Skocz do zawartości


Zdjęcie

VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

budo_miki^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Termin: 20 - 21.11.2010
Start rejestracji: 2.11.2010
Koniec rejestracji: 14.11:2010 godz. 24:00
Adres rejestracji: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Kontakt: 509 042 979 / [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Wpisowe: 50 pln
Nr konta:

60 1560 0013 2027 2092 2247 0002

Wpłaty dokonują tylko i wyłącznie kierownicy ekip za liczbę osób zgłoszonych w panelu rejestracyjnym.
Wymagania: ważne badania od lekarza sportowego, ubezpieczenie NNW, zgoda od opiekunów (dot. niepełnoletnich)
Przepisy: CBJJ / Regulamin Współzawodnictwa Sportowego BJJ



Kategorie wagowe


Kobiety*:
pasy białe: -56 kg, -66kg, +66kg
pasy kolorowe: -56 kg, -66kg, +66kg

Juniorzy*:
wszystkie kolory pasów -64kg, -69kg, -74kg, -79,3kg, -84,3kg, +84,3 kg

Mężczyźni*:
pasy białe -64kg, -70kg, -76kg, -82,3kg, -88,3kg, -94,3kg, -100,5kg, +100,5kg
pasy niebieskie -64kg, -70kg, -76kg, -82,3kg, -88,3kg, -94,3kg, -100,5kg, +100,5kg
pasy purpurowe -70kg, -76kg, -82,3kg, -88,3kg, -88,3kg, -94,3kg, +94,3kg
elita -70kg, -76kg, -82,3kg, -88,3kg, +88,3kg

Masters (+35 lat):
ze względu na debiut tej kategorii, podziały wagowe zostaną podane po zamknięciu rejestracji

OPEN
wszystkie stopnie zaawansowania

*W przypadku małe liczby uczestników nastąpi połączenie kategorii wagowych

WKRÓTCE:
- oświadczenia dla zawodników
- informacje o cateringu (specjalna oferta dla klubów)
- rozkład godzinowy kategorii wagowych pojawi się po zamknięciu rejestracji



KATEGORIA +35

Apelujemy, aby w tej kategorii startowały osoby, które nie mają zbyt długiego stażu i doświadczenia w sportach walki (np. niebieski pas, którego pierwszym sportem jest BJJ). Dywizja ta została stworzona z myślą o tych, co mają trochę więcej lat i nie mają tyle zdrowia by "szarpać" się z znacznie młodszymi zawodnikami.

Tak więc prosimy o rozsądek przy wyborze kategorii.



NOCLEGI:

* Hotel Boss -od 55 pln / osoba (NA HASŁO MP JIU JITSU - 7% RABATU)
- ul. Piłsudskiego 141 - tel. 42 6740736 <- blisko hali!
- ul. Tatrzańska 11 - tel. 42 6763113
* Schronisko Młodzieżowe - od 30 pln / osoba
- ul. Legionów 27 - tel. 42 6306680
- ul. Zamenhofa 13 - tel 42 6366599
* Hostel Flaming - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - od 40 pln / osoba
- ul. Sienkiewicza 67 - tel. 42 6611888
* Hotel Perfect - od 50 pln / osoba
- ul. Ruska 3/7 - tel. 508221163
* Hotel Robotniczy - od 30 pln / osoba
- ul. Łęczycka 70 - tel. 42 6847686
* Hotel M7 - od 70 pln / osoba
- ul. Cieszyńska 47b - tel. 502950054
* Hotel Raff - 75 pln / 2 osoby
- ul. Milionowa 24 - tel. 42 6847510
  • 0

budo_nico86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
A możesz podać chociaż jakie kategorie w jaki dzień? To istotne dla tych którzy pracują w weekend i przyjadą tylko na jeden dzień.
  • 0

budo_lukasz_89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów Wlkp.
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Będzie można zrobić badania na miejscu?
  • 0

budo_cinoslaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Pobijam pytanie nico86, mniej więcej wiadomo kto w który dzień startuje, chodzi mi dokładnie o białe pasy -64kg, bo mój udział też byłby od tego zależny ?
  • 0

budo_miki^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
W poniedziałek pojawi się mniej więcej kto w jaki dzień startuje i informacja co do lekarza (na pewno nie będzie możliwości zrobienia badań w dniu zawodów - ewentualnie w piątek). Jeżeli chodzi o rozpiskę to oczywiście będzie ona wstępna, bo może się ona zmienić w zależności od zgłoszonej liczby zawodników. 100% pewną rozpiskę będzie można ułożyć po zakończeniu rejestracji.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
chodzi o wiążącą decyzję o podziale dywizji (w tym open) na dwa dni.
  • 0

budo_adi_g
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Do kiedy trzeba uregulować przelew startowego, też do 14.11 24:00?? Bo naturalnym wydaje się że trochę później
  • 0

budo_miłujący pokój
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
..."KATEGORIA +35

Apelujemy, aby w tej kategorii startowały osoby, które nie mają zbyt długiego stażu i doświadczenia w sportach walki (np. niebieski pas, którego pierwszym sportem jest BJJ). Dywizja ta została stworzona z myślą o tych, co mają trochę więcej lat i nie mają tyle zdrowia by "szarpać" się z znacznie młodszymi zawodnikami.

Tak więc prosimy o rozsądek przy wyborze kategorii. "
...


Ja apeluję aby w tej kategorii nie startowały osoby, które nie mają zbyt długiego stażu i doświadczenia w sportach walki (np. białe lub niebieski pas, którego pierwszym sportem jest BJJ). Gdyż przeciwna sytuacja będzie obniżaniem prestiżu tej kategorii skoro nazywamy ją Masters - (mistrz, przewodnik...)

Dywizja ta została stworzona z myślą o tych, co mają trochę więcej lat i nie mają tyle zdrowia by "szarpać" się z znacznie młodszymi zawodnikami .... a dotąd to na zawodach robili.

Na wszystkich zawodach bjj na zachodzie jest kategoria Masters +30 i Seniors +35 i nie ma w nich miejsca dla białych pasów - z założenia są to kategorie weteranów czyli zawodników, którzy posiadają już doświadczenie w zawodach ale ze względów czysto fizjologicznych nie mogą mierzyć się z młodszymi i nawet czas walk jest w nich skrócony w stosunku do adekwatnych dywizji w Adults.

Nie wina niedźwiedzia, że zając jest taki słaby
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
To jeszcze nie te czasy żeby twój post miał odwzorowanie w polskiej rzeczywistości.
  • 0

budo_fcw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Również uważam że kategoria +35 dla początkujących mija się z celem. W Polsce jest wiele wyższych kolorowych pasów, które są nie tylko starsze niż 35 lat ale i często grubo powyżej 40 i ze względu na wiek nigdy nie startowali w zawodach, często będąc instruktorami. Taka kategoria byłaby jedyną szansą wyciągnięcia ich na matę i zmierzenia się z równymi sobie wiekiem. Z kolei zmuszanie ich do walczenia z białymi pasami tylko dlatego że tych ostatnich kwalifikuje sam wiek a nie umiejętności, tak jak napisane było powyżej odbiera tej kategorii jakikolwiek prestiż. Przy odpowiednim marketingu (przede wszystkim o wiele wcześniejszym) możnaby zachęcić do startu również wielu uznanych trenerów, których na normalnych zawodach się nie uświadczy (Matuszczak, Barczak, Rutkowski, Andler, Matusiak, Okniński, "Boruta" i wielu wielu innych)
  • 0

budo_mek24
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010

..."

Ja apeluję aby w tej kategorii nie startowały osoby, które nie mają zbyt długiego stażu i doświadczenia w sportach walki (np. białe lub niebieski pas, którego pierwszym sportem jest BJJ). Gdyż przeciwna sytuacja będzie obniżaniem prestiżu tej kategorii skoro nazywamy ją Masters - (mistrz, przewodnik...)


Na wszystkich zawodach bjj na zachodzie jest kategoria Masters +30 i Seniors +35 i nie ma w nich miejsca dla białych pasów - z założenia są to kategorie weteranów czyli zawodników, którzy posiadają już doświadczenie w zawodach ale ze względów czysto fizjologicznych nie mogą mierzyć się z młodszymi i nawet czas walk jest w nich skrócony w stosunku do adekwatnych dywizji w Adults.

[i]Nie wina niedźwiedzia, że zając jest taki słaby


zapytaj wuja google np.o ME BJJ 2009 dziwny trafem w kat.master i senior są białe pasy i o zgrozo w jakich "nędznych"wagach.l
jeśli chce ci sie szukać dalej to nie są to jedyne zawody na ZACHODZIE gdzie są startują zawodnicy powyżej 35-40lat z białymi paskami.
  • 0

budo_fcw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Dlatego albo powinno się zrezygnować w ogóle z kategorii +35 albo umożliwić start wszystkim z podziałem na pasy (w wersji uproszczonej białe i niebieskie razem, a reszta, purpury, brązy i ewentualne czarne razem)
  • 0

budo_kriss-bjj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Mam pytanie do organizatorów: Czy będzie możliwość startowania w butach zapaśniczych ? Pytam gdyż będę miał mały zabieg na stopę wykonany tydzień przed zawodami i buty zabezpieczyły by miejsce po zabiegu nie narażając go na urazy.
  • 0

budo_miłujący pokój
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010

..."

Ja apeluję aby w tej kategorii nie startowały osoby, które nie mają zbyt długiego stażu i doświadczenia w sportach walki (np. białe lub niebieski pas, którego pierwszym sportem jest BJJ). Gdyż przeciwna sytuacja będzie obniżaniem prestiżu tej kategorii skoro nazywamy ją Masters - (mistrz, przewodnik...)


Na wszystkich zawodach bjj na zachodzie jest kategoria Masters +30 i Seniors +35 i nie ma w nich miejsca dla białych pasów - z założenia są to kategorie weteranów czyli zawodników, którzy posiadają już doświadczenie w zawodach ale ze względów czysto fizjologicznych nie mogą mierzyć się z młodszymi i nawet czas walk jest w nich skrócony w stosunku do adekwatnych dywizji w Adults.

[i]Nie wina niedźwiedzia, że zając jest taki słaby


zapytaj wuja google np.o ME BJJ 2009 dziwny trafem w kat.master i senior są białe pasy i o zgrozo w jakich "nędznych"wagach.l
jeśli chce ci sie szukać dalej to nie są to jedyne zawody na ZACHODZIE gdzie są startują zawodnicy powyżej 35-40lat z białymi paskami.


Sprawdziłem.
Na ME 2008 jeszcze nie było takiego przypadku powyżej 35 życia (wyniki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] później rzeczywiście ma to już miejsce.
Jednak na International Masters e Seniors w Rio (czyli nieoficjalnych MŚ tych kategorii wiekowych) białych nie ma nawet w 2010.

Tłumaczę więc, że tym którzy nie chwycili - mój apel jest zamierzoną ironią.
Po co tworzyć taką kategorię jedynie dla początkujących. Jest już taka - białe ADULTS. Nikomu z Białym Pasem nie zabraniam rywalizować z wyższymi pasami. Sam tak robiłem i wygrywałem. Albo chcą wystartować albo nie.

Ja już w moim wieku ruszam się jak moja babcia... choć wasze dziewczyny mówią mi co innego
  • 0

budo_miki^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010

Mam pytanie do organizatorów: Czy będzie możliwość startowania w butach zapaśniczych ?


nie
  • 0

budo_mek24
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010

Sprawdziłem.
Na ME 2008 jeszcze nie było takiego przypadku powyżej 35 życia (wyniki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] później rzeczywiście ma to już miejsce.
Jednak na International Masters e Seniors w Rio (czyli nieoficjalnych MŚ tych kategorii wiekowych) białych nie ma nawet w 2010.

Po co tworzyć taką kategorię jedynie dla początkujących. Jest już taka - białe ADULTS. Nikomu z Białym Pasem nie zabraniam rywalizować z wyższymi pasami. Sam tak robiłem i wygrywałem. Albo chcą wystartować albo nie.

[/b]


a jednak są takie kat. :)
proponuję zlikwidować kat.junior -niektórzy tam mają wystarczajacy poziom na adults,a słabsi niech dorosną :-)
jeśli organizator chce zrobić dodatkowe kat.to czemu nie.kilka dodatkowych medali i "mistrzów" Polski może nie zachwieje polskim jiu jitsu.
  • 0

budo_kulaczek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
I jak z podzialem startujacych na dwa dni kiedy jakie dywizje startuja?
  • 0

budo_miki^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
Tak jak pisałem: nie da się określić w 100% planu zawodów bez zamknięcia rejestracji. Natomiast wstępnie wygląda to tak:
Sobota:
- kobiety kolorowe pasy
- wszystkie kategorie białych pasów
- open - MAX 4 zawodników z jednego klubu
- część niebieskich i purpur

Niedziela:
- część niebieskich i purpur
- elita
- kobiety białe pasy


CATERING:

Istnieje możliwość zamówienia obiadów w cenie 13 złotych-
1 i 2 danie. Zamówienia składamy do 14 listopada z nazwą Klubu oraz ilością zamówionych obiadów. Należy dokonać na konto 60 1560 0013 2027 2092 2247 0002 wpłaty o wartości całego zamówienia.

Menu:
20-11-2010 sobota

* Zupa jarzynowa
* Karkówka pieczona w ziołach, ziemniaki lub kasza gryczana, surówka z buraczków

21-11-2010 niedziela

* Barszcz ukraiński
* Filet z drobiu smażony,ziemniaki lub ryż,surówka z białej kapusty


Co do kategorii +35: została ona stworzona dla ludzi, którzy nie ćwiczą 15 lat judo, 10 lat zapasów i mają wysokie pasy w bjj, bo tych jest zdecydowanie mniej niż niższych pasów (białych i niebieskich), a oni też chcą posmakować jeszcze rywalizacji na swoim poziomie. Co za przyjemność dla brązów i czarnych poskładać biały pas, który ma 2letnie doświadczenie na macie...
Jest to kategoria nowa i jeżeli wypali to za rok można już będzie zrobić z większym podziałem.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010

Sobota:
- część niebieskich i purpur

Niedziela:
- część niebieskich i purpur


eee?
to już wiadomo, jak niebieskie i purpury mogą sobie planować weekend. 8O
czemu np białe i niebieskie nie biją się w sobotę a purpury, elita i open w niedzielę, jakby było na zdrowy rozum najprościej? są jakieś szczególne względy?
  • 0

budo_miki^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: VI Mistrzostwa Polski BJJ - Łódź 2010
bo cześć purpur będzie sędziowała, nie wiadomo jakich ilości tychże się spodziewać, a i niebieskie kategorie są często grubo obsadzone i nie zmieszczą się w jeden dzień. stąd ciężko cokolwiek zaplanować...

wg Twojego podziału nie miałby kto sędziować w niedziele :-) albo okazałoby się że w sobotę zawody się skończą o np 15 a w niedziele o 22...


Będzie 6 mat.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024