Skocz do zawartości


Zdjęcie

Redukcja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

DannyG
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Redukcja

Nazywam się Daniel, mam 16lat. Ważę ok.81kg, wzrost 180cm, w grudniu 2014r. ważyłem około 84-85kg,przez 3 tygodnie ( grudzień 2014r) korzystałem z diety i planu treningowego przygotowanego przez trenera personalnego. Nie dawałem szczerze rady, ponieważ uczę się daleko od domu i mieszkam w internacie. Przestałem ćwiczyć, kilkukrotnie "wracałem" lecz za każdym razem było to samo... Miałem siłę do ćwiczeń, ale traciłem motywację.. Na początku było zrobienie wkońcu formy na wakacje, następnie zrzucenie wagi,aby być szybszym, ponieważ gram na bramce i dużo innych... Mam nadzieję,że znajdzie się ktoś kto by mógł mi pomóc :) Z góry dziękuję, Daniel :)


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja

Pomóc w czym? Bo jak w nabyciu motywacji to wiele nie zdziałamy. Ty musisz być zdeterminowany do treningu.


Mateusz Pawlak ;)


DannyG
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja

Przepraszam, że nie sprecyzowałem się jasno . Z motywacją już jest lepiej... wystarczyło wyjść na dwór i się rozglądnąć dookoła ;-) Obecnie uczę się poza domem ( jestem w domu od piątku wieczór do niedzieli popołudniu), mieszkam w internacie.. Chciałbym prosić o pomoc w sprawie planu treningowego i diety. Co do samej diety, nie jestem w stanie do końca jej ''wypełniać'', ponieważ jem posiłki z naszej stołówki w internacie.. Oczywiście mógłbym zrezygnować z niektórych posiłków ( najczęściej śniadania i kolacje, gdyż często podawane są rzeczy, których po prostu nie zjem). 

Więc proszę o pomoc w sprawie diety i treningu :) Jeśli potrzeba więcej szczegółów to oczywiście dopisze :)


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024