Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rekordy życiowe w Endomondo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_demonius
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rekordy życiowe w Endomondo
Witam.
Mam pytanie. Czy ktoś wie na jakiej zasadzie działają tzw. rekordy życiowe w Endomondo? Jak i kiedy można je zapisać? Trochę jeżdżę na rowerze i kilka razy chciałem to sprawdzić, niestety pokazuje mi się komunikat o braku zapisanych wyników.Obecnie używam wersji 8.0 Pro.
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekordy życiowe w Endomondo
Z tego co zauważyłem to rekordy życiowe co tydzień się aktualizują na podstawie wrzuconych treningów.

Ja np. zaznaczam na mapie trasy biegowe i dorzucam czas, jak przebiegnę szybciej 10km (albo inaczej - średnia na km mi wyjdzie niższa niż poprzednio w biegu na ponad 10km) to się po aktualizacji rekord zrobi. Pewnie jak się ma jeszcze zapis z treningu z gpsem, że np. popierdalało się bardzo szybko jakiś 1km a resztę treningu poczłapie nogami to też powinno poprawić rekord.
  • 0

budo_demonius
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekordy życiowe w Endomondo
Kurczę. Próbowałem już różnych kombinacji - np. 25 km jako cel, jazda przez 1 godzinę, czy też poprawienie wyniku na wcześniej "wyjeżdżonej" trasie i za każdym razem to samo... W zakładce >Rekordy Życiowe< mam komunikat "brak zapisanych wyników" :cry:
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekordy życiowe w Endomondo
Ale to mówisz o aplikacji w telefonie czy koncie na stronie? Bo ja nie mam Pro, widzę tylko, że można wybrać opcję Pokonaj siebie (PRO).

Rekordy życiowe wyświetlają mi się po lewej stronie po zalogowaniu na stronce i te się aktualizują. Jak np. pobiegłem 10 km w rekordowym czasie (co prawda o tym nie wiedziałem w momencie biegu) i dorzuciłem ten trening to po paru dniach wyskoczyło, że mam nowy rekord. To samo jak pobiegłem szybkie 5km i średnia na km była najlepsza to poprawiło mi rekord na 5km i rekord na 1km - też po paru dniach. O friendach też wyskakuje info, że ktoś poprawił rekord życiowy.

No ale to wszystko na stronie, a nie w aplikacji.
  • 0

budo_demonius
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekordy życiowe w Endomondo
Cały czas chodzi mi o aplikację w telefonie. Opcja >Pokonaj siebie< też była przerabiana i kiszka. Zarzucam przykładowe screeny z telefonu, żeby było wiadomo o co mi chodzi. Wszystkie treningi (chociaż raczej nazwałbym to jazdą rekreacyjną) po zakończeniu od razu są wysyłane na stronę Endomondo.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zresztą na stronie Endomondo,w lewej części (tak jak napisałeś), mam podsumowanie z miesiąca, całościowe i inne info. Nic o rekordach :cry:
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekordy życiowe w Endomondo

Zresztą na stronie Endomondo,w lewej części (tak jak napisałeś), mam podsumowanie z miesiąca, całościowe i inne info. Nic o rekordach :cry:


To wygląda tak na stronie:

Dołączona grafika


A tak wyglądają powiadomienia jak ktoś bije rekord:

Dołączona grafika

serio rekordy się nie robią? to zgłoś do działu technicznego, że coś nie halo.
  • 0

budo_demonius
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekordy życiowe w Endomondo
U mnie na stronie wygląda to tak:


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekordy życiowe w Endomondo
Wygląda na to, że rekordy życiowe można robić tylko biegając. Nie mam więcej pomysłów.

Jak przestawię na statystyki jazdy na rowerze to dorzuca mi wartości oszczędzonych litrów paliwa i mniej CO2, ale nie da się przełączyć na coś innego jeżeli chodzi o rekordy.
  • 0

budo_demonius
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekordy życiowe w Endomondo
Trudno. W każdym razie dziękuję za próbę pomocy - "punkcik" poleciał :)
  • 0

budo_czeskigluz
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekordy życiowe w Endomondo
to zależy jaki typ treningu wybierzesz dla porównania
w jeździe na rowerze nie będziesz osiągał rekordów życiowych tylko w kolarstwie
w kolarstwie za to nie oblicza ile zaoszczędziłeś paliwa
jazda na rowerze po prostu jest traktowana jako środek transportu
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekordy życiowe w Endomondo
Ale na czym dokladnie polega pytanie?
Rekordy zapisuja sie same automatycznie jesli je pobijesz, niektore dpoiero po osiagnieciu jakiegos czasu/dystansu.
Nie do wszystkich kategorii/dyscyplin rekordy sa zapisywane.
W sumie dosc oczywiste, bo nie do wszystkich jest sens.
Ja mam u siebie rekordy w bieganiu, kolarstwie (nie jazda na rowerze), pływaniu, kajakarstwie.
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekordy życiowe w Endomondo
zawsze mozesz spojrzec w statystyki, ale to jest chyba od PRO, i tam masz wszystko co potrzeba Ci do planowania treningu :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

7 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024