Skocz do zawartości


Zdjęcie

VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

budo_fcw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Odnoszę wrażenie że rok temu przed Koźminem i 2 lata temu przed Zgierzem informacja była dużo lepsza (strony internetowe działały już na długo przed zawodami). Teraz jest kilka dni do zawodów i jeszcze wszystkiego do końca nie wiadomo.
  • 0

budo_timm
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Dlaczego 2 zawodniczki:Monika Mordyl i izabela badurek startuja w białych pasach mimo tego zetrenuja judo?
  • 0

budo_guerreira
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
nic tak nie zniecheca zawodnikow jak laczenie kategorii.
wspolczucie dla tych, ktorzy zbijali...
  • 0

budo_maca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Google says ze ta od Wojdana juz 2 razy weszla na podium bialych kobiet w ciagu ostatniego roku [3m na MP i 2m na Lidze] a ta od Rocha/Kocha [brazowy pas judo] w 2009 ma 2m na zawodach submiission wrestling w... zaawansowanych.
Wstyd drogie dziewczyny, także za Waszych trenerow. Wiecej wiary w siebie panie i panowie... :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_timm
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
dyskwalifikacja!!!!!!
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
gdyby komuś się chciało wygoglowac wszystkich zawodników to z pewnością byłoby wiecej takich kwiatków... :roll:
  • 0

budo_jaroslaw koch
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
jestem trenerem izy od miesiaca ,z tego co wiem to poza w/w w gr. iza nie ma zadnych doswiadczen w bjj ,a jest to inny sport jak judo kazdy o tym wie -inne zasady no i walka toczy sie glownie w parterze ,jezeli bedzie miala umiejetnosci na niebieski pas to z pewnoscia dopilnuje zeby startowala w kolorowych pasach a tym czasem musi udowodnic ze poradzi sobie z innymi mocnymi dziewczynami w bialych pasach i to nie 1 raz ,ale to ja zdecyduje i eduardo rocha pozwolcie,pozdrawiam j.k
  • 0

budo_maca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Sory ale czy L Prost tez sie lapie na to tlumaczenie? Widze ze zmieniliscie barwy klubowe a arogancja pod tytulem "to ja decyduje a wy sie wszyscy goncie" zostala ta sama.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
chyba że dziewczyny są poniżej brązowego pasa judo, to wtedy jest w porządku... nie ma co popadać w nadgorliwość. :wink:
  • 0

budo_timm
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Panie Trenerze zasady sa jasne opisane w białych pasach startuja osoby ktore nie maja zadnego doswiadczenia w sportach chwytanych a takim sportem jest judo i nie wazne czy ma cos wspolnego z bjj czy nie.trzymajmy sie zasad
  • 0

budo_jaroslaw koch
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
przepraszam jezeli ktos sie czuje urazony tonem mojej wypowiedzi,ale w/w ludzie beda dla mnie dlugo bialymi pasami,a dodatkowo taka jest decyzja mojego trenera eduardo rocha ,w/w trenuja w moim klubie od wrzesnia ,prost startowal na lidze w bialych pasach i nie byl na podjum to swiadczy o tym ze mam racje ,jeszcze przyjdzie na nich pora w kolorowych pasach musza nabrac doswiadczenia w bjj i nie chce nikogo obrazac ,a swoja droga takich przypadkow jest wiele a mowimy o 2.-och ,uczciwie moge powiedziec ze ze biale pasy to jest wlasciwe miejsce na ten czas dla nich ,bez obrazy pozdrawiam j.koch
  • 0

budo_timm
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
wiec po co jest ten regulamin??judocy,zapasnicy od dzisiaj mozecie stratowac w białych pasach jak widac regulamin w bjj nie obowiazuje,kazdy i tak robi po swojemu...szkoda tylko Tych uczciwych...nie zdziwie sie jak jacyc judocy ktorzy sa zgłoszeni w niebieskich beda chcieli zostac przeniesieni do białych
  • 0

budo_lukasz_89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów Wlkp.
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010

przepraszam jezeli ktos sie czuje urazony tonem mojej wypowiedzi,ale w/w ludzie beda dla mnie dlugo bialymi pasami,a dodatkowo taka jest decyzja mojego trenera eduardo rocha ,w/w trenuja w moim klubie od wrzesnia ,prost startowal na lidze w bialych pasach i nie byl na podjum to swiadczy o tym ze mam racje ,jeszcze przyjdzie na nich pora w kolorowych pasach musza nabrac doswiadczenia w bjj i nie chce nikogo obrazac ,a swoja droga takich przypadkow jest wiele a mowimy o 2.-och ,uczciwie moge powiedziec ze ze biale pasy to jest wlasciwe miejsce na ten czas dla nich ,bez obrazy pozdrawiam j.koch

Widać, że jest parcie na medal, dziewczyny wg. zasad KOLOROWE. Mam koleżanke w klubie w Judo niebieski w BJJ biały a startuje w kolorowych bo ma doświadczenie w sportach chwytanych. Decydując się na start dziewczyn trzeba było brać pod uwagę regulamin imprezy, a nie.
  • 0

budo_lukasz_89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów Wlkp.
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Kolejny :) znaleziony przez emanrehtona na grapplerinfo

http://www.judokoch.pl/?site=zawodnicy#z44 Lukasz Prost ma brązowy pas w judo, a jest w kategorii białych do 76, trochę kiepsko…


  • 0

budo_juhas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Ładne kwiatki... :roll: :lol:
Dyskwalifikacja powinna być albo co najmniej przeniesienie do odpowiedniej kategorii.
No bo jak to ma wyglądać, że każdy sam sobie ustala w jakiej kategorii chce walczyć wg własnego widzimisie? Albo dostosowujemy się do zasad panujących na danych zawodach i bierzemy w nich udział albo nie - i nie bierzemy w nich udziału, tylko np organizujemy własne i sami ustalamy swoje własne zasady...
  • 0

budo_kulaczek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Mam nadzieje ,ze organizator sie wypowie, osoby te powinny byc przeniesione albo zdyskwalifikowane!
  • 0

budo_bakus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Takie osoby same się kompromitują, na przykład Łukasz Prost - brązowy pas w judo, próbuje prowadzić własną sekcje w lublinie, a potem na lidze w białych pasach nie łapie się na podium.
WSTYD !!
  • 0

budo_kibic123
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
w 70 KG BIAŁE basy jest KAROL KAWIORSKI z krakowa :) gdyby nie to ze jezdzi na MŚ w kadrze polski w grapplingu to może był by zielony w sportach chwytanych :) co prawda w niżeszj wadze startował w grapplingu ale to nie mzienia faktu że chyba nie jest białym pasem.
  • 0

budo_bombus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Przepraszam jeśli przegapiłem, ale o której godzinie jest waga?
  • 0

budo_mek24
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010

Kolejny :) znaleziony przez emanrehtona na grapplerinfo

http://www.judokoch.pl/?site=zawodnicy#z44 Lukasz Prost ma brązowy pas w judo, a jest w kategorii białych do 76, trochę kiepsko…


po co się spinasz??? od ciebie z klubu chłopaki zgłosili się do kat.z białymi i niebieskimi paskami choć sami mają purpury. każdy orze jak może.


ps.waga przed 1 walką.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024