Skocz do zawartości


SPADKI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_elmek_*

Guest_elmek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

SPADKI
Mam pytanko czy mozna jakos zachamowac spadki po krecie. Wiem, ze to nieuniknione, ale moze ktos wie jak mozna ten proces zminimalizowac. Z gory dzieki za info!!

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPADKI
spadkow po kreatynie nigdy nie mialem takze troszke zadziwilo mnie te pytanie ale napisz cos wiecej czy rozchodzi ci sie o sile ? a moze mase ? i jaka to kreatyna zwykle mono ? bo jezeli tak to ona faktycznie potrzebuje duzo wody i moze pozniej obwod bicepsa spasc ale to sa niezauwazalne spadki przynajmniej ja nigdy ich nie zauwazylem. staraj sie trzymac diete,dobry trening,daj organizmowi czas na regeneracje jezeli zalezy ci na duzych bicepsach urozmaicaj cwiczenia na ta partie niekotrzy polecaja wtedy robic biceps z tricepsem na przemian i zmieniac chociaz jedno cwiczonko co 2 tygodnie.a jezeli to zwykle mono to mozesz pozniej jak pamietam po 3 tygodniach chyba zakupic drugie opakowanie. ogulnie polecam faq o kreatynie http://www.forum-kul...showtopic=31504
  • 0

GośćGuest_elmek_*

Guest_elmek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: SPADKI
FAQ przegladalem, tylko na forum ludzie pisali o sporych spadkach po krecie, chodzilo im za pewne o objetosc miesni. Jade na mono wymieszanym z jablczanem. Zastanawialem sie jak mozna zminimalizowac spadek objetosci, ale jesli piszesz, ze sa niezauwazalne to nie mam sie czym przejmowac! :mrgreen: Ja wlasnie mieszam biceps z tricepsem! trzymam sie diety jak moge, ale jest to trudne ze wzgledu na prace.

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: SPADKI
bez fazy nasycenia dieta..regeneracja odpowiednia i trening..
spadku w tym wypadku ograniczysz to minmum 8)
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

egzekutor1418048753
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPADKI
Ja Zauwazylem spadek siły po skonczeniu cyklu nie wiem jak wy (mono) tak masz racje dieta jest wazna ale jesli sie ma prace to moze sie zdarzyc ze nic nie przybedzie w terazniejszym miesiaca wagi. Wiec do pracy najlepiej brac odzywki bialkowo-weglowodanowe i pic z woda. A co do tych planow zywieniiowych to nie sugeruje sie ze o wyznaczaonej godzinie jem odpowiednia ilosc granow sera itd poprstu wybralem sobie najlepsze posilki i je spozywam co 3 h albo zalezy od potrzeby
  • 0

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: SPADKI
Spadki siły zawsze są tego sie nie da uniknąć!!!

A co do tych planow zywieniiowych to nie sugeruje sie ze o wyznaczaonej godzinie jem odpowiednia ilosc granow sera itd poprstu wybralem sobie najlepsze posilki i je spozywam co 3 h albo zalezy od potrzeby

Ja tez stosowałem tak diete i powiem że nawet pomaga!!!!
  • 0
WBD moj przyjacielu nie kasuj mych komentarzy :P :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024