Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początek, jak zacząć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

carmaster18
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Początek, jak zacząć
Witajcie :D to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość ale także o odpowiedzi.
Mam 17 lat, jestem strasznie chudy, mam 184cm i ważę 58kg. Mięśni nie mierzyłem, bo nie ma co :D i nie śmiejcie się ze mnie, każdy kiedyś zaczynał :D Chciałbym powiększyć trochę bicepsy i wyrzeźbić brzuch. Czy możecie polecić mi jakieś środki, od razu mówię że chcę trochę, tylko trochę poprawić swoją budowę a nie całkiem się przemienić w inną osobę :) .Mam w domu hantle 2x10 kg, na początek pewnie wystarczą. Potrzeba chyba także diety, możecie pisać coś od siebie albo dawać linki do forum, nie wiem jak tu się szuka więc chciałbym rzeczowe odpowiedzi. Zależy mi na tym. Dziękuję wszystkim z góry, za każdy post będą plusiki.
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek, jak zacząć
O, to witam kolejnego mega chudego:D Supli nie masz co kupować, zrób trening ogólnorozwojowy (dział trening, temat podwieszony), do tego dieta (dział dieta, też podwieszone). Po 2 miesiącach sprawdź, czy efekt cię zadowala, jeżeli nie, to się zgłoś po kolejny trening
  • 1
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

Batooon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Motoryzacja
  • Staż [miesiące]:44
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:66
  • Wyciskanie [kg]:170
  • Martwy ciąg [kg]:190
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek, jak zacząć
Zapisz się na siłownię :)
  • 1
"Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski..." "Bądź bliski dla bliskich"

Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek, jak zacząć
Tak tak zdecydowanie ogolnorozwojowka na poczatek, najlepiej zebys zapisal sie na jakas nie koksiarska silownie i chodzil tam z jakims swoim kolega, wieksza motywacja itd.:D co do diety to mozesz dokupic sobie jakies bialko zeby ja uzupelnic ale nic wiecej, zadnych kreatyn itd. :D a i dobrze by bylo zebys kupil sobie drazek taki futrynowy, koszt jakies ok.15-20zl, montujesz go w drzwaich do pokoju i juz bedziesz mogl urozmaicic sobie cwiczenie, drazek to naprawde dobra rzecz tymbardziej na poczatek :)
  • 1
Trenuj ostro albo Wcale!!!

pit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, muzyka
  • Wzrost [cm]:175
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek, jak zacząć
siłownia bedzie lepszym rozwiązaniem. większy wybór w sprzecie. dobre jedzenie i regularne cwiczenia i efekty bedą. Nie każdy też ma geny dobre do cwiczenia. niektorzy cwicza i cwiczą i jakos im to nie idzie za bardzo. na poczatek nie kupuj jakichs suplementów itp. bo nie powinno sie odrazu zaczynac z prochami. zaczij od ogolnorozwojówki potem lajtowym ciężarem sobie pocwiczysz i bedzie good;D szukaj znajomych na siłowni. napewno ktoś Ci cos poradzi a jak cos to wal na forum
  • 1
no pain, no gain!


JESLI POMOGŁEM, DAJ +

carmaster18
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Początek, jak zacząć
Dzięki Wam za odpowiedzi i porady :coffee: Wasze rady naprawdę zadziałały i pomogły! Ćwiczę już ponad dwa tygodnie, tak co dwa dni po 20-25 minut. Wykonuję różne ćwiczenia z ekspanderem po 10 powtórzeń oraz przysiady i różne rodzaje pompek. Zastosowałem się troszkę do diety, piję po 2 jogurty naturalne dziennie, jem większe porcje lecz to co wcześniej :D Przytyłem ponad 3kg w te 2 tygodnie (teraz około 62kg). Czuję się silniejszy, widzę odrobinę większe mięśnie :) Będę robił tak dalej lecz mam pytanie: czy mogę zastosować do tego BIAŁKO WPC 80 Ostrowia lub MAX CARB?? Nie są to jakieś "prochy" tylko naturalne produkty, co o tym myślicie? Może coś innego, co powiększy mięśnie, robi się ciepło, krótki rękaw i te sprawy :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024