Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomo69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Proszę bardzo, punkt po punkcie.

1. Dobra zapytuję - czy mam zamieścić list sekretarza generalnego Evvf?

Nie ma nic, czym możesz mnie zaskoczyć w kwestii EVVF. Z tym samym sekretarzem generalnym sytuacja została wyjaśniona, zarówno drogą mailową, jak i osobiście w Paryżu. Także tam zostaliśmy poinformowani o fakcie wysłania przez w/w do tzw.ht informacji, że współpraca z wami jest niemożliwa, bo nie należycie do EVVF. Może zamieścisz tego maila? Dziękuję, nie mam więcej pytań.

2. "federacja" nie należy do IVVD - nie płaciła żadnych składek - proszę Pana - rejestracji nie ma i tu i w Vo Viet.
3. W Węgorzewie Mistrz PH zwrócił uwagę VS RJ na to, że nawet on nie jest zarejestrowany.

Co do VVDI to kłamstwo, znowu… VO-VIET - The World Organization of Vietnamese Modernized Martial Arts, to pełna nazwa. VVDI to zupełnie inna organizacja… Kłamstwo i niewiedza, p. KB… Opłata całe 6 euro rocznie dotyczy tylko Vo Viet. I tak, jak dotąd Ryszard nie zarejestrował się w Viet Chi World Organization. ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]). To jedyna prawda w całej długiej twórczości KB :) .

4. To samo jest z WJJKO (patrz dyplomy Kempo - z pieczęcią WJJKO RJ)!!!

Jak napisałem wcześniej, nie zabieram głosu w kwestii KTJ, to nie moja bajka. Temat zostanie wkrótce wyjaśniony.

5. Panowie przynosicie wstyd Polsce i wprowadzacie kadrę i uczniów w błąd - to, że teraz zapłacicie nie zmienia faktów nie zrobienia tego przez kilka lat wstecz. Mamy zrysowana reputację - VS za granicą uśmiechają się do Was przez kulturę a to co sądzą mówią kuluarach...to nie jest dobra opinia.


Cały czas brniemy w kłamstwo… KB ma nie pierwszy raz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Jeszcze raz… Polska nie zalega z żadnymi opłatami, kłamco…
W odróżnieniu do ciebie, wszyscy Mistrzowie VVN to nasi przyjaciele, i w odróżnieniu do ciebie szczerzy i uczciwi. Ale co tam, grunt że KB był w Paryżu, i nawet prowadził kuluarowe rozmowy, tyle że wirtualnie :) .

6. Co mają myśleć zawodnicy jak każecie im zrzucać się na souveniry reprezentacyjne dla Mistrzów i oficjeli - kpina i żenada to dobre słowa.

Taką jeszcze w tym roku przyjęliśmy zasadę i akurat tobie nic do tego.

7. Czy ja lub Donald nie mamy uprawnień w Vovinam??? a chcieliśmy wystartować...nasz team powinien liczyć łącznie z Wami zawodnikami, którym udałoby się przejść kwalifikacje, min. 12-14 osób.

Macie uprawnienia Vovinam… I macie również jeden zdaje się 40 lat, drugi 44… Górna granica wieku dla zawodników Thi Dau to 35 lat… Dziękuję, nie mam więcej pytań…

8. Grupa chłopców bawi się "zapałkami" zamiast zbudować przez lata silną organizację, opartą na sprawdzonych ludziach, zbudowali klikę kilku masterów dosypując sobie danów - to że tacy jak Tm są jeszcze u "władzy" to nie porouzmienie - po tym morzu uchybień - komuś pomyliła się dumna Rzeczypospolita z Rzeczpospolitą kolei.

Padło słowo „władza”, w tym wypadku słowo-klucz. Ot cała geneza powstania tzw. ht… Całe szczęście, że tacy jak KB nie są już z nami, a w zasadzie sami się wyautowali :) .

9. Co do HT jest organizacją, która w każdej chwili może bazując tylko na własnych zawodnikach przeprowadzić zawody rangi MP w VVN - Wy - ilu zawodników wystawicie - MP dla 15 czy 25 osób to będzie....

Jeśli chodzi o Vovinam, to nie macie takiego prawa. Proszę czytać, ze zrozumieniem tym razem…
„If you want to join, but you country is already inside the EVVF you must contact the Association/Federation in your country”. Swoją postawą udowodniliście, że współpraca z wami jest niemożliwa, co zresztą zauważyli także Mistrzowie z innych krajów.
Kogo wystawić? Dzieci z przedszkola i zawodników MMA? Niebawem MP i się okaże, spokojna twoja rozczochrana :) .

Takie są fakty

I takie są fakty, a król KB nagi :) . Punkt po punkcie, za każdym razem się ośmieszasz. Przestań już, to nie ma sensu, naprawdę…
Kończąc...
Kwestia naszych zobowiązań finansowych czy korespondencji to nasza wewnętrzna sprawa. Proszę bardzo wystąpić z zapytaniem do EVVF, jeśli to taka ważna sprawa, choć nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek z zewnątrz otrzymał taką informację. Ale ok, mogę powiedzieć, że wszystkie należności zostały uregulowane (i nie na miejscu, jak sugerował wcześniej KB). Gdyby tak się nie stało, co słusznie tym razem zauważył ww, to rzeczywiście start w MŚ nie byłby możliwy. Oh my God!!! Wystartowaliśmy… udało się… :lol:
Takimi to dokumentami dysponuje KB… Bez przerwy dywagacje, insynuacje, kłamstwa…
Swojego czasu niejaki Josef Goebbels powiedział: kłamstwo powtarzane 1000 razy wreszcie stanie się prawdą. No jeśli hołduje się takim zasadom, to ja przepraszam…
Sytuacja już została wyjaśniona, a dawanie złudnej nadziei i przeciąganie wszystkiego w czasie nic nie da. Wcześniej czy później, mówiąc kolokwialnie, temat Vovinam się rypnie i zostanie tylko „VVD formuła MMA” i Mistrz Phan Hoang, co już widać po pewnych asekuracyjnych ruchach k.biadun.
Naprawdę, idźcie już wreszcie tą swoją drogą, i nawet życzę, żeby nie była to droga krzyżowa.
No wiesz co, przypisywanie sobie i jakiejś „konkurencji” naszych sukcesów (pozornych ;-) ), dyskredytowanie tym samym pracy wielu instruktorów przy jednoczesnym podnoszeniu rangi jakiegoś wirtualnego, nie mającego żadnego znaczenia tworu pt. ht… Jak w brukowcach, nie ważne co piszą, byle pisali.
Proszę zauważyć, że ja tylko odpisuję, punkt po punkcie, nie jestem stroną ofensywną. Nie za bardzo jakoś wierzę w deklaracje „nie chcemy wojen”. Nie po tym, co się wypisuje. Choć trzymam za słowo…
  • 0

budo_k.biadun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Jak trzeba popisać to papier wszystko przyjmie a na zebraniu czy spotkaniu np. przed pozornymi kwalifikacjami nie masz odwagi a raczej śmiałości w zderzeniu z faktami. Wyrywasz zdania z kontekstu i je komentujesz - zamiast ustosunkować się dokumentami do podpunktów, dalsza dyskusja nie ma sensu.

Gwoli ścisłości nie zwracaliśmy się do EVVF z prośbą o rozwiązanie sytuacji tylko do mistrza Dai Chieu - czkamy na odpowiedź. Zaznaczyliśmy, że nie chcemy współpracować z RJ - jest to niemożliwe i opisaliśmy patologie, przedłożyliśmy dokumenty. Mistrz podszedł do tego bardzo poważnie tym bardziej, że mając na myśli Vovinam myślał o takich sekcjach jak Wołomin, czy kluby Zbyszka, czy Parczew, itd...przesyłałem mu zdjęcia z treningów i informowałem systematycznie o postępach - pomijałem, że poza nami brak jest VVN a tylko przebieranki. Teraz kurtyna została odsłonięta. To tyle.

Co Ty z tym MMA - mamy dobrze przerobiony program do żółtego paska i sporo ludzi gotowych do szlifów instruktorskich. Robimy kupę techniki - a kto zna poza nami program techniczny Vovinam - Ty - jak Ty nie wiesz co robisz czy IVVD, Thi Dau, Vovinam, VTC - żart. Natomiast metodykę MMA stosujemy, bo nikt nie wymyślił niczego lepszego, żeby byc skutecznym w fighcie. Doceń to, że dopóki na ringach MMA nie usłyszysz nawzwy VVD to jej nie ma. Jaką TY poza tym stosujesz mentalność - podwójną MMA Adama Jankowskiego - (zawodnika UKS Wilk GRajewo) - to ok, ale jak KB, czy kilku chłopaków powalczą na macie to be...Normalnie dzicinada - kończę to gadanie bo właśnie 70 osób czeka na trening - mistrzu Marszałek. Czekam też na Wasze zawody a raczej turnieik - my natomiast z całą pewnością będziemy robili MP i Puchar POlski i kto tego zabroni???
  • 0

budo_tomo69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Ło dżizas…
Chciałeś punkt po punkcie – też źle. To się robi „i śmieszno i straszno”… 
Dobrze wiem, jakie kłamstwa napisałeś, bo mam tego maila, zresztą od M. Dai Chieu :) .
Czekajcie dalej na odpowiedź, tak trzymać. Już niedługo dostaniecie…
Jeszcze raz, ale to się robi nudne…
“If you want to join, but you country is already inside the EVVF you must contact the Association/Federation in your country.”
Przetłumaczyć na polski, a później jeszcze raz na polski, czy na komisariacie nie nauczyli czytać p. Biaduń? „Formuła, moduły, fighting”… Takie rozbudowane słowotwórstwo, a z czytaniem ze zrozumieniem problemy… Wstyd.
Ja się bardzo cieszę, że chłopaki rozszerzają swoje horyzonty, sam do tego namawiam. Jednakże każdy z nich posiada stopień VVN i nie ma problemów z tożsamością. I to jest zasadnicza różnica… VVD formuła MMA… :lol: . I zapomniałeś przynajmniej jednego zera przy tej 70-ce :) .
Możecie wszystko, naprawdę. Egzaminy, zawody… Tyle tylko, że nie w tej federacji. Stopnie i tytuły nie będą uznane przez EVVF i WVVF. To nie partyzantka miszczu, wszystko jest jasne i przejrzyste. Ale są inne, mniejsze, pewnie zacne federacje VVN, wtedy nie widzę problemu… Róbta, co chceta :) . Wolę zawody w mniejszym gronie, niż spęd dzieciaków i turniej Thi Dau ludzi z MMA wg wymyślonego regulaminu bez żadnego związku z regulaminem WVVF i sędziami w jakichś głupich, kolorowych rękawkach :lol: .
  • 0

budo_k.biadun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Nie dostaliśmy takiego emaila - sekretarz generalny EVVF tylko był zdziwiony, że jest sytuacja, że Polska bedąc w EVVF nie ma formalnych prawnych struktur w Polsce i dopóki tego nie wyjaśnią.....itd. to.....itd.
Kolego ja już dyskusję skończyłem, nie będę się wypowiadał a jak będziesz robił wycieczki personalno-zawodowe do mnie to ja wiem jak sprawę załatwić. Niech czyny i dokumenty będą polem do dyskusji, zapraszam jak osiągniesz mentalną dojrzałość i odpowiedni poziom kultury.

Prośba do moderatora o skasowanie tej dyskusji - nie służy to Vovinamowi w Polsce - który nie ma co się oszukiwać realnie i rozmachem robi tylko HT.

Dziękuję i pozdrawiam bardzo chłodno
  • 0

budo_k.biadun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Proszę bez uwag personalnych Panie T. bo różni nas o lata świetlne nie tylko poziom kultury ale również wykształcenia i pozycja zawodowa. Dziękuję
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Zaczeliscie publicznie to i skonczcie te dyskusje publicznie.

Prosba o nie usuwanie tego watku. Gowno/bloto zostalo rzucone i poki sie nierozwiaze to zawsze beda niedomowienia. Ryszarda lubie, bo pomimo wieku jest z niego szybki zawodnik i ma wiedze z zakresu devajsow :) Powinno Wam zalezyc na oczyszczeniu sytuacji. Oponentow nieznam.
  • 0

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Drodzy Panowie,
Proszę o zaprzestanie wszelkich dyskusji na temat naszego ruchu. Winny jestem tylko ja i biorę cała winę na siebie. 30 lat temu powinienem stuknąć się w głowę i nie wprowadzać VVD VVN do Polski. Gdybym przewidział skutki to przede wszystkim rozwijał swój klub, a nie bawił się w tworzenie sportowych struktur.
Krzysztofie , dziękuję Tobie za lata wspólnej pracy . Trudno nasze drogi rozeszły się. Rozwijaj Vovinam i inne sztuki walki pod swoim szyldem. Niestety nie jest to możliwe w WVVF i EVVF. Są inne , duże i cieszące się renomą organizacje. Myślę, że przy twojej kreatywności i zaangażowaniu znajdziesz tam miejsce dla swojego ugrupowania. Mogę pomóc Tobie w nawiązaniu kontaktów.
Jesteś inteligentnym człowiekiem. Pomyśl, jeżeli dalej będziemy prowadzili takie polemiki ludzie z zewnątrz będą postrzegali nas jako kolejną grupę głupków. Stracimy wszyscy, a przede wszystkim Vovinam.
Zróbmy coś co podniesie nasz poziom w oczach innych sztuk walki. Wszędzie niestety są kłótnie i niesnaski. Dlatego we władzach sportowych mamy taka, a nie inną opinię. Chyba czas to zmienić.
Pozdrawiam i życzę Tobie oraz HT sukcesów. Rywalizujmy na drodze sportowej, wszystkim wyjdzie to na dobre.
Tomku, proszę Ciebie o napisanie sprawozdania z III MŚ, swoje przemyślenia oraz uwagi na temat sędziowani.
  • 0

budo_robek73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, witamy czule.
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Krzysztofie, najpiew rozpoczynasz wojenkę na posty, uczestniczysz w niej rzucając oskarżeniami i insynuacjami, a teraz wnioskujesz o skasowanie dyskusji. A do tego obrażasz się jak dziecko. To śmieszne. Dyskusja ta powinna raczej zostać po wsze czasy dla potomnych. Choćby po to aby za jakiś czas odświeżyć temat i wyciągnąć wnioski.
Pozdrawiam
  • 0

budo_tomo69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Ale mi pojechał :) . 
Serdecznie wołomińskiego wielmożę przepraszam za obrazę majestatu :lol: .
Sądziłem tylko, że jak się pisze niejednokrotnie A, a ktoś wciąż mówi B, to ma kłopoty ze zrozumieniem.
Ach, no i bardzo się boję, już szykuję ochraniacze (żeby mniej bolało) i papugę (na wszelki słuczaj) :) .
Widzisz, inteligencja i mądrość to dwie różne cechy – jedna wrodzona, druga nabyta. Nawiązując do „lat świetlnych” i astronomii, jak dwie strony księżyca – jedna bryluje, puszy się i błyszczy w świetle słonecznym, drugiej nie widać :) .

realnie i rozmachem robi tylko HT

To proszę jeszcze napisać, kto aktualnie jest waszym nauczycielem, od kogo czerpiecie realnie i z rozmachem wiedzę? Dla zainteresowanych udzielę odpowiedzi. Mistrzem ht jest internet i YT.
Dziękuję.
  • 0

budo_k.biadun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Robert - gdzieś Ty był prze tyle lat - witaj - jakbyś był to byś wiedział, że to nie insynuacje i nie wojenki tylko, żal, że nie wykorzystaliśmy szansy - a wystarczyło przeprowadzić kwalifikacje, zgrupowania - ale cóż jak "władze" nieistniejącego związku mają "honor" kraju w głębokim poważaniu....to trudno. Dodam, że ja nie jadę po kolegach tylko rozmawiam o dokonaniach i strukturze organizacyjnej i upadku i zmierzchu świetnej niegdyś organizacji. Dostałeś chyba na emaila Cała prawdę o VVD w Polsce...człowiek inteligentny wie o co chodzi....nie chce mi się powtarzać, ja swój obowiązek spełniłem, nie chcę tego dalej wywlekać...chyba, że na priv - albo zadzwoń to Ci kompleksowo powiem co i jak....Stąd HT aby zaprowadzić trochę normalności aby zbudować w przyszłości organizację transparentną i demokratyczną...Dlatego też poniekąd zgadzam ze słowami Ryszarda jak wyżej...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024