Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening - masa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Lukasss1418048771
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening - masa
Witam.
Wiek - 16
Waga - 61kg
Biceps - 31cm
Staż - 3 miesiące

1. No i tak. Planuje zrobić trening na masę ale kompletnie zgłupiałem. Jest taki ogrom treningów i nie wiem jaki wybrać. Najlepiej by mi pasowało 4x w tyg (1x - to na nogi np.) Wyczytałem że bardzo fajny trening na masę to HST ale wogóle nie kumam go :P Czaje o co chodzi z tymi maksami na 15,10,5 ale jakieś takie sktóty występują np 5RM, 2RM - ke ? :hyhy: Nie chce się w to zagłębiać za bardzo ale nie wiem jak dobrze ułożyć taki trening.
2. Zwykła masówka - też ogrom treningów ( w sumie super, jest z czego wybierać :} )
Co myślicie np o tym:

Niedziela: nogi
Pon: barki + kaptury
Wt: plecy
Śr: klatka
Pt: triceps i biceps

Głównie to zależy mi na bicku i klatce ale to drugie ładnie rośnie :).
Dysponuje: ławka płaska, skos, ławka do barków, modlitewnik, sztanga prosta i łamana, 2x hantle, 100kg obciążenia, bloczek na górze. - Nogi przysiad też no problem bo mamy takie fajne wysokie stojaki ;)

Pytań dużo wiem ale jestem ciemy :P
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening - masa
przy twoim stazu 3 miesiace narazie bym nie przechodzil na system 4 dniowy. z takim stazem jesli robiles na poczatku klatke + tric a mam taka nadzieje to proponuje teraz triceps zmienic z inna partia.

klatka + nogi
plecy + bic
barki + tric

trening z uzyciem takiego sprzetu jest podwieszony. i mozesz wykonywac jak w tym planie duze partie 12 serii. male 9 serii
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening - masa
Diety Pewnie Nie Masz ?? Spleć Sobie Diete Albo Poszukaj Po Forum
A Co Do Treningu Dla Mnie Dobry :P :D hehe Lada moment ktoś powinien Ci skonstruować fachową rozpiske
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Lukasss1418048771
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening - masa
OK a co odnośnie tego HST ? Za wcześnie ?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening - masa
jeśli tradycyjny trening nie przynosi ci rezultatów, to dopiero możesz myśleć o innych metodach bo HST jest treningiem dla zaawansowanych, a wielu początkujących i średnio zaawansowanych chwyta się za niego tylko dlatego, że nie potrafią wycisnąć z tradycyjnego treningu tyle ile się da, i kończy się zwykle przetrenowaniem. jak bedziesz mial rok to mozesz dopiero pomyslec :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024