Skocz do zawartości


Zdjęcie

FAQ gainer.glutamina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina
Ramzes17, - ja mam kumpla, co tylko jedzie na diecie- mama mu codziennie gotuje cycki z kury+ryż itp i masa powiem Ci ładnie mu idzie ;)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina
kurwa no ty to zawsze musisz cos dodac :kwasny: nie chodzi mi o mase a o trzustke itp
  • 0

phil750
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina
po co sąw wogóle gainery:D?? [chciałeś pytanie no to masz] bo to w sumie bezsens? w końcu idzie je zastąpić? a po co w gainerach kreatyna to ja już wogóle nie wiem:/?
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina
Ramzes17, - acha- no niby z tego co napisał joks wychodzi, ze jesli jesz dużo wegli to może siadać trzustka?? dobrze zrozumiałem??

po co sąw wogóle gainery:D??

gó.wniany, zastepczy posiłek :hyhy:

a po co w gainerach kreatyna to ja już wogóle nie wiem:/?

bajer- dla reklamy itp ;) przecierz w jedzeniu tez masz kreatyne ;)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina
wezcie poczkajcie bo kurwa znow nie uzyskam odp na pytanie potem pytajcie o co chcecie uslyszec odp nast zbedny post w tym temacie to ban :hyhy: bo do chuja zeby co sie dowiedziec to trza do niego na pw pisac bo tu zajeb.iecie spamem i chuj zostaje Joks pyt jest na porpzedniej stronie
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina

szczerze powiedziawszy nie jestem zwolennikiem gainerow z racji ich szkodliwosci/kosztow/braku wartosci odzywczych/ i wielu innych przyczyn.



szkodliwośc?? jaka?? idąc tym tropem bialko i carbo tez sa szkodliwe bo zawieraja TO SAMO co gainer

brak wartosci odzywczych?? to samo co wyzej

koszty? 4kg gainera mct (100zł) = 3kg carbo + 1kg sp80 ( 100 lub wiecej) wiec koszty te same

--------------------------

nastepnie

nie ma ryzu parabolicznego!!!

jest tylko parboliczny. czytajcie dokladnie na pudelku



zreszta jaki by nie byl
ryz bialy jest lipny, nadaje sie po treningu. ma wysokie ig
chociaz lepszy jest niz gainer (ktory moim zdaniem spokojnie mozna jesc po treningu, ale nie zamiast posilku!)

-----------------------

joks pisales ze mleko jest takie dobre bo zawiera glutamine (ale ile jej tam jest 300mg/ 100ml?), ale z drugiej strony gainery sa złe bo maja cykry proste. A laktoza z mleka to co?? czyli te mleko tez juz nie jest takie dobre

dla mnie osobiscie mleko jest ok ale jesli juz pisac to dokladnie

-----------

W gainerach nie chodzi o to zeby zjadac je ZAMIAST posilkow, tylko posilki uzupelniac, dawac dodatkowe kcal kiedy juz nie mamy jak ich dostarczyc.
spróbujcie zjesc 6 duzych posilkow w ciagu dnia skladajacych sie z ryzu, kury + dodatki :)
wlasnie po to jest gainer

a nie ze np nie chce ci sie jesc sniadania to pijesz gainera

-------

jesli chodzi i skok poziomu cukru po gainerach to powduja go glownie cukry proste. jesli ktos kupuje dobrego gainera ktory zawiera wiekszosc weglowodanow zloznych to nei musi sie tego bac.

przykladem gainera ktory jest mowiac prosto SłABY JAK BARSZCZ JEST SłYNNY MASS XXL. w wiekszosci cukry proste!!-



-------------







podsumowując



normalne jedzenie jest nie do zastapienia. znajduja sie w nim naturalne enzymy, witaminy, minera i inne skladniki pokarmowe. w odzywkach wszystko jest SZTUCZNE, nie zawieraz enzymow i najrozniejszych polączen i wiązan


pozdro
  • 0
Anglia

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina
Nie chce nikogo urazić :D ale tutaj jest jak w kalejdoskopie ;] wszystko sie zmienia ;D raz mówicie ze to jest dobre potem jakiś art . i na odwrót i po miesiacu znowu że dobre ;] żaden artykuł nie powie tego co powie wam praktyka wasza i kumpli ;]
Gainer jak gainer wazne ze idzie po tym masa a po to on został stworzony ;] jako dodatkowy posiłek czy tez kalorie ;]
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina
dokladnie

gainer to tylko DODATEK do podstawy czyli diety
  • 0
Anglia

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina
ja sie przychylam do zdania WojtekX, ma razje w 100%.

Nie chce nikogo urazić :D ale tutaj jest jak w kalejdoskopie

\

tez sie zgodze, tutaj to wyglada tak. Pan Joks cos napisze (przewaznie to jest prawda, bo koles sie zna na rzeczy) a cała reszta pseudo znawców to powtarza jak papugi bez grama krytycyzmu. Pan Joks stwierdzil ze hmb jest zle, wszyscy tez tak zaczeli klepac (a daje se łeb obciac ze malo ktory go brał tak naprawde), pan Joks stwierdzil ze do krety dextro zbede, wszyscy mowia to samo, teraz pan Joks ze hmb jest jednak dobre przy polaczeniach z kreta i leucyną to nagle hmb na tym forum uległo beatyfikacji. Teraz pisze ze gainer zły i teraz wszyscy sie podniecili tym jak mrówka okresem i teraz beda to klepac. Podniecili sie bo odkryli kontynent ze to moze powodowac scorzenia. Jasne kurwa ze moze, kazdy suplement moze jak sie bedzie go żrec bez opamietania !!!! A to takie oczywiste jest kurwa ze jak bedziesz zrec gainera jak pojebany to na zdrowie ci to nie wyjdzie. Te wszystkie patyczaki na tym forum wygladajacy tak ze jak napnał bica to wyglada jak pileczka pinpongowa zaszyta pod skora marzacy by wygladac jak pudzian żrą tonami te gainery bo inni pseudo znawcy z tego forum im mowia "chcesz robic mase pij gainera" - złota recepta. albo inna bzdura - nie da sie robic masy bez fatu - da sie tylko trzeba wiedziec jak - napewno nie pijac 4 razy dziennie gainera w dawce słoniowej. Jak by ktos robil mase przy perfekcyjnej diecie, bez wspomagaczy, sztucznych dodatkow, tylk perfekcyjna dieta - to zbuduje czysty miesien bez fatu. Gainer jest dobry gdy sie go traktuje jako uzupelnienie diety. czasem nie mozna zjesc posilku to pijesz gainera, oraz np. po treningu a nie ze ktos regularnie pije dzien w dzien tylko samo gainera bez znaczenie ile zjadl, bez znaczenia ile dodal kalori diety to i tak wypije tego gainera 4 razy dziennie bo tak mu na forum napisali.

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina
jeszcze cos dodam bo mnie rozbawilo jak nie wiem, joks napisal o szkodliwosci gainera i o tym ze lepiej uzupleniac braki z naturalnej diety - to to chyba takie kurwa logiczne jest - a potem mozna bylo przeczytac takie komenataze:

w skrocie to co Joks napisal wyzej bym podal tak
gainer->nadmiar cukrow-> psucie trzuski po latach-> np. cukrzyca i inne liczne choroby ukl krazenia i nie tylko
jedzienie pomidorow-> brak obaw w przyszlosci o narzad płciowy
jedzienie naturalnych posilkow -> dostarczania subst ktorych niema w gainerze
to tak w skrocie co wyzej napisal Joks



:rotfl: po co to bylo to podsumowanie ?? bałes sie ramzes ze inni nie zrozumieja ? :rotfl: szczegolnie to "jedzienie naturalnych posilkow -> dostarczania subst ktorych niema w gainerze" - to wczesniej tego nie wiedziales ? musial ci to joks uzmyslowic ?? :zdziwko: :rotfl:

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina
a moze do tego by zachecic innych do czytania dlugich wypowiedzi, tutaj np Joksa.
troch Kain dramatyzujesz. prawie zawsze jestli ktos pisze o gainerze to dodaje i pisze ze dla uzupelnienia diety, poza tym gainera wciaz warto pic, jesli nie masz mozliwosci w pierdolenia czegos innego. to chyba jest kurwa normalne i oczywiste, z braku laku lepszy kit
co do Joksowej teori to masz racje, i sie zgadzam w 100%.
tylko ze forum jest po to by pomagac ludzia i sobie.
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina
nazwanynie, Nie o to chodzi ;] jak tu już jestem a dosyc dlugo z 1,5 roku z przerwami :D to wszystko sie zmienia , a teraz z Gainerem ze Joksowi nie odpowiada i ze nie je bo cos tam ;] spoko jego opcja ;] ale wszyscy specjalisci mówia ze jest szkodliwy i sie łamia ze kupili i ze im nie pójdzie ;] cyrk ;]
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina

albo inna bzdura - nie da sie robic masy bez fatu - da sie tylko trzeba wiedziec jak

Po to dzielimy rok treningowy na makrocykle, ty przedstawiles podejscie laika, moze nawet sezonowca.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina

poza tym gainera wciaz warto pic, jesli nie masz mozliwosci w p****** czegos innego. to chyba jest k**** normalne i oczywiste, z braku laku lepszy kit


no dokładnie

Co do Joka podkreslam jeszce raz nic nie mam, bo zadko sie myli i przewaznie madre rzeczy pisze, ale ludzie namawiam do odrobiny krytycyzmu. ile razy ja z nim polemizowalem a potem mnie za to o mało nie ukamienowali tutaj, to jest przeciez forum, kazdy moze miec swoje zdanie i swoje wlasne inne od innych doswiadczenia, pozatym kazdego organizm jest inny

Kain napisał/a:
albo inna bzdura - nie da sie robic masy bez fatu - da sie tylko trzeba wiedziec jak
Po to dzielimy rok treningowy na makrocykle, ty przedstawiles podejscie laika, moze nawet sezonowca.



zle mnie zrozumiales, nie mowie tego na wlasnym przykladnie, bo ja niestety mam duze sklonnosci do tycia, ja nigdy nie bylem patyczakiem, mam taka genetyczna budowe ciala ze jestem miśkowaty :) nawet jak nie cwiczylem kumple w liceum pytali mi sie "czy pakuje albo co biore". I masz racje przewaznie to wyglada tak ze robi sie masowke a potem redukcje. na masówce tona supli, krety a przedewszystkim nadwyzka wegli a na redukcji przeciwnie. Robi sie to dla szybkiego efektu: na masówce szybka masa - h.u.j. ze polowa z tego to fat a na redukcji szybka utrata po przez trucie sie spalaczami i innymi pierdołami. Ale sa tacy co umieja to wyposrodkowac i to sa ci co nie maja tendencji do zalewania sie fatem jak ja. Nie mowil bym tego gdybym nie byl pewien ! znam z zycia 2 takich kolesi ktorym sie to udawalo bez zalewania sie fatem.

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina

nazwanynie, Nie o to chodzi ;] jak tu już jestem a dosyc dlugo z 1,5 roku z przerwami :D to wszystko sie zmienia , a teraz z Gainerem ze Joksowi nie odpowiada i ze nie je bo cos tam ;] spoko jego opcja ;] ale wszyscy specjalisci mówia ze jest szkodliwy i sie łamia ze kupili i ze im nie pójdzie ;] cyrk ;]



hahah tez to przeczytałem

rozbawilo mnie to

masz w 100% racje
  • 0
Anglia

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina
sie porobilo :rotfl: co niektórzy moze zle odebrali moja wypowiedz. w skrocie chcialem napisac to co Kain i Wojtek. czyli ze najwazniejsze jest normalne jedzenie i jesli mamy takowa mozliwosc to tego powinnismy sie trzymac i jak to napisal Kain ze jak ktos nowy z pileczka na bicepsie :D pyta sie o cos na mase to niech nie leci odrazu 10 odpowiedzi ze gainer taki i taki tylko napisac mu prosto i zrozumiale chlopie wpierw miska a pozniej gainer jako uzupelnienie a nie walenie go w dawkach 200g dziennie.

szkodliwośc?? jaka?? idąc tym tropem bialko i carbo tez sa szkodliwe bo zawieraja TO SAMO co gainer

rozchodzilo sie o cukry, przeciw bialku niemam nic przeciwko :) bo tego z diety akurat nie dostarcze tyle ile chce ;/ wegli mam az nadmiar bo niestety sa wszedzie ;( i dlatego nie potrzebuje stosowac gainera, carbo

ryz bialy jest lipny, nadaje sie po treningu. ma wysokie ig

piszac ze ryz zawiera blonnik mialem na mysli brazowy, bialy owszem wysokie ig, dlatego zwrocilem na to uwage uzytkownikowi nazwanynie, jak napisal ze zakupil bialy

brak wartosci odzywczych?? to samo co wyzej

rozchodzilo sie o szersze spektrum dzialania jak np wymienionych bananów i zminimalizowanie przez ich spozywanie choroby wiencowej.

nie ma ryzu parabolicznego!!!

tyle tego napisalem ze juz nie sprawdzalem bledow ortograficznych :D

joks pisales ze mleko jest takie dobre bo zawiera glutamine (ale ile jej tam jest 300mg/ 100ml?), ale z drugiej strony gainery sa złe bo maja cykry proste. A laktoza z mleka to co?? czyli te mleko tez juz nie jest takie dobre

nie popadajmy juz w skrajnosc, od szklanki mleka jak i porcji gainera nikt nie umarl ;), przyklad z mlekiem i glutamina mial udowodnic ze normalny pokarm zawiera takze w sobie cenne aminokwasy, skladniki i nie trzeba naprawde ciagle jechac na czyms stucznym

W gainerach nie chodzi o to zeby zjadac je ZAMIAST posilkow, tylko posilki uzupelniac, dawac dodatkowe kcal kiedy juz nie mamy jak ich dostarczyc.

Ty to wiesz, ja to wiem :) dlatego napisalem na poczatku 1 strona, ze niestety malo kto stosuje je jako prawdziwe uzupelnie diety i stosuje odpowiednie ku temu dawki. bardzo duza czesc tego forum poprostu zostala tak nauczyna by walic gainera to masa pojdzie i po problemie. i przeciw temu glownie wystapilem by "niejadki" zaczely jesc!!! a dopiero pozniej wziely sie za gainera do uzupelnienia diety

a nie ze np nie chce ci sie jesc sniadania to pijesz gainera

temat widze cieszy sie zainteresowaniem wiec mam nadzieje ze teraz choc kilka osob zrobi jak napisales i zostala zwrocona uwage na jedzenie jakie mamy w lodwoce :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina
my to wiemy

ale jak juz dalo sie zobaczyc komentarze typu

" o kurde kupilem gainera a Joks pisze za gainery sa be"

to nei moglem nei odpisac :)


a wiadomo ze jak sie nie bedzie jadlo jak trzeba to gainery zostana spozytkowane glownie na zaspokojenie podstawowych potrzeb organizmu a nie na budowe masy miesniowej. do tego jest potrzebna nadwyzka kaloryczna ( dla niekumatych = trzeba dostarczac wiecej kcal niz nasz org potrzebuje do normalnego funkcjonowania czy tez utrzymania aktualnej wagi)
  • 0
Anglia

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina

o do Joksowej teori

zadna teoria- fakty od zawsze znane, tylko niejeden 60kg kox woli wypic 200ml mleka zamiast zrec jak swinia i sie cieszy ze waga rosnie :wstyd:

Co do zmiennych porad zdazylem sie przywyczaic.. ale niektorzy chyba nie maja w glowie nic poza licznikiem postow :zdegustowany:

ale co do HMB, na kazdym forum mozna przeczytac ze to gowno i nikt nie poleca- no moze poza jakimis firmowymi czy akcjami typu PIMP :rotfl:
Co do polaczenia krety z hmb to nie wiem nie bede sie wypowiadal- moze dziala lepiej, moze nie i tak zapewne nie przetestuje- szkoda mi kasy na takie pierdoly.

ode mnie tyle.
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina
dokladnie
nie ma co marnowac kasy na cos co ma wątpliwe dzialanie
  • 0
Anglia

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: FAQ gainer.glutamina

Co do polaczenia krety z hmb to nie wiem nie bede sie wypowiadal- moze dziala lepiej, moze nie i tak zapewne nie przetestuje- szkoda mi kasy na takie pierdoly

moze napisze sprostowanie by pozniej znow nie bylo burzy :rotfl: . owszem takie polaczenie napewno dziala lepiej niz samo mono, ciezko powiedziec o ile procent zapewne jednak nie za wiele. biorac pod uwage cene hmb to logiczne jest ze lepiej walnac stacka i tego sie powinniscie trzymac a przedstawiane informacje o lepszym dzialaniu kreatyny w obecnosci hmb czy leucyny traktowac jako garsc nowych informacji niz wymiernika nowej suplementacji.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024