Skocz do zawartości


Zdjęcie

ból/kłucie w barku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_ziemniak47
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:znienacka

Napisano Ponad rok temu

ból/kłucie w barku
Szukałem czy nie było i nie znalazłem, więc...
Mam taki problem. Od jakiegoś czasu odczuwam bardzo nieprzyjemny ból w barku, bardziej przypomina to uczucie jakby mi ktoś igłę wbijał centralnie w staw. Wiem, do lekarza powinienem iść i pójdę, ale mam czas dopiero w przyszłym tygodniu, więc co mi szkodzi się tutaj kogoś zapytać. To działa na tej zasadzie, że np. teraz jak sobie piszę to mnie nie boli, jak wykonuję jakieś delikatne ruchy też spoko. Ale wystarczy, że będę chciał podnieść wyprostowaną rękę do góry i... auć, zależy też jak. Jak mam rękę przed sobą to nie ma problemu, troszkę czuję ale daję radę, ale jak mam podnieść rękę bokiem to wymiękam. Podejrzewam, że przyczyną są... pompki za które ostatnio się ostro wziąłem. Miałem to samo kilka tyg. temu, ale zrobiłem kilkudniową przerwę, smarowałem maścią i przeszło, potem robiłem dłuższą rozgrzewkę i było ok, czasem bolało ale zaraz przechodziło. Aż do wczoraj, mimo, że miałem dwudniową przerwę to wieczorem tak mnie wzięło jak kiedyś. Jakieś sugestie? Miał ktoś takie cuda kiedyś?
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ból/kłucie w barku
mozliwe ze to cos z miesniami przetrenowales, spinales miesnie karku podczas pompek, i sa caly czas napiete, co jest pewne przestan robic pompki do wizyty u lekarza, staraj sie unikac masci przeciwbulowych sensu stricto, popors kogos o jakis lekki masaz karku (lecz bron boze nie rozciagaj karku, chodzi mi tu o akie naciaganie szyi podczas masazu, moze cos wyskoczyc jak meisnie sa oslabione, tylko ugniec miesnie), nie nadwyrezaj szyi, tyle chyba jestes w stanie zrobic bez pomocy lekarskiej.

Slava
  • 0

budo_nedohin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: ból/kłucie w barku
na pierwszy rzut oka wygląda na zapalenie mięśnia nadgrzebieniowego ale przyczyn bólu barku jest mnóstwo więc i tak musisz pójsc do kogoś kto cię zdiagnozuję na prawde.
  • 0

budo_anaconda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ból/kłucie w barku
12 zastrzyków (B) w bark i będziesz zdrowy jak rybeńka :P
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ból/kłucie w barku
Z 2 dni temu tez mialem cos takiego tylko nie odczuwalem az tak intensywnego bolu. Cwiczylem kolko na jednej rece i chyba przegiolem. Najgorsze jest to ze podczas cwiczen nie boli, dopiero jak sie budzisz rano. Proponuje do wizyty lekarza smarowac jakis naproxenem czy innym fastumem i odpoczywac. Staraj sie nawet nie nosic zakupow w tej rece.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024