Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomo69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
W dniach 05-07.07.2013 w Paryżu odbędą się MŚ Vovinam VVD. Polskę reprezentują:
1/ Drążek Artur : 64-68 kg
2/ Jankowski Sylwester : 72-77 kg
3/ Jankowski Adam : 77-82 kg
4/ Świątkowski Marcin : 82-90 kg
5/ Wojtkiewicz Łukasz : + 90 kg.
6/ Marszałek Tomasz : Nhat Nguyet Dai Dao Phap (halabarda)
Po zakończeniu imprezy i powrocie do kraju oczywiście obszerna relacja.
  • 0

budo_k.biadun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Szkoda, że przez zaniedbania i zaniechania kwalifikacji nie pojechała reprezentacja w komplecie - sprawdzona i w komplecie. Niestety jak od lat za własną kasę. Życzę powodzenia wszystkim - w szczególności zaś kol. Arturowi i Marcinowi kol. z HT 12-14, którzy dla których znalazło się miejsce zrządzeniem losu - tylu świetnych zawodników zostało w kraju. Gdyby wyjazd odbył się we współpracy z HT 12-14, nasi zawodnicy pojechaliby na koszt PM HT 12-14. Niemniej jednak jak wspomniałem dobro kraju jest najważniejsze i tym co po znajomości i tym co prezentują doskonały poziom życzę szczerze sukcesów.
  • 0

budo_tomo69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Niestety to nie zrządzenie losu, tylko przepisy WVVF stanęły na przeszkodzie. Gdyby odpowiednio wcześniej zadbano w tzw. HT o odpowiednie przygotowanie, staże VVN nie MMA dla tych zawodników, rzetelną wiedzę zakończoną egzaminami, zapoznanie się z przepisami etc., to pewnie obyłoby się bez tego całego szajsu. A tak to pretensje należy mieć do siebie, a nie szukać winnych. MMA to nie VVN, czas wreszcie to sobie uzmysłowić. Start Artura i Marcina był możliwy tylko i wyłącznie dlatego, że wcześniej ćwiczyli VVD i traktujemy to jako przejaw dobrej woli. Bo szkoda, żeby przez błędy innych cierpieli niczemu winni zawodnicy. Ja życzę wszystkim sukcesu, bez względu na "przynależność". Suma sumarum i tak wygra sport.
  • 0

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Poza tym zostali dopuszczeni do zawodów koledzy z Tarchomina ( konkurencje techniczne + dziewczyna w Thi Dau ), ale ambicje wodzów nie pozwoliły im startować.
  • 0

budo_k.biadun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Temat już wałkowany - zawodnicy chcieli przejść normalne kwalifikacje i zostać wysłani nie za swoje a za "federacji". To już się nigdy nie zmieni w starej" federacji natomiast w nowej - w realnym VVN to jest możliwe - postaramy się pokazać starszym "Panom", jak wiele można gdy się ma szersze horyzonty i sale pełne ćwiczących.
  • 0

budo_tomo69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.

nasi zawodnicy pojechaliby na koszt PM HT 12-14.

Póki co Marcin i Artur wyjechali za swoje. Czas przejść od słów do czynów i pokryć koszta wyjazdu w/w kolegów. Czekam z niecierpliwością.

tym co po znajomości i tym co prezentują doskonały poziom

Wystarczy spytać samych zawodników o atmosferę, start w zawodach, przyczyny porażek w półfinałach. Czekam i proszę bez kłamstw, bo ja rozmawiałem.

w realnym VVN to jest możliwe - postaramy się pokazać starszym "Panom", jak wiele można gdy się ma szersze horyzonty i sale pełne ćwiczących.

Ochłoń człowieku :) .
  • 0

budo_tomo69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Póki co na gorąco - 4 zawodników zdobyło brązowe medale na 3 Mistrzostwach Świata VVN VVD w konkurencji Thi Dau (wolna walka). Są to:
Jankowski Sylwester : 72-77 kg
Jankowski Adam : 77-82 kg
Świątkowski Marcin : 82-90 kg
Wojtkiewicz Łukasz : + 90 kg.
Na uwagę zasługuje fakt, że pod względem medalowym był to najlepszy start polskiej reprezentacji na imprezie takiej rangi. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.
  • 0

budo_k.biadun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Najlepszy....chociaż chyba nasza ekipa drużynowo zdobyła jedno z ostatnich miejsc na świecie....Algeria, Iran, Senegal ....o ile się nie mylę mocno w górze. Dobrze, że były od razu 2 miejsca brązowe ex equo bez walki o 3 miejsce - bo wynik mógł być nieco gorszy. Zawodnikom gratuluję - na pewno gdyby Pan TM przeprowadził kwalifikacje i zgrupowania część z tych chłopaków + Ci, którzy nie pojechali mogliby zdobyć więcej...ale tak to jest...jak się do tematu podchodzi po amatorsku....Chłopcy wyjechali za swoje, bo HT 12-14 został wyautowany z udziału w kwalifikacjach - start więc był kwestią indywidualną zawodników - HT 12-14 nie będzie sponsorem "federacji" VVD kierwanej przez wiadomo kogo. Ciekawostką jest, że zawodnikom "kazano" dorzucić się do souvenirów dla oficjeli(to to już skandal). Pozdrawiam oczywiście zawodnikom serdecznie gratulując bo nawet brąz na MŚ jest dużym osiągnięciem.
  • 0

budo_tomo69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Czyli nic nowego. Wielkie słowa, a na koniec jeszcze większa ściema. Tak jak myślałem. Dziękuję w imieniu Artura i Marcina. Najbardziej lubię czytać wymazy ludzi, którzy nie byli na miejscu, a myślą, że wszystko wiedzą. Pan KB z pewnością sie do takich zalicza - wie wszystko, a tak naprawdę nic. Byle coś chlapnąć. Tak się składa, że zdecydowana większość medali była do zdobycia w konkurencjach technicznych. Do końca drzwi dla tzw. ht były otwarte jeśli chodzi o konkurencje techniczne, niestety nie wystawiono zawodników, zresztą krzywdząc tym samym tych młodych chłopców i zaprzepaszczając ich ciężką pracę. Teraz pretensje... Chyba należy zacząć od siebie jednak. Gdyby wziąść pod uwagę tylko konkurencję Thi Dau, to okazuje się, że wcale nie jest tak źle, jak przedstawia to p. KB. Napomknę, że wystarczyło zdobyć tylko jeden medal srebrny, żeby w klasyfikacji być przed nami. Byłem na losowaniach i np. Białoruś jeszcze przed zawodami miała 1 brązowy i 1 srebrny medal, bo w jednej kat. wagowej kobiet były 3 zawodniczki, w drugiej 2. Także jak się nie wie o czym się pisze, to lepiej nic nie pisać. Jeśli jeszcze dodam, że Adam Jankowski został ewidentnie oszukany w półfinale i powinien walczyć w finale o złoto (gdzie także dałby sobie radę), a Łukasz Wojtkiewicz przegrał przy remisie przez wskazanie sędziów (także moim zdaniem niesprawiedliwie) walkę o finał, to wynik mógłby być o wiele lepszy. Ja cieszę się z sukcesu i jakby nie było najlepszego startu w MŚ naszej reprezentacji. Jestem przekonany, że to dopiero początek i na następnych zawodach będzie jeszcze lepiej.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
uuuu panowie, slabo zaczyna wygladac to babranie sie we wlasnym bagienku....
  • 0

budo_k.biadun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Także z sukcesu się cieszę i wiem, że ciężko pracowali - szczególnie Adam - cóż to sędziowanie od lat pozostawia wiele do życzenia. Panie Tomku albo się przeprowadza kwalifikacje albo wsadza kolesi a jak ich zabraknie to łaskawie może być HT - szacunek to podstawa, a nie traktowanie diametralnie większej organizacji jak chłopców na posyłki przez garstkę VS z podejściem rodem z PRL. Mimo tego każdy zawodnik mógł indywidualnie podjąć decyzję czy chce startować z łaski czy nie. Dwóch podjęło - Artur i Marcin - to wystartowali. Gdyby były kwalifikacje zgrupowania, itd. to Panie Tomku dopiero zobaczyłby Pan perły, które zostały w kraju. Mogliśmy być jedną z większych reprezentacji - a nie reprezentacją 'działaczy". A Pan ponosi za to osobistą odp. jako trener kadry - smutna prawda ale prawda - skupmy się na uczynkach nie na "złoto-mowie". Nie róbmy ludziom wody z mózgu tylko powiedzmy prawdę i naprawmy sytuację - my to robimy - co z "Wami"? (siłę Waszej federacji widać tylko na FB, (kilku samych starych za przeproszeniem trenerów) - po ilości postów i udostępnień a gdzie realnie ćwiczący, gdzie uczniowie?". Pozdrawiam bez złośliwości - chciałbym wreszcie napisać o "federacji" coś pozytywnego wreszcie.
  • 0

budo_tomo69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Ciężko pracowali wszyscy, p. KB. Choć nie wszyscy w kierunku, w którym powinni, szczególnie przed zawodami. I odbiło to się na wyniku, bo mogło być lepiej. I żadne perełki tu nie pomogą. Ale skąd mogą to wiedzieć ludzie, którzy nigdy nigdzie nie startowali... Zresztą Artur i Marcin to szczere, uczciwe chłopaki. Spytaj, to sami powiedzą.
Ciekaw jestem jak nazwać próbę oszustwa organizatorów wsadzając chłopaków li tylko z MMA na zamknięte zawody Vovinam. To ma być takie uczciwe? "My to robimy?" Co: VVD formułę MMA? Śmiech na sali. Trzeba się na coś zdecydować, albo jedno, albo drugie, a nie mieszać ludziom i forumowiczom w głowach. A tzw. ht to po czym widać? Po filmach, fotach? Łatwo się podczepić pod drugą osobę i ratować podupadającą reputację swojego klubu. Nie liczę na nic pozytywnego z p. KB strony, bo choćby nie wiem co się wydarzyło, to i tak nie zdobędzie się na obiektywizm.
Jakub - słabo to wygląda, bo jak ma wyglądać. Jak ktoś ma alergię na innych, w tym na ludzi którym w MA zawdzięcza wszystko, bez nich byłby nikim, to co tu można więcej dodać. Jak to napisał wcześniej Fraggles: nic dodać, nic ująć... Przykre to, ale prawdziwe.
  • 0

budo_k.biadun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Od lat dawałem przykład rzetelnej, ciągłej pracy i wysiłku na rzecz organizacji i byłem jednym z najwierniejszych uczniów...mnie zniechęcić do mojego mistrza - ideału - mogła tylko jedna rzecz - upadek tego ideału od strony etycznej, trwający latami - były prośby i apele....na nic.... Teraz czas na innych, których ubywa z dnia na dzień - im nie będzie trzeba tylu lat ilu mnie na "przebudzenie". Nikt z nas przynajmniej nie ja - spodziewaliśmy się takiego podziękowania za wiele lat ciężkiej harówy na rzecz VVD.

Co do HT - zapraszam na nasze sale, staże czy obozy setki czy dwóch setek na salę na zawołanie przebrać się nie da, aż takiej dobrej logistyki nie mamy. Filmiki i zdjęcia są realne bez ściemy - nie podajemy, że na stażu z Mistrzem PH w mieście W było 50 osób jak było niecałe 30 z całą kadrą. Małe kłamstewka i niedomówienia zawsze prędzej czy później wyjdą na jaw. Chętnie obejrzymy produkcje "związkowe". Ludzie widzą naszą pracę i z pełnymi salami i frekwencją nie ma problemów - to jest siła ciężkiej pracy, chęci do nauki rozwoju - optymizmu. Naszym marzeniem jest aby za pięć, dziesięć lat nasza kadra wyglądała jak np. we Włoszech - ledwo się żółte i czerwone AKTYWNE pasy mieszczą na zdjęciu - ale REALNE, NIE PRZEBRANE, które mają nie wrzucone daniki a zdane w konkretnych namacalnych egzaminach - a nie kątem na korytarzu, na sztukę. No i żeby ta kadra porywała za sobą rzesze młodych ludzi, żeby stare dziadki nie musiały sobie cykać ciągle fot z kijkami i mieczykami.
W kwestii zaś reputacji klubowej - np. w HH nie ma z tym problemów chyba, zważywszy na fakt, że z frekwencją, naborem i ludźmi nie ma problemów i jakoś brak zwierzchnictwa "Związku" temu na przeszkodzie nie stanął. Mnie osobiście przed zrobieniem masówki na wzór kolegi Zbyszka Z.(powinien być wzorem) powstrzymuje tylko niezwykle absorbująca praca...jakbym nie miał innego zajęcia to co innego.
Pozdrawiam i życzę powodzenia - mam nadzieję, że konkurencja z naszej strony nadal będzie inspirowała do działania...ale będzie ono bardziej namacalne, realne...
  • 0

budo_tomo69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Przeceniasz się, i tak - byłeś, na szczęście byłeś. Co do stażu z VTC – następne kłamstwo, jak zwykle. Staż trwał 2 dni i przez ten czas przez salę przewinęło się ok. 50 osób. Lista nie kłamie. Pełne sale… No nie rozśmieszaj mnie… Seniorów (osób pełnoletnich macie ze 3 razy mniej od nas, he, he). Robienie sobie frekwencji jednym klubem i przedszkolakami to cała „siła” tzw.ht… Ot cała prawda… Kogo ubywa z dnia na dzień, proszę fakty, a nie kolejne kłamstwa. Ja mogę podać, proszę bardzo: najpierw Adam i Jacek z tzw. filii HH, a teraz Gdańsk z dwoma instruktorami odeszła z tzw.ht. Efekt podejścia właśnie rodem z PRL-u i SB-cji. Bo ludzie nie są głupi i widzą co się kroi. Jakie marzenia?! Jaka kadra?! I najważniejsze: czego kadra? Może się podzielisz odpowiedzią jednego z Włochów właśnie ad. współpracy z tzw.ht? Śmiało, mogę pomóc. Stare dziadki… He, He, młodzieniaszek się odezwał. Wiesz, rasquardy do domena młodych i szczupłych, a nie ludków przechodzących kryzys wieku średniego :) . Brak zwierzchnictwa… nigdy więcej w odniesieniu do HH. I jeszcze konkurencja… W czym? MMA? VVD formuła MMA? Bliżej nieokreślony „fighting”? No bo chyba nie myślisz o Vovinam, bo tu sytuacja jest jasna i klarowna jak nigdy. Nie ma i nie będzie żadnej konkurencji, bynajmniej w tej federacji.
  • 0

budo_k.biadun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Po pierwsze Marki formalnie nie były w HT - nie przystąpiły do HT - o to ich zapytałem - w aneksie do umowy HT ich nie ma. Gdańsk nie zaczął VVN i postanowił kontynuować Kempo - co jest sprzeczne z naszą działalnością, więc na koleżeńskich zasadach zakończyliśmy współpracę - strata nieduża - 2 osoby z ponad 400 tu. Panie Tomku ja liczbę dorosłych w naszych szeregach szacuję na ponad 50 osób, przy czym to nie dziadki po 40 -ce a fala 18, 19 latków. To siła = sporo zbliża się do dorosłości. W każdej federacji widać pracę z młodzieżą to jest pielęgnowane...wyśmiewanie świadczy o kiepskim podejściu pedagogicznym i braku umiejętności pracy z młodzieżą. A co jest w Waszej organizacji - wliczacie nie ćwiczących nie aktywnych instruktorów - średnia wieku chyba ok. 40 - wymieracie, pustki na salach - od 1 do 6 osób na treningach wliczając mistrzów - wklejcie jakieś aktualne foty z treningów - proponowałem co tydzień jedną i co...ludzie widzą ten marazm i niemoc u Was - nawalenie sobie po ileś tam daników śmieszy. Jak się chce porwać kogoś za sobą trzeba zakasać rękawy i nie gadać tyle a robić. Ja zakładam rushguardę - bo teraz w słusznym wieku muszę nadrabiać lata "kocich" ruchów i złych nawyków, wpojonych mi przez pseudo fachowców, jako niezwykle skuteczne. Przez szacunek nie będę obrażał starszych panów - cyt. PH nie ma mistrzów bez studentów. Koniec tej dyskusji - ale będę dementował kłamstwa - vide mój email o całej prawdzie o VVD w Polsce - nikt nie obalił chociażby jednego słowa jak dotąd.
  • 0

budo_k.biadun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
...co do stażu VTC....co ja zdjęć nie widziałem, czy nie było tam chłopaków z Żyrardowa, he, he....28 tych samych ćwiczących 2 dni to równa się 56, ciekawa matematyka. A propos czy już powiedzieliście Ance W. (szefowej VTC), że ją wprowadziliście w błąd co do wyłączności na VTC - kiedy każdy instruktor może mieć od mistrza zgodę na prowadzenie VTC...czy zapłaciliście już mistrzowi za ostatni staż - czy zostawiliście Węgorzewo i PSVTC z długami - kwotę zaległości znam...Zresztą czy to pierwszy taki numer....niestety nie....Panowie, tylko UCZCIWOŚCIĄ i SZCZEROŚCIĄ można zbudować organizacje i przyciągnąć ludzi. To co się dzieje/działo to po prostu rzecz niespotykana - ja bym się zapadł ze wstydu pod ziemię a nie lawirował na forach. (ten sam pewnie mistrz a może inny z tego kraju wypowiedział się, że wszyscy w EVVF i WVVF wiedzą, że RJ nic nie robi dla VVN). To tyle chcecie więcej faktów zapraszam na emaila.
  • 0

budo_tomo69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.

Po pierwsze Marki formalnie nie były w HT - nie przystąpiły do HT - o to ich zapytałem - w aneksie do umowy HT ich nie ma.

Ale na stronce dla podwyższenia średniej i odniesienia efektu pt. jak to wielu nas jest – Marki były. Nie może ich być w żadnym aneksie, bo chłopaki są normalni.

Gdańsk nie zaczął VVN i postanowił kontynuować Kempo - co jest sprzeczne z naszą działalnością, więc na koleżeńskich zasadach zakończyliśmy współpracę

Gdańsk nie zaczął VVN, bo i od kogo miał się uczyć? Wzorem tzw.ht z internetu? I to nieprawda, że będą ćwiczyć tylko Kempo, na ostatnim stażu przerabiano materiał VVN.

Panie Tomku ja liczbę dorosłych w naszych szeregach szacuję na ponad 50 osób, przy czym to nie dziadki po 40 -ce a fala 18, 19 latków.

Ja szacuję, powtórzę jeszcze raz, seniorów i to młodych na 3 x tyle. Proszę bardzo, np. u mnie są to chłopaki w wieku 19-22 lata.

wyśmiewanie świadczy o kiepskim podejściu pedagogicznym i braku umiejętności pracy z młodzieżą

Wyśmiewanie… To sobie przypomnij twój komentarz po moim pierwszym, sobotnim treningu. Przyganiał kocioł garnkowi.

Ja zakładam rushguardę - bo teraz w słusznym wieku muszę nadrabiać lata "kocich" ruchów i złych nawyków, wpojonych mi przez pseudo fachowców, jako niezwykle skuteczne

Obrażając swoich nauczycieli, obrażasz także ich nauczycieli, bo tak to w MA jest. No, ale czego to wymagać od takiego „fightera”. Nawiasem mówiąc w VVN od cholery „kocich ruchów” :) .

vide mój email o całej prawdzie o VVD w Polsce - nikt nie obalił chociażby jednego słowa jak dotąd.

Nie próbuję nawet podchodzić do tych twoich wymazów, bo to jakieś urojenia są. Poza tym nie rusza się g...a, bo tylko bardziej śmierdzi.

...co do stażu VTC....

Proponuję nauczyć się liczyć i czytać ze zrozumieniem, choć chyba już za późno i najlepiej rachować swoje staże, bo luda tam było od zatrzęsienia :) .

A propos czy już powiedzieliście Ance W. (szefowej VTC), że ją wprowadziliście w błąd co do wyłączności na VTC - kiedy każdy instruktor może mieć od mistrza zgodę na prowadzenie VTC...

Ad. VTC – kto powiedział, że Anka jest szefową VTC i kto ją wprowadził w błąd? Kogo to obchodzi, kto będzie prowadził zajęcia VTC? Chlapiesz głupoty aż miło. Urojenia zrytej bani i nic więcej.

czy zapłaciliście już mistrzowi za ostatni staż - czy zostawiliście Węgorzewo i PSVTC z długami - kwotę zaległości znam...

Co cię obchodzą nasze finanse? Kim jesteś, że się o to pytasz? Zajmij się swoimi i rozdawaj fanty w postaci paru drewnianych tarcz. Marcin i Artur czekają na zwroty, no ale wiadomo było od razu, że skończy się na deklaracjach. Następne kłamstwo. Jakie zaległości? Znowu insynuacje, dywagacje, byle cokolwiek chlapnąć. Z Mistrzem jesteśmy rozliczeni co do grosza…

(ten sam pewnie mistrz a może inny z tego kraju wypowiedział się, że wszyscy w EVVF i WVVF wiedzą, że RJ nic nie robi dla VVN)

Jasne, jasne, bo byłeś w Paryżu i rozmawiałeś z nimi. Człowieku, ochłoń, a najlepiej weź rozbieg i strzel tęgiego barana w twardą ścianę. W VVN jesteś nikim, anonimem, wirtualnym bytem. Mamisz tylko i oszukujesz ludzi tym swoim „power of ht” :lol: . Myślisz, że jesteś jedyny, z tymi swoimi pomysłami w EVVF czy WVVF? Wszystko już było przerabiane. Nikt nie współpracuje z takimi ludźmi, temat jest zamknięty. Chcesz ćwiczyć VVN? Tak jak VTC, masz do tego prawo, ale nie w tej federacji.
I nie będzie dyskusji mailowej, bo trzeba mieć o czym pisać - ja z tobą nie mam. Ale kłamstwa będę dementował zawsze.
EOT.
  • 0

budo_k.biadun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
Panowie a raczej Tomo, kultury trochę bo masz stopień mistrzowski - przydałby się wyższy level naprawdę. Nie prowokuj tyle g...a się już wylało, wszyscy mają wiedzę o nieprawidłowościach i uchybieniach - jak do tego podejdą ich sprawa, czy chcą być w klice, która zamiast wylewać pot na salach wrzuca sobie daniki...ale jak chcesz dsykutować to za każdym Twoim postem dorzucę jeden fakt - pierwszy - czy zarejestrowano już instruktorów VVD w IVVD...a czy w ogóle "federacja" przynależy do IVVD....?. Oczywiście NIE. Następnie porozmawiamy o EVVF - ktoś tu nie uregulował składek za ostatnie dwa lata...i nie powinien być dopuszczony do startu w MS - no chyba, że wpłata była na zawodach...o czym to świadczy....wstyd dla Polski, wstyd....a może załączyć email od sekretarza generalnego Evvf.....Wszystkie czarne pasy to szkoła VVD Duong Luong o znaczeniu lokalnym - nie mające potwierdzenia międzynarodowego - dziękuję, ja chłopaków z Hac Ho i nie tylko zgłosiłem juz do rejestracji. A propos tego 3 razy tyle ha, ha - ta sama reprezentacja czarnych w Waszym niebieskim od lat to - 4 osoby. Dziadka od halabardy nie liczę. Chłopaki z VVD obudźcie się jesteście robieni w balona przez starą kadrę...możemy to zmienić i postawić VVD na nogi, bez skompromitowanych osób. W najbliższym czasie przygotuję list na forum publicznym - czas na nowe fakty, niestety niechlubne, które wychodzą jak grzyby po deszczu. Tomo nie wypowiadaj się o niewinności jako sprawca czynów, zaniedbań zaniechań, nieudolności. A zresztą jesteśmy oddzielną niezależną organizacją - przede wszystkim transparentną i mamy w głębokim poważaniu Wasze gierki - toń Tomeczku we własnym bagnie z garstką kolesi, nas w to nie mieszaj. Wykasujcie ten wątek bo jest mocno kompromitujący dla WAS a niesmak odbija się na całym VVD.
  • 0

budo_tomo69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
No i znowu wychodzi twoja „głęboka wiedza”, a raczej jej kompletny brak. VVDI i Vo Viet M.Phan Hoang to dwie różne organizacje… No, ale skąd masz o tym wiedzieć, „specu” od VVD formuła MMA… I rejestrować się możesz, nie musisz… Czyli mamy kłamstwo.
Kto nie uregulował składek? Kolejne kłamstwo.
HT zgłosiło 2 zawodników do konkurencji tech. i 1 dziewczynę do walk. Reszta to zawodnicy MMA, nie VVD. Ich zgłoszenie do kwalifikacji było niemożliwe, a już wystawienie do zawodów byłoby wbrew regulaminowi i zwykłym oszustwem. Tyle ad. kwalifikacji i „Power of ht”… Następne kłamstwo…
Jeszcze raz powtarzam, nie ma cię w VVN, nie istniejesz, oszukujesz tylko ludzi. Kiedyś ci podziękują, tak jak ty swojemu nauczycielowi. Naprawdę, nie kompromituj się, zajmij się zarywaniem nocy przy marnej jakości produkcjach video… Choć i tak to ci lepiej wychodzi, niż przekazywanie "wiedzy" z internetu.
  • 0

budo_k.biadun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata Vovinam VVD Paryż 2013.
1. Dobra zapytuję - czy mam zamieścić list sekretarza generalnego Evvf?
2. "federacja" nie należy do IVVD - nie płaciła żadnych składek - proszę Pana - rejestracji nie ma i tu i w Vo Viet.
3. W Węgorzewie Mistrz PH zwrócił uwagę VS RJ na to, że nawet on nie jest zarejestrowany.
4. To samo jest z WJJKO (patrz dyplomy Kempo - z pieczęcią WJJKO RJ)!!!
5. Panowie przynosicie wstyd Polsce i wprowadzacie kadrę i uczniów w błąd - to, że teraz zapłacicie nie zmienia faktów nie zrobienia tego przez kilka lat wstecz. Mamy zrysowana reputację - VS za granicą uśmiechają się do Was przez kulturę a to co sądzą mówią kuluarach...to nie jest dobra opinia.
6. Co mają myśleć zawodnicy jak każecie im zrzucać się na souveniry reprezentacyjne dla Mistrzów i oficjeli - kpina i żenada to dobre słowa.
7. Czy ja lub Donald nie mamy uprawnień w Vovinam??? a chcieliśmy wystartować...nasz team powinien liczyć łącznie z Wami zawodnikami, którym udałoby się przejść kwalifikacje, min. 12-14 osób.
8. Grupa chłopców bawi się "zapałkami" zamiast zbudować przez lata silną organizację, opartą na sprawdzonych ludziach, zbudowali klikę kilku masterów dosypując sobie danów - to że tacy jak Tm są jeszcze u "władzy" to nie porouzmienie - po tym morzu uchybień - komuś pomyliła się dumna Rzeczypospolita z Rzeczpospolitą kolei.
9. Co do HT jest organizacją, która w każdej chwili może bazując tylko na własnych zawodnikach przeprowadzić zawody rangi MP w VVN - Wy - ilu zawodników wystawicie - MP dla 15 czy 25 osób to będzie....

Takie są fakty
Nie zarzucaj kłamstwa - tylko podaj konkretne daty uregulowania należności - jeszcze tuż przed zawodami składki na EVVF nie uregulowano i zgodnie z regulaminem nasz team nie powinien byc dopuszczony do startu(ostateczny był do 16.06.13).
JA dysponuję dokumentami a Ty wprowadzasz niedomówienia - ustosunkuj się np. punkt 1, 2 , itd data taka a taka, dokument taki a taki....i co....Pamiętasz list Cała prawda o VVD w Polsce - nikt nie obalił merytorycznie żadnego punktu.

My nie chcemy toczyć wojen - sytuacja, wkrótce się wyjaśni i każdy pójdzie swoją drogą - natomiast bez naszego ruchu, bez konkurencji nawet byście Panowie nie zrobili tych pozornych ruchów.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024