Skocz do zawartości


Zdjęcie

Posiłek przed treningiem gainer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer
Być może, ja nie kwestionuję tylko pytam się. Mi się wydaje po prostu, że takie coś, nie przemielone w papkę, a jedynie zmiksowane z sokiem, musi być ciężkostrawne.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer
Nie wyobrażam sobie jak to coś może smakować :o
Poza papką z blenderów zawsze jest opcja żeby zrobić np. placuszki owsiane i zjeść kilka wybierając się z pracy na trening. Wieczorem nasmażysz, walniesz do lodówki i możesz zabrać do pracy i po niej zjeść, jak coś to przepis w podwieszonym temacie.
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłek przed treningiem gainer

kurczak troche ryzu do blendera potem zalewasz wszystko sokiem pomidorowyym i masz płyn do wypicia wygląda ...ujowo ale i tak to co zjesz w żołądku wyglada tak samo.

Swego czasu miałem podobny problem jak Ty (pracujac na słuchawce) tez jedna przerwa ale Ja kombinowałem, szedlem do kibla i na stojaka przed wejsciem do wc wpieprzałem na sprint :) tak jak ktos napisał wszystko zalezy od determinacji i pomysłu a gainera bym nosił w razie awarii


No własnie pracuje w ServiceDesku HP.
Pomoc informatyczna dla pracowników TP i PTK Centertel.

Dzięki wszystkim Wam za rady.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024