Skocz do zawartości


Zdjęcie

KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?

Co do zaśmiecania. Panowie temat jest o Otwartym Turnieju/Lidze a nie o innych sprawach. Zatem komentujmy te zawody, a jak ktoś nie może sobie inaczej ulżyć to cóż....chyba musimy im wybaczyć :)

samui pomyliłes wątki :)
ten jest o tym czemu u was ostatnio taka lipa, o otwartej lidze jest ten drugi :wink:
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
--------------------------------------------------------------------------------
Kolejna moja złośliwość :)

To dzisiaj wrzucono na stronę PZMT

Po raz 9 Paweł Słowiński będzie bronić tytuł zawodoweg Mistrza Świata Muaythai najbardziej prestiżowej federacji Muaythai WMC (World Muaythai Council). Walka odbędzie się na gali CHAMPIONSH OF CHAMPIONS 6 czerwca na Jamajce. Trzymamy kciuki za Pawła

To tłumaczy spoźnienia w PZMT. U nich właśnie kończy się maj. :)
  • 0

budo_bushii3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?

-

Po raz 9 Paweł Słowiński będzie bronić tytuł zawodoweg Mistrza Świata Muaythai najbardziej prestiżowej federacji Muaythai WMC (World Muaythai Council). Walka odbędzie się na gali CHAMPIONSH OF CHAMPIONS 6 czerwca na Jamajce. Trzymamy kciuki za Pawła

To tłumaczy spoźnienia w PZMT. U nich właśnie kończy się maj. :)


i pytanie jakie sie pojawia: kto tu z kogo robi glupka? :) na stronie muay thai informacja jest zupelnie inna
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
bushii nie wiem czy wiesz ale informacje na stronie można edytować :wink:
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
sally nie wiem czy wiesz ale jeśli ktoś edytował błędną datę, to była to pomyłka a nie spóźniona informacja :wink:
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Cypis ja żartowałem. Przecież gdyby walka była 6 to użylibyście innego czasu. Walnąłeś błąd i tyle :)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Siejesz na forum takie żarty 8O
Ludzie nie są zorientowani :roll:
I wprowadzasz w błąd dyskredytując PZMT :(
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Ja tam do PZMT nic nie mam. Uważam za błąd to, że nie było decyzji połączenia się organizacji i nagonka ( wcale nie mówię, że tylko jedna strona). I Tak jakieś (PI(...)) FUDOKAN zostało sportem walki(który znany jest wyłącznie dzieki M jak Miłość), a całkiem niezle rozwijająca się kilka lat temu dyscyplina nie. ALe niestety PZMT zbiera tego żniwa. PZMT się cofneło i wróciło do zasad z przed kilku lat. Siłą PZMT była otwartość, co obecnie całkowicie zablokowano. Oczywiście skorzystało na tym PZKB. POrównaj tylko ile zawodnilów startowało w MP obu organizacji w MT. W seniorach mężczyzn w PZKb tyle ile wszystkich razem kategorii wiekowych w PZMT.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
związki generalnie powstały po to zeby zarabiać kase na tym ze ludzie chca walczyć i startować.Za to ze zawodnik chce powalczyć musi zapłacić odpowiedni haracz odpowiedniej organizacji która z po to głownie działa, niekoniecznie przyczynia się do rozwoju dyscypliny a często wprost przeciwnie tworzy przepisy utrudniające rozwój sportu.. Nie mam do końca przekonania czy na obecnym etapie rozwoju tej dyscypliny jest organizacja która mogła by mieć na to monopol nie zniszczyć tej pięknej sztuki walki, moim zdaniem jeszcze takiej organizacji nie ma.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Gemeralnie to które związki poowstały by zarabiać kasę :)

Laska nie wiesz co mówisz. W PZKb nikt nie jest na etacie ( oprócz pracownic biura).
Akurat Szlachta, też nie dorobił się majątku na PZMT.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
nie obchodzi mnie kto jest na etacie, tylko ile kasy musi płacić zawodnik żeby mógł wystartować, nie bardzo rozumiem za co płaci zawodnik który poprostu chce walczyć (sam przy tym ryzykując własne zdrowie), związek jest organizacją czysto pasożytnicza pod przykrywką działania dla rozwoju sportu. Na czym polega to przyczynianie się do rozwoju, na kontroli tego zeby każdy trener zapłacił za jakiś szmatławy papier nazywany uprawnieniem instruktorskim, opłacił licencje i 10 innych kosztów potem jeszcze łaskawie zastosował sie do wszystkich przepisowych nieodzownych wymogów (wszędzie innych) za co po wniesieniu wszystkich opłat i spełnieniu wymagań nałożonych przez rzesze "specjalistów" w nagrodę będzie mógł sobie wreszcie dać obić twarz, w imię promocji dyscypliny/związku
lekka paranoja sorry
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Znowu następny list z serii

LUDZIE LISTY PISZĄ

Zobaczcie juz nie podpisuje szef a Fox. Ciekawe dlaczego. Podobno po ostatnich zamieszkach władzę IFMA (generalicja) poszły w niełaskę.

Znowu kluby dostanął i znowu będą mamione związkiem. Ile to juz lat.

Szczególnie początek mi sie podoba. Ja pociągnął bym jeszcze bardziej po bandzie.

Kochany Mirku

Szanowny Panie Mirosławie Drzewiecki,
Piszę do Pana w imieniu Międzynarodowej Federacji Amatorskiego Muaythai (IFMA). Międzynarodowa Federacja Amatorskiego Muaythai jest światowym ciałem kontrolującym dyscyplinę sportową amatorskiego Muaythai i jest uznawana przez GAISF jako jedyna taka organizacja na świecie dla sportu Muaythai.
IFMA została już uznana przez Azjatycki Komitet Olimpijski (OCA) i Muaythai jest sportem pokazowym na Olimpiadzie Azjatyckiej. Jest również sportem na Indoor Asian Games oraz SEA GAMES.
Muaythai pod patronatem IFMA jest również sportem na TAFISA World Sport for All Games oraz Arafura Games, które odbywają się pod patronatem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. IFMA jest członkiem Światowej Agencji Antydopingowej (WADA) i w pełni stosuje się do Światowego Regulaminu Antydopingowego. Obecnie IFMA stara się o uznanie przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski.
Polskie Zrzeszenie Muaythai pod prezesurą Rafała Szlachty jest członkiem IFMA od dłuższego czasu. Polskie Zrzeszenie Muaythai (PZMT) jest niezwykle aktywne w propagowaniu sportu Muaythai i odgrywa niezmiernie ważną rolę w Europie przez aktywny udział i organizowanie zawodów według zasad i wytycznych IFMA.
Życzymy Polskiemu Zrzeszeniu Muaythai, aby kontynuował swoją pracę w rozwijaniu i promocji Muaythai w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej, wspierając nasz cel, którym jest zdobycie Olimpijskiego uznania. Polska była gospodarzem Mistrzostw Europy IFMA w 2008 roku i będzie także jedną z drużyn kwalifikujących do Olimpiady Sportów Walki w 2010 roku (Sportaccord (GAISF) Combat Games in Beijing).
Polska jest jednym z czołowych państw w sporcie Muaythai i mamy nadzieję, że polski rząd będzie wspierał ten sport i Polskie Zrzeszenie Muaythai, członka IFMA.
Z poważaniem,
Stephan Fox
Skretarz Generalny IFMA
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?

Międzynarodowa Federacja Amatorskiego Muaythai jest światowym ciałem kontrolującym dyscyplinę sportową amatorskiego Muaythai i jest uznawana przez GAISF jako jedyna taka organizacja na świecie dla sportu Muaythai.

"jedyna na świecie" gówniane kłamliwe bzdury
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Sally - wiesz co to jest GAISF ?

Piszesz że

gówniane kłamliwe bzdury

- może powiesz gdzie te bzdury?
Prosto jest napisać - bzdura. Pokaż tylko gdzie w cytowanym przez Ciebie fragmencie napisana jest ta bzdura.

Przytoczę rzeczony fragment:

Międzynarodowa Federacja Amatorskiego Muaythai jest światowym ciałem kontrolującym dyscyplinę sportową amatorskiego Muaythai i jest uznawana przez GAISF jako jedyna taka organizacja na świecie dla sportu Muaythai.


I tak jest - IFMA jest przedstawicielem Muaythai dla GAISF. Tak jak WAKO reprezentuje kicka.

Gdzie tu "gówniana kłamliwa bzdura" ?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?

Sally - wiesz co to jest GAISF ?

nie wiem co to jest GAISF i specjalnie to nie ma dla mnie znaczenia, bo zdanie sformułowane jest tak jakby IFMA była jedyną organizacja na świecie promująca amatorskie MT i i nie jest to przypadkowe, ale celowo napisane tak zeby zrobić takie wrażenie, to jest kłamliwa manipulacja mająca na celu jedynie wymuszenie poparcia dla Szlachty co jest napisane wprost w końcowym akapicie.
Równie dobrze mogę napisać do ministra ze dla organizacji SFRD jedyna organizacja promująca profesjonalne MT na świecie jest SFMA i pan minister z tego będzie wiedział dokładnie tyle samo.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Nie wiesz co to jest GAISF i to widać. Nie interesuje Cię to - to też widać

Minister wie co to GAIFS - bo ta wiedza idzie z jego stanowiskiem. I go raczej temat interesuje (inaczej Ministrem sportu by nie był).

Zatem pisząc bzdury ukazuj bzdury. A jeżeli Twoje zdanie wynika jedynie z Twojej ignorancji (do czego zresztą sama się przyznajesz) to albo się wyedukuj albo nie zabieraj głosu.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
próbujecie wciskać kit ubrany w ładne opakowanie i sprytne sformułowania. Na początkujących i niezbyt wyedukowanych to działa ale do czasu, po jakimś czasie nawet oni orientują się ze coś tu śmierdzi i szukają innych alternatyw działania i możliwości dla swoich zawodników.
Sport nie polega na pisemkach do ministra tylko na pomocy zawodnikom i klubom w ich rozwoju, wasze GAYFS mozecie sobie wsadzic, tam gdzie macie kluby i ludzi ktorzy z wami wspołpracowali
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
Myślę że wystarczy tyle - nic dodać nic ująć. Dalsze pogłębianie tematu mija się z sensem.

Szukaj, pomagaj i chwała Ci za to - mam nadzieję że ktoś Ci za to kiedyś podziękuje (zupełnie poważnie piszę)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
mam w tym swój wlasny swój interes, chce sobie jeszcze powalczyć dla rozrywki i wyszkolić profesjonalnych zawodników,wiem co mi to utrudnia,co mnie wkurwia, przeszkadza w tym ,tez co szkodzi calej dyscyplinie, co niszczy styl i parę innych spostrzeżeń. w tej kwestii mój interes pokrywa się z większością klubów, zawodników i trenerów im chodzi o to samo. Będę się starać robic to co przynosi korzyści nam i dyscyplinie a unikać tego co jej szkodzi, na tym sie generalnie opieram.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONIEC ILUZJI SUKCESU PZMT CZAS NA PRAWDZIWĄ OCENĘ ?
OZZ- ale ty chyba nie dokońca wiesz co to jest GAIFS

W żadnym wypadku nie jest związana z ruchem olimpijskim. Oczywiście czasami MKOL kozysta z ich informacji, ale tylko tyle. PZKb jest też członkiem tej organizacji i niestety, ale też jest zagrozone jak kilkanaście innych związków. Dla ministerstwa ta organizacja nie jest żadnym wyznacznikiem. Już kiedyś pisałem, cżłonkiem GIFS jest międzyanrodowa organizacją GO - gra planszowa i wiele innych smiesznych. Istnieje też killka takich organizacji o podobnym charakterze jak GAIFS.

Ignorancja Sally może śmieszyć, ale twoja trochę przeraża.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024