Skocz do zawartości


Zdjęcie

era, plus, idea na treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: era, plus, idea na treningu

Trening jest najwazniejsza sprawa w czasie jego trwania jak tos ma wazna sprawe to na niego moze nie przychodzic jesli sadzi ze ta sprawa jest wazniejsza od treningu. Pozatym jakby kazdy mial wazna sprawe to telefony by dzwonily nonstop. Pozatym co dla kogo jest wazna sprawa i jak trener ma to rozpoznawac co jest wazne a co nie ?


Ja mam taką pracę (mundurową), że czasem muszę mieć włączoną komórkę i już. Ale wtedy mam włączony profil "Trening" - Nokia rulez - i słyszę tylko telefony od ludzi podporządkowanych grupie "Firma". Wszyscy inni mogą sobie dzwonić do woli. Sesemesów też nie słychać :) .
  • 0

budo_duzy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: era, plus, idea na treningu
:) na moich treningach jest tylko 1 wlaczony telefon,
telefon trenera, mierzy na nim czas podczas swiczen i walk :)
nawet ostatnio smial sie ze moglby wystapic w reklamie telefonu z nami w tle
nigdy sie nie zdarzylo by trener prowadzil podczas treningu jakakolwiek rozmowe telefoniczna
Duzy
  • 0

budo_oprych
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pizdusiowo

Napisano Ponad rok temu

Re: era, plus, idea na treningu
Witam

U nas telefony zabieramy na sale, w obawie przed złodziejami.
Ale ja sam zawsze wyłączam dzwonek, zresztą gdybym zapomniał, lub o zgrozo odebrał połączenie to szybko zapoznałbym się ze skakanką trenera :oops:

Ale osobiście uważam, iż telefon może być włączony TYLKO wtedy gdy oczekujesz na bardzo ważny telefon (żona rodzi, lub coś w wtym rodzaju :) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024