Skocz do zawartości


Zdjęcie

walka, siła, kondycja win. vs oxa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

pussydriver
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

walka, siła, kondycja win. vs oxa
Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum.

Mam świadomość, że było już wiele dyskusji na temat winstrolu i oxandrolonu, ale posty które znalazłem dotyczyły treningu na siłowni. Interesuje mnie użyteczność tych sórodków w treningach mma. Mam 23 lata, 188cm, 86 kg wagi. Mam rezerwę w mojej kategorii wagowej ale nie jest moim celem powiększanie masy. Chodzi mi o siłę, kondycję i wytrzymałość. Trenuje od 5 lat, intensywnie i regularnie. Startuje w zawodach. To będzie pierszy cykl. Szybko przybieram na wadze i szybko zrzucam nadmiar kg.

Interesuje mnie winstrol dep. i oxandrolon
Mam kilka pytań?

1. jakich wybrać producentów?
2. czy kontuzja stawu barkowego, który czasem się odzywa jest decydującym przeciwskazaniem do winstrolu?
3. czy te koksy wpływają na pracę/ włściwości scięgien? - ważne jest dla mnie rozciąganie bo jestem uderzaczem.
4. w starszych postach powtarza się info o trudnościach z dostępem do oryginalnej oxy - czy coś się w tej kwestii zmieniło?
5. czy wskzane są badania wątroby u specjalisty
6 jakie są wskazane zabezpieczenia ? /osłonki; odblok - w najszerszym zakresie. znalazłem sprzeczne informacje.
7. w jednym z postów znalazłem spis koksów dobrych na pierwszy cykl - jest tam winstrol, nie ma oxy. Czy to oznacza że oxandrolon nie jest dobrym pomysłem na początek?
8. czy któryś z koksów wpływa na zaburzenia snu?
9. jak ułożyć cykl względem zawodów - powinny być pod koniec czy po cyklu?
10. czy kreatyna w czasie cyklu może być używana z win i oxą?
11. w jakim zakresie należy zintensyfikować trening na siłce/w klubie jest tylko uzpełnieniem do ćwiczeń na macie.
11. co byście wybrali?; rożnica w cenie nie gra roli
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: walka, siła, kondycja win. vs oxa
weź se odpuść - na szybkości dużo stracisz. Na wszystkie pozostałe pytania masz odp pod szukaj;)

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: walka, siła, kondycja win. vs oxa

weź se odpuść - na szybkości dużo stracisz. Na wszystkie pozostałe pytania masz odp pod szukaj;)

Nie jestem specem w sprawie koksow, ale napewno jesli nie te co wymienil to inne srodki moga mu sporo pomoc..
  • 0

pussydriver
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walka, siła, kondycja win. vs oxa

weź se odpuść - na szybkości dużo stracisz.



Z jakiego powodu, skoro przyrosty nie będą wielkie? :zdziwko:

PZDR
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: walka, siła, kondycja win. vs oxa

weź se odpuść - na szybkości dużo stracisz.



Z jakiego powodu, skoro przyrosty nie będą wielkie? :zdziwko:

PZDR


Tak wpływa, możesz sprobować z epo - ale jak chcesz poprawić "siłę, kondycję i wytrzymałość" to zacznij dużo biegać i ćwiczyć technikę (bo to 90% siły dynamicznej). Doświadczenia i nauki koksy nie zastąpią.

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: walka, siła, kondycja win. vs oxa

weź se odpuść - na szybkości dużo stracisz.



Z jakiego powodu, skoro przyrosty nie będą wielkie? :zdziwko:

PZDR


Tak wpływa, możesz sprobować z epo - ale jak chcesz poprawić "siłę, kondycję i wytrzymałość" to zacznij dużo biegać i ćwiczyć technikę (bo to 90% siły dynamicznej). Doświadczenia i nauki koksy nie zastąpią.

z tego co pisze pussydriver mozna wywnioskowac, ze nie jest amatorem w tym co robi wiec takie uwagi raczej mu nie pomoga :niepewny:
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: walka, siła, kondycja win. vs oxa
najpierw slowo ogolnie

zapomnij o kupowaniu oxy. po pierwsze szansa ze trafisz na oxe a nie mete w srodku lub wino masz z 5%. po drugie jak juz trafisz to efekty sa niewspolmierne do ceny. nie oplaca sie najnormalniej.

dobre połaczenie w twoim przypadku byloby winstrol + superanabolon. przy takich treningach jakie masz bedzie duzo sily, szybkosci i dynamiki. a masy tylko czysciutka, samo miecho bez wody i tluszczu.

superanabolon moze tez pomoc na stawy, sciegna

1. jakich wybrać producentów? jesli winko to najlepiej w tabsach - eurochem, unichem,
2. czy kontuzja stawu barkowego, który czasem się odzywa jest decydującym przeciwskazaniem do winstrolu? --- niekoniecznie, ale na pewno nie pomoze. winstrol prowadzi do zwapnienia stawow
3. czy te koksy wpływają na pracę/ włściwości scięgien? - ważne jest dla mnie rozciąganie bo jestem uderzaczem. winstrol moze miec negatywny wplyw na sciegnai stawy
4. w starszych postach powtarza się info o trudnościach z dostępem do oryginalnej oxy - czy coś się w tej kwestii zmieniło? wyzej napisalem
5. czy wskzane są badania wątroby u specjalisty po winstrolu raczej zbedne, wystarczy wziac esselive w trakcie i po cyklu i bedzie ok
6 jakie są wskazane zabezpieczenia ? /osłonki; odblok - w najszerszym zakresie. znalazłem sprzeczne informacje. zalezy od tego co wezmiesz i dawek
7. w jednym z postów znalazłem spis koksów dobrych na pierwszy cykl - jest tam winstrol, nie ma oxy. Czy to oznacza że oxandrolon nie jest dobrym pomysłem na początek? nie patrz na takie spisy, nie ma reguł co jest dobre a co jest be
8. czy któryś z koksów wpływa na zaburzenia snu? raczej nie
9. jak ułożyć cykl względem zawodów - powinny być pod koniec czy po cyklu? po cyklu,
10. czy kreatyna w czasie cyklu może być używana z win i oxą? moze byc, po cyklu takze
11. w jakim zakresie należy zintensyfikować trening na siłce/w klubie jest tylko uzpełnieniem do ćwiczeń na macie. to ty trenujesz sporty walki, powinienes wiedziec co poprawic i co zmienic. na sterydach mozna prowadzic intensywniejsze treningi, reszte sam z trenerem ustalisz
11. co byście wybrali?; rożnica w cenie nie gra roli
jako ze oxy nie kupisz wez winstrol, a najlepiej z superanabolonem
  • 0
Anglia

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: walka, siła, kondycja win. vs oxa
według mnie w ogole anabole nie mają racji bytu jeśli chodzi o szybkość i wytrzymałość - jak już to epo.. lub coś innego dla lekkoatletów. Po anabolach może i siła rośnie ale na pewno nie dynamiczna.

pussydriver
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walka, siła, kondycja win. vs oxa
Dzięki za odpowiedzi!

hx - wezme sobie do serca rady, że należy trenować technikę i biegać :oczami: A tak poważnie znam się na swoim sporcie. Trenuje, śpie i odżywiam się tak jak trzeba:) Zbieram informacje (jak widać nie tylko z klubu) i staram się je weryfikować. Moje zdziwienie wynikało z braku doświadczeń ze spadkiem szybkości wśród moich kolegów zapaśników (ale oni walczą w lekkiej wadze więc wezmę to pod uwagę). Poza tym czytałem, że winstrol był/jest stosowany w lekkoatletyce.

WojtekX :padam: - na pewno skorzystam z twoich rad, dzięki za dokładne odpowiedzi !!!

Pozdrawiam
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: walka, siła, kondycja win. vs oxa
hx popatrz na bokserow, zawodnikow mma czy innych

wszyscy koksuja

wiadomo ze nie wbija sie omki tylko sterydy ktore daja znikome przyrosty masy
a duzo sily
  • 0
Anglia

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: walka, siła, kondycja win. vs oxa

hx popatrz na bokserow, zawodnikow mma czy innych

wszyscy koksuja

wiadomo ze nie wbija sie omki tylko sterydy ktore daja znikome przyrosty masy
a duzo sily


Racja, jednak taka siła szybko się kończy i porównywalne efekty można mieć po placebo (o ile o tym nie wiemy) - według mnie w sporcie zawodowym może i ma to sens (duza kasa) ale amatorskim dla dyplomu itd nie bardzo.. szkoda zdrowia, tym bardziej czy to boks czy mma to prędzej czy później daje po dupie, a nie widzę nic fajnego w byciu kaleką nawet z paroma dyplomami i kasą w banku.

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: walka, siła, kondycja win. vs oxa
bez przesady ze zostanie sie kaleka po jednym czy 2 cyklach

jesli po zakonczeniu stosowania sterydow zastsuje odblok, regeneracje i dobry trening sila, dynamika i szybkosc w wiekszosci zostana
  • 0
Anglia



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024