkowo z czestotliwoscia 1 - 2 razy w miesiacu. Odpowiednio wczesniej bedzie informacja o kolejnym seminarium.

UWAGA!!!
CALY CZAS MOZNA SIE ZAPISYWAC NA
ZAJECIACH I NA SEMINARIACH
--------------------------------------------------------------------------------------

Jakto fajnie brzmi szczegolnie te seminaria :) :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024