Skocz do zawartości


Zdjęcie

Winstrol?? Anavar?? Primabolan??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

Pablo Escobar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Mototryzacja, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Winstrol?? Anavar?? Primabolan??
Witam.Moze ktos mi doradzi na co sie zdecydowac.Napewno nie chce sie zalac woda.Chce cos co nie aromatyzuje i nie blokuje.Moze ktos mi pomoze co z tych trzech wybrac.A moze jest cos jeszcze innego?Napewno chodzi o tabletki.Pozdrawiam i dzieki za pomoc w wyborze.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol?? Anavar?? Primabolan??
anavar zbyt drogi primabolan w tabletkach juz nie dostepny. kup winko (stanazolol) z La Pharma i bedziesz zadowolony bo z bd to loteria czasem trafisz dobrze,czasem na zanizone stezenie ps: wszystko blokuje w wiekszym lub mniejszym stopniu 1 paczka clomidu zalatwi sprawe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Pablo Escobar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Mototryzacja, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol?? Anavar?? Primabolan??
Jezeli chodzi o winstrol to teraz koleszka ma tylko "INTERNATIONAL PHARMACEUTICALS 5mg" (to jest dobry czy to jest ta wyjebka??), bo ja zawsze najbardziej cenilem ten hiszpanski z Zambonu........Jesli chodzi o cene anavaru to nie jest wazne,pieniadze zawsze sie na to znajda.....primabolan niedostepny??-moge miec niemiecki 25mg SHERING.... a wiec nie patrzac na cene co radzisz??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol?? Anavar?? Primabolan??
primabolan z scheringa u mnie jest tylko w strzalach 1 ml,o tabsach dawno juz nie slyszalem co do anavaru np chinski sprzedawany jest za okolo 145 zl (30 tab 5 mg) wiec musialbys kupic przynajmniej 4 paczki jak dla mnie nie oplacalne,wiec dalej stawialbym na winko cenowo kupisz 100 tab (10 mg) za okolo 150-160 zl i do tego sylimarol. jak masz tyle kasy to zakup sobie jeszcze inne przydatne suple co cyklu np lecytyna,zen-szen,zma i bedziesz zadowolony,a te winko co ma twoj kolega z IP 5mg to poczekalbym jaky mial cos w tabsach 10mg bo winko w tabsach to 30 mg dziennie trzeba szamac wiec lepiej jesc 3 dziennie 10 mg (na dluzej starczy i nie trzeba szmac 6 tabsow)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol?? Anavar?? Primabolan??
po co tak kombinowac?
stary super polaczenie to
Prop+wino (moga byc tabsy z La Pharmy ja je polecam)
i do tego oxa 30mg ed
Raczej ci sila pojdzie ale musisz uwazac na stawy.
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

Pablo Escobar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Mototryzacja, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol?? Anavar?? Primabolan??
to moze jeszcze niech ktos sie wypowie na temat primabolanu...jakie ilosci trzeba by brac prima, oxandr i winko zeby zablokowal??Tzn chodzi mi raczej w jakich ilosciach brac je zeby nie zablokowaly?A jesli juy yablokuje to tamoxifen cyz clomid
a i wspominajac do tego "INTERNATIONAL PHARMACEUTICALS 5mg" - to jest wyjebka czy dobry
  • 0

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol?? Anavar?? Primabolan??

A jesli juy yablokuje to tamoxifen cyz clomid

1 paczka clomidu zalatwi sprawe


Początkujący i mało zaawansowani mogą osiągnąć dobre efekty biorąc 50-100 mg Primabolan dziennie i 150 mg Winstrolu Depot tygodniowo.

cytat z kulturystyka.g3.pl
  • 0

Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol?? Anavar?? Primabolan??
ja bym popierdolil primke drogo wychodzi i jest slaba.
zrob tak jak mowilem to bedzie gitara wina bierz albo 50mg e2d albo 25-30 ed
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol?? Anavar?? Primabolan??
primabolan dla kobiet...zeby poczuc to trzeba wbijac 200 mg ja jestem za winkiem z La pharmy bierz jak napisalem na poczatku i Madson 30 mg dziennie w podzielonych dawkach co 4 godziny (wersja oralna) dla utrzymania stalego stezenia,o odblok sie niemartw 1 paczka clomidu na nastepny dzien wieczorem 4 tab clomidu a pozniej po jednej sam tak bralem i bylem zadowolony
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Pablo Escobar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Mototryzacja, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol?? Anavar?? Primabolan??
zdecydowalem na oxandrolon i oczekuje tego co jest po 50 w paczce,a wiec bedzie to albo meksyk albo czechy...tak podejrzewam bo zpomnialem zapytac...ja mam o tyle dobrze ze do tego co jest w polsce moge miec recepty...dzisiaj dostalem taka na undestor.... i zostalo mi jeszcze z kiedys 60 metki bulgarskiej....wiem ze po tym sie troche zaleje woda,ale moze to i lepiej , a po tym pobiore albo clenbuterol albo salbutamol....jak najlepiej polaczyc oxandrolon,undestor i metke??Jaki najlepszy odblok do tego i czy podczas brania tego brac antyestrogen czy ten tescik i metka nie bedzie zbyt bardzo aromatyzowal??A i co myslicie o tym winstrolu "INTERNATIONAL PHARMACEUTICALS 5mg" ??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol?? Anavar?? Primabolan??
moim zdaniem to watrobe sobie ladnie zorasz jak bedziesz przyjmowal same orale,mimo ze oxa i undesterol nie sa c17 ale zawsze cos. co do undesterolu musisz przetrzymywac w lodowce inaczej traci swoje wlasciwosci. ja bym wziol undesterol + metke i kupil nolve jak sie zacznie cos dziac bierzesz ją, jak nie to bedziesz mial nolve na odblok,10 dni po 40mg
i 10 dni po 20mg pozniej dokup drugie opakowanie oxy i wal sama chyba ze chcesz osiagnac dobry efekt to z winkiem szamaj ale bedziesz musial troszke odczekac po pierwszym cyklu chociaz ze 3 miesiace,aha na cyklu z metka i undesterolem bierz cynk 100 mg,wiesz jak przyjmowac metke i undesterol czy tez napisac dawki ?
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol?? Anavar?? Primabolan??
oxa dziala pozytywnie na watrobe (jest to lek na jej marskosc spowodowana alkoholem)
metka bulgarska to gips wiec wywal do smieci.
Wino+oxa+undestro
undestor trzymaj w lodowce bo poza nia moze byc chyba 90 dni max
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

Pablo Escobar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Mototryzacja, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol?? Anavar?? Primabolan??
Tak wiem ze undestor trzeba trzymac w lodowce.Jesli chodzi o :
wino+oxa+undestor to jakie dawkowanie??
wino prawdobpodobnie kupilbym 100 tabletek,a oxy mam 50 5mg i 60 undestoru.
Jakis antyestrogen do tego czy sam undestor nie jest taki silny?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol?? Anavar?? Primabolan??
musisz dokupic wszystkiego, undesterolu to 240mg ed oxy conajmniej 25mg ed a winka 30mg ed musisz odlozyc teraz i dokupic kolejne bo robic cykl na 10 dni to glupota
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol?? Anavar?? Primabolan??
Oxa dobry środek tylko jest bardzo dużo fake, ja bym dodał undestor w dawce 240mg na dobę
lepszym rozwiązaniem były by strzały np prolka czy propiat.
pozdro
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol?? Anavar?? Primabolan??

lepszym rozwiązaniem były by strzały np prolka czy propiat

dokladnie Ampuł jakbym wydal tyle kasy na oxe u mnie 50 tab z BD 420 zl i jeszcze ponad 100 zl na winko to zakupilbym sobie strzaly superke + prop i nawet niewiem czy nie lepiej bym wyszedl bo 50 tab to sobie mozna smaczku narobic i jeszcze bylaby reszta :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Madson
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol?? Anavar?? Primabolan??
ja bym wogole sie nie bral za oxe
tak beardzo ci zalezy na sile?
  • 0
Tylko ciezka praca mozna dojsc do celu...
Weteran z uszkodzonym kregoslupem...

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Winstrol?? Anavar?? Primabolan??
A ja bym proponował tak jak Madson, pisał propek + winko i jest git!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024