Skocz do zawartości


Zdjęcie

Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan
fajna ksiazka aledla mnie itak teraz numer jeden jest ksiazka wyborowej. Fajne nowoczesne podejscie do kyoka

pozdro
Lukew
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan
każdy ma inne gusta i potrzeby i z tego co widać w empikach brakuje tylko ksiązki Jeremicza :) 3000 sztuk i braki w sklepach
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan
sandokan
A była ona kiedykolwiek w otwartej sprzedaży? Poza tym ksiązka Wyborowej i Jeremicza to dwie rózne bajki. Apropos ciekawe kiedy i czy pojawią się następne części książki Jeremicza, tak jak zapowiadano.
Książki Wyborowej drugiego wydania już też zaczyna brakować.
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan
oj teraz strzeliłeś :) były w empiku bo tam ja kupiłem ,a że był dodruk to wiem od kierownika sklepu , gdyż kolega zamawiał i czekał 3 miechy. Szkoda ,że w tej książce nie ma nic na temat kumite ale jako podręcznik podstaw lepszej nie ma . A co do autora W to za dużo tam masła maślanego i tak naprawdę żadnej wartości szkoleniowej nie przedstawia. Ale to tylko moja ocena i może innym odpowiada. :cool:
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan

... A co do autora W to za dużo tam masła maślanego i tak naprawdę żadnej wartości szkoleniowej nie przedstawia. Ale to tylko moja ocena i może innym odpowiada. :cool:


Sandokan... jestes swietnym recenzentem, napisz ty ksiazke a napewno ja kupie, to bylby dopiero bezcerel (od wyrazenia: "bez ceregieli" i jeszcze bez "masla maslanego" i na pewno bez sensu. Jesli ksiazka wyborowej nie ma wartosci szkoleniowej to ty nie masz wartosci trenerskiej :lol:
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan
no nie będe podważał takiego znawcy kasków za euro i przynaje ci rację do trenrki to mi jeszcze daleko :)
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan
Fajny z Ciebie gosc Sandokan!
  • 0

budo_bse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:podkarpackie

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan

Apropos ciekawe kiedy i czy pojawią się następne części książki Jeremicza, tak jak zapowiadano.

Wydaje mi się,że nie prędko.Zauważ,że została zmieniona organizacja.Więc pewnie trzeba by było zmienić nazwę w tytule nowej książki.Dopóki to było kan nie było większego problemu.Natomiast teraz pojawia się problem jaka nazwa ma być w tytule.Po zmianie organizacji powinno to być shin.Czyli np.kata karate shinkyokushin.Tutaj pojawiają się problemy natury technicznej wystarczy spojrzeć na pozycję np.zenkutsu w kan uczono,że ma być krótsza w miarę naturalna w shin jest ona zdecydowanie niższa i dłuższa człowiek z shin oglądając pozycję z kan może stwierdzić,że nie jest wykonana prawidłowo technicznie.
Myślę,że problem różnic w technice wykonywania kata został dostrzeżony o czym świadczy program najbliższego seminarium instruktorskiego.Ciekawe tylko jak odbiorą to ludzie z kan którzy przez kilka ostatnich lat dokonywali zmian w wykonaniu kata a teraz może okazać się,że to co do tej pory robili wykonywali niepoprawnie :nie:
W programie seminarium jest też nauka nowych kata.Zapewne chodzi tutaj o zmiany w geksai dai oraz drugim pinianie
Ciekawe również jak wytłumaczony zostanie powrót do Yantsu i Tsuki no Kata które w kan odrzucono jako niewiele wnoszące do rozwoju a tu się nagle okaże,że jednak wnoszą sporo :)
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan


Apropos ciekawe kiedy i czy pojawią się następne części książki Jeremicza, tak jak zapowiadano.

Wydaje mi się,że nie prędko.Zauważ,że została zmieniona organizacja.Więc pewnie trzeba by było zmienić nazwę w tytule nowej książki.Dopóki to było kan nie było większego problemu.Natomiast teraz pojawia się problem jaka nazwa ma być w tytule.Po zmianie organizacji powinno to być shin.Czyli np.kata karate shinkyokushin.Tutaj pojawiają się problemy natury technicznej wystarczy spojrzeć na pozycję np.zenkutsu w kan uczono,że ma być krótsza w miarę naturalna w shin jest ona zdecydowanie niższa i dłuższa człowiek z shin oglądając pozycję z kan może stwierdzić,że nie jest wykonana prawidłowo technicznie.
Myślę,że problem różnic w technice wykonywania kata został dostrzeżony o czym świadczy program najbliższego seminarium instruktorskiego.Ciekawe tylko jak odbiorą to ludzie z kan którzy przez kilka ostatnich lat dokonywali zmian w wykonaniu kata a teraz może okazać się,że to co do tej pory robili wykonywali niepoprawnie :nie:
W programie seminarium jest też nauka nowych kata.Zapewne chodzi tutaj o zmiany w geksai dai oraz drugim pinianie
Ciekawe również jak wytłumaczony zostanie powrót do Yantsu i Tsuki no Kata które w kan odrzucono jako niewiele wnoszące do rozwoju a tu się nagle okaże,że jednak wnoszą sporo :)


mnie zastanawia co jest ciekawego w japonskiej ezoteryce?
To nie sa problemy natury technicznej tylko ezoterycznej. Wykladnia ktora nie ma zadnego podparcia w biomechanice czy metodyce sportowej.
Zarowno Royama jak i Midori nie kumaja angielskiego. Nie na tyle zeby sie uczyc w tym jezyku. I to ich trzyma w miejscu w ktorym jest wiekszosc japonskich ekspertow.
Nowa organizacja, nowy mistrz i nowa tajemna wiedza. Taki jest paradygmat karate.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan
Witam serdecznie, po wielu niepowodzeniach pragnę poinformować, że w czwartek będę miał pierwszą partię książek. Jedyny mankament to fakt że będzie ich tylko 40 sztuk (150 sztuk zostało wydrukowanych z błędem-na szczęście błąd drukarni:))
Kolejna partia w ciągu 30 dni (tak mnie zapewnia drukarnia)

Pozdrawiam Emil Waszak

Ps. Te książki będą bez autografu Soke, jednak będzie go można otrzymać w styczniu 2012 (dokładnie 27,28,29 stycznia), gdyż wtedy organizujemy duże zgrupowanie z Soke u nas w Żarach. CI wszyscy którzy nie będą na zgrupowaniu, ale będą chcieli mieć autograf, będą mogli zakupić książki po tym terminie(oczywiście z autografem)
  • 0

budo_hiroki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan
Jaka cena razem z kosztami wysylki?
  • 0

budo_bse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:podkarpackie

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan
Tedo ja zamawiam dwie sztuki jeśli się tylko da :)
Jaka jest forma płatności i na jaki adres?
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan
Tez sie przypominam i poczekam na ksiazke z autografem. Bede w Polsce w grudniu to zadzwonie do Ciebie Tedo. ;-)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan
Koszty książki wraz z przesyłką podam jak będę miał książkę w rękach. Przelew na konto lub pobranie.
bse masz zamówione dwie sztuki:)
Poul, czekam na telefon pozdrawiam.

Emil
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan
Witam serdecznie, książka Soke Davida C. Cook, 9 dan "POWER KARATE" nowa edycja, format A4, 280 stron

Koszt jednej sztuki 129 zł, plus koszty przesyłki(przesyłka listowa do 2 kg-książka trochę waży, ubezpieczenie wartości, priorytet) 15 zł (przy wpłacie na konto)

Łączny koszt jednej sztuki wraz z przesyłką 144 zł

Przesyłka za pobraniem 25 zł (szczegóły jak wyżej)

Przy większej ilości książek, wybieramy najtańszy sposób dostawy(kurier, poczta polska, itp-każda przesyłka ubezpieczona )

Wpłata na konto:
CREDIT AGRICOLE (Lukas Bank)
75194010766006991100000000
Agnieszka Sadowy-Waszak (moja żona)
w rubryce "tytułem": podajemy swoje imię i nazwisko oraz dopisek POWER KARATE

Zamówienia przyjmuje drogą mailową: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], podajemy swoje dane personalne oraz adres na jaki mamy wysłać książkę.

Zgłoszenie przesyłacie mailem, w przypadku kilku sztuk wysyłam ci najpierw koszty przesyłki, ty je akceptujesz(lub nie) dokonujesz wpłaty na konto wraz z kosztami przesyłki. Potwierdzam przelew i natychmiast wysyłam książkę.

Posiadam obecnie tylko 26 sztuk, pozostałe rozeszły się dzisiaj w moim klubie (13 poszło od ręki)

Pozdrawiam i zapraszam do zakupu. Ta partia jest bez autografu Soke, autograf będzie możliwy dopiero po zgrupowaniu (27,28,29 stycznia 2012 r. w Żarach, woj. lubuskie)


Mam nadzieje, że tą informacje mogę zamieścić na forum. Pozdrawiam
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan
Witam kilka fotek książki. Nie jestem ekspertem fotografii

Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika
  • 0

budo_kris102
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan
Tedo mógłbyś zamieścić spis treści?
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan
Postaram się wieczorem ;-)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan
Witam ponownie. Zostało jeszcze tylko 10 książek z tej partii.
Informuje tylko, że będzie przerwa w druku do czasu kiedy znajdziemy drugą drukarnie.
Decyzja Soke (nie możemy tyle czekać na kolejne dodruki. Parametry książki-czyli wykonanie i jakość papieru pozostają bez zmian) z którą ja nie będę dyskutował.
Tak więc jeżeli jest ktoś jeszcze zainteresowany to zapraszam:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Książka Kyokushin Power Karate, David C. Cook 9 dan
Kris przepraszam,ale zapomniałem o tym spisie. Zrobię fotkę dzisiaj
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024