Skocz do zawartości


Zdjęcie

tabsy z kofeiną


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

tabsy z kofeiną

Siemanko.
Pije dużo kawy i/lub yerby ale ostatnio nie czuje pobudzenia i często nie mam kiedy jej wypić.
Zbliża się sesja więć sporo nauki sprawia, że przed treningiem czuję się senny a kilka godzin po treningu na tyle zmęczony, że nie jestem w stanie się uczyć. Postanowiłem zainwestować w kapsy z kofeiną ale nie wiem na które się zdecydować. Na oku mam 3 produkty, trzech różnych firm. Moglibyście powiedzieć coś na ich temat, który z nich byście wybrali lub polecić jakiś inny produkt?
 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...-60-kaps,p.html


  • 0

budo_radnus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan kurwa

Napisano Ponad rok temu

Re: tabsy z kofeiną
pewno będą rozpierdalać żołądek po połknięciu...
miałem jakies inne pobudzające od Trecka, to było najczęściej 2h bekania 'chemią' przeżerajacą nos...

kumpela wczoraj zamówiła czystą guarane na allegro - jak poczekasz, to dam Ci znać jak to działa...
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: tabsy z kofeiną
Bez sensu, przestan na jakis czas pic kawe, coby rganizm sie odzwyczail.

Lub bardzo, bardzo ze wskazaniem na bardzo umiarkowanie stosuj energetyki.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: tabsy z kofeiną
dubel
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: tabsy z kofeiną
Ja brałem czystą kofeinę (200mg) i kofeina-tauryna (power force?) od Biotecha. Nigdy nie miałem żadnych dolegliwości sercowych czy żołądkowych, żadnego posmaku chemii czy czegokolwiek. Działało bardzo dobrze, ale 30 minut przed treningiem to za późno - polecam 45 minut.

Stosowałem przed drugim treningiem. Oczywiście żeby czuć się naprawdę ok trzeba cały dzień odpowiednio jeść, dużo pić, a po treningu wszystko w czas uzupełnić i choć chwilę całkowicie się wyłączyć (nawet poleżeć 15 minut na łóżku z zamkniętymi oczami), ale pomaga na koncentrację, bycie ospałym i niezmotywowanym.
  • 0

budo_ncro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: tabsy z kofeiną
Za Warheadem. Ja nie piję kawy, organizm nieprzyzwyczajony do kofeiny, efekt jest taki, że jeśli czasem naprawdę potrzebuję postawić się na nogi, wystarcza mi zwykłe kopiko.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: tabsy z kofeiną

problem jest w tym ze ja kawy smak lubie i tak do jajeczniczki na sniadanie wypije sobie kubek kawy. Bralem kiedys z hi-tech kofeina z guarana byla fajna pobudzala ale juz jej nie ma na rynku niestety;/ dlatego prosze o opinie ;) poza tym nie na kazdy organizm kawa dziala tak mocno pobudzajaco. Pamietam, ze jak zaczynalem pic kawe moja matka dziwila sie, ze potrafie wypic filizanke mocnego espresso i pojsc spac.

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-kaps-2,p.html


  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tabsy z kofeiną
zarlem kapsy tzw bezwodnej.
w zasadzie zero pobudzenia odczuwalnego na ten sam sposob co po wypiciu kawy (na ktora o dziwo jestem bardzo czuly), lub po wypiciu energetyka.
dochodzilem do okolic 1 grama kofy na dobe (nie samych kaosow kofy, w pubodzaczo/spalaczach tez - tak wiem, malo madre :D ) i jakos nie ruszalo, ale jakbym wypil 5 kaw, czyli pewnie ze 300-400 mg, to bym umarl ;)
jako podkladka pod spalacze, jesli jestes zdrowy i nienadmiernie czuly na kofeine moze byc, ale jako pubidzacz sam w sobie sie nei sprawdza.
laczylem tez z tauryna, ale bez wiekszych sukcesow.
moze bylo tak, ze dzialala slabiej ale dluzej niz kawa/energetyk, ale wobec tego na tyle slabo, ze ne ibylem w stanie zauwazyc tego po sobie.
  • 0

budo_vicente
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: tabsy z kofeiną
Ja biorę to z Treca, też 0 dolegliwości. Pobudza, i daje 'energię' do działań. Ogólnie też zalecam 40/45min przed treningiem.
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: tabsy z kofeiną
Myślę że jak znajdziesz czystą kofeinę bez tauryny/guarany to nie będzie różnicy jaka firma. Nie wiem jaką masz tolerancję ale ja po paru dniach na kofeinie przestaję0 reagowac, więc staram się stosować w przypadkach jak teraz kiedy mam parę dni do egzaminow i też nie codziennie tylko jak wstaję i dalej jestem pół-śpiący. Biorę też effervescent z bayeru (berocca) - ma za zadanie m.in zwiekszyc dotlenienie mózgu. Możesz też spróbować ginko biloba która ma działanie nootropowe.

Jak pierwszy raz wzialem effervescent+kofeine to po niecalej godzinie tak mnie nosilo ze nie dalem rady sie uczyc i poszedlem zrobic biegi interwalowe, ciekawe przezycie na tych wspomagaczach :)

edit
ginko biloba to się okazuje jest po polsku miłorząb dwuklapowy, jeżeli cokolwiek to komuś mówi, bo mnie nie :) (w aptece tutaj wiem ze moge dostac ginkgo biloba tabletki, nie wiem jak w PL)
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tabsy z kofeiną
to se machnij piracetam od razu :P
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tabsy z kofeiną
w polsce nie kupisz ot tak w aptece.
w wiekszosci nawet nie wiedza co to jest, a i z tego co kojarze kupic bez recepty nydyrydy
  • 0

budo_alwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tabsy z kofeiną
ry-you nie wiem jaką kawę pijesz, ale może przerzuć się na jakąś słabszą, np: zaparzaną w kawiarce/moce, dzięki temu odzwyczaisz się od kofeiny,
w wyniku tego kawa sypana z 2 czy 3 łyżeczek zaparzana 'po polsku' powinna znów postawić Cię na nogi :) a i może łykaj magnez i b6 bo z tego co pamiętam brak magnezu powoduje zmęczenie/ospałość.
Nie radzę jakoś bardziej wymyślnych środków typu Hell Fire bo z własnego doświadczenia wiem że organizm bardzo szybko się przyzwyczaja, albo są na receptę albo trzeba ściągać z zagranicy albo są głupie... ale jeżeli jesteś desperat to zawsze zostają środki z pseudoefedryną ale imho kawa lepsza :)
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: tabsy z kofeiną
pije kawe z kofetiarki badz sypie 3-4 lyzek i zalewam wrzątkiem ;) generalnie jedyne co mnie pobudza to yerba połączona z guaraną ;)
  • 0

budo_alwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: tabsy z kofeiną
no fakt yerba kopie mnienajmocniej, ale to pewnie dla tego ze długo się ja pije, (ja przynajmniej z 4 razy zalewam porcje), cholera może Ty po prostu jesteś już uzależniony od kofeiny ?
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: tabsy z kofeiną
nie bo spokojnie mogę nie pić parę dni kawy. Po prostu przyzwyczaiłem się do jej działania ;) to normalne jak się pije 3-4 mocnych kaw dziennie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024