Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Tomo
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:68

Napisano Ponad rok temu

Dalszy ciąg posta " Czego nie należy spożywać podczas zażywania kreatyny a co jest wskazane ?"
Czyli cukrów nie mogę jeść ok , jakoś wytrzymam. Mięso tylko wołowina, kurczak(oczywiście bez skórki) i ryby. A jeśli chodzi o śniadania i kolacje ? Mogę jeść tylko chleb żytni czy każdy rodzaj ? I na chleb co mogę kłaść ? Ser(żółty, biały, topiony, pleśniowy), Szynkę(każdego rodzaju), Dżem, Warzywa(ogórki, pomidory, rzodkiewki itd.), Jajka ? I jeszcze jedno pytanie, czy przy zażywaniu kreatyny dobrze jest wypić przed każdym treningiem jedno rozbełtane jajko w szklance ?


  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Dalszy ciąg posta " Czego nie należy spożywać podczas zażywania kreatyny a co jest wskazane ?"
czemu założyłeś drugi temat? Jajek surowych w ogole nie jedz, a posiłek przedtreningowy 1-1.5h przed treningiem
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Dalszy ciąg posta " Czego nie należy spożywać podczas zażywania kreatyny a co jest wskazane ?"
Tak jak Fire napisał jajek surowych nie jedz bo sraki dostaniesz :smutasek: a poza tym w żółtku jest dużo tłuszczy, więc spowolniło by to wchłanianie kreatyny.
  • 0

 

 


Tomo
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:68

Napisano Ponad rok temu

Re: Dalszy ciąg posta " Czego nie należy spożywać podczas zażywania kreatyny a co jest wskazane ?"

czemu założyłeś drugi temat? Jajek surowych w ogole nie jedz, a posiłek przedtreningowy 1-1.5h przed treningiem



A co z tymi śniadaniami ? Co mogę jeść z wymienionych przeze mnie rzeczy ?
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Dalszy ciąg posta " Czego nie należy spożywać podczas zażywania kreatyny a co jest wskazane ?"
węglowodany i jajka, dużo możliwości masz. Np jajka plus płatki owsiane itd. Tylko nie polecam kurczaka na czczo, może Ci być niedobrze
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

Tomo
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:68

Napisano Ponad rok temu

Re: Dalszy ciąg posta " Czego nie należy spożywać podczas zażywania kreatyny a co jest wskazane ?"

węglowodany i jajka, dużo możliwości masz. Np jajka plus płatki owsiane itd. Tylko nie polecam kurczaka na czczo, może Ci być niedobrze



Chodzi mi konkretnie o odp. na te pytania :smutasek:, proszę o wypisanie co mogę jeść z wymienionych przeze mnie produktów.
"Mogę jeść tylko chleb żytni czy każdy rodzaj ? I na chleb co mogę kłaść ? Ser(żółty, biały, topiony, pleśniowy), Szynkę(każdego rodzaju), Dżem, Warzywa(ogórki, pomidory, rzodkiewki itd.), Jajka ?"
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Dalszy ciąg posta " Czego nie należy spożywać podczas zażywania kreatyny a co jest wskazane ?"

"Mogę jeść tylko chleb żytni czy każdy rodzaj ? I na chleb co mogę kłaść ? Ser(żółty, biały, topiony, pleśniowy), Szynkę(każdego rodzaju), Dżem, Warzywa(ogórki, pomidory, rzodkiewki itd.), Jajka ?"


Chleb razowy, możesz kłaść na niego tuńczyka,piersi kurczaka, jakąś szynkę w miarę porządną :smutasek:, ser żółty,jajka, warzywa
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024