Skocz do zawartości


Zdjęcie

nóz do walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_tylkoontamstoi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lunatic asylum
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: nóz do walki

czemu jesteście tacy ironiczni :oops:

Dlaczego ironiczni? Każdy chce byc jak Vin Dizel!
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: nóz do walki

Po prostu będący na tym forum chcą Cie uchronić przed krzywda.
Tak naprawde każdy nóż jest dobry.
Nie trenujesz walki nożem,bo gdybyś to robił to albo byś wiedział że jest to beznadziejne narzędzie do samoobrony albo znałbyś się na tym na tyle ze byś potrafił sam sobie wybrać nóż.Także tak czy siak nie poczujesz różnicy między nożem z bazaru za 15zł a takimi jak wymieniłeś wyżej.


nie namawiaj do chińszczyzny za 15 zł- ktoś kto ma minimalne pojęcie (np. jak ja :oops: ) widzi różnice w ergonomi rękojeści i w stabilności klingi w folderach. A psełdo etui w nożach ze stałą klingą rozsypują się w rękach, albo rozwiązują.

Arnold zobacz noże na żywo, pomacaj- raz dotknąć to więcej niż 100 razy przeczytać.
Ja na zlocie obmacałem z 200-300 folderów i wybrałem BM Ambush- ani on drogi, ani piękny, ani modny po prostu mi pasuje i idelanie leży w łapie.
  • 0

budo_arnold5551
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nóz do walki

nie namawiaj do chińszczyzny za 15 zł- ktoś kto ma minimalne pojęcie (np. jak ja ) widzi różnice w ergonomi rękojeści i w stabilności klingi w folderach. A psełdo etui w nożach ze stałą klingą rozsypują się w rękach, albo rozwiązują.

widac mało kto na tym forum ma mózg na tyle rozwinięty aby chociaz to wiedzieć :lol: :lol: :evil:
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: nóz do walki
mam pytanko tylko mnie nie zabijcie smiechem...
STAINLESS - ktoś slyszal o takiej marce nozy??!!
chcialem sobie kupic jeden model, za cale 60 zlotych wiec chyba nie chinszczyzna, co komtur??! :wink: a propos w Twoim temacie.. policja przekonala sie do batonow tylko teraz komenda glowna ma klopot...z wyborem modelu?!! wiec mimo pozytywnego rozpatrzenia wejscia batonu do srodkow przymusu bezposredniego znaleziono sobie kolejny klopot do dlugiej akademickiej dywagacji..ech...
pozdrawiam
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: nóz do walki

mam pytanko tylko mnie nie zabijcie smiechem...
STAINLESS - ktoś slyszal o takiej marce nozy??!!


Sorry, ale te dwa zdania się wzajemnie wykluczają :)
  • 0

budo_goldfinger
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nóz do walki
Emmerson.....lub MOD
  • 0

budo_stellars
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: nóz do walki
Tak z ciekawości - ten nóż potrzebny Ci dla fajnego wyglądu? Planujesz do tego zakup płaszcza a'la "Blade", miecza, motoru, latarki i wyciągu z czosnku? Bo jeśli tak, to plastikowe imitacje czy odpowiednio przycięte kawałki blachy za 10 zeta zupełnie się nadadzą.

Jeśli zaś chodzi ci o nóż, którym można komuś zrobić krzywdę - po cholerę Ci wygodna rękojeść czy wyważenie czy cokolwiek innego? I tak nigdy go nie wyciągniesz, strata ciężko zarobionej kapusty. Wiesz, bardziej skuteczny, jako odstraszacz na bandziorów, jest poprostu odpowiedni zapach - wystarczy odpowiednia porcja zjedzonego rano czosnku, brak mycia się przez tydzień czy dwa i już. I Ile to tańsze! I do tego zawsze wolne miejsca w autobusie czy tramwaju! Zastanów się, chłopie!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024