Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odpowiednia suplementacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

mulato41
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna, iprezy, siatkowka, tenis stolowy,ziemny, bilard etc.
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:130
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpowiednia suplementacja
zluchajcie,zdecydowałem się na tego storm'a. Spróbuję,przekonam się. Jesli juz bd po nim wygladal w miarę to zakoncze branie kreatyny itp. Kupię sobie tylko dla utrzymania sylwetki glutaminę albo jakieś amino..Tylko powiedzcie mi jeszcze, do tego storma'a to lepiej gainer kupić czy shock'a therapy???zalezy mi bardzo na opiniach. Głownie masa masa się liczy i rzezba w jednym !!! a po shocku chyba zbytnio na masie nie pojdzie bo to jest tylko pobudzacz treningowy. natomiast gainer bym mial jako uzupelniaczz w diecie.
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpowiednia suplementacja
A ja mam wrazenie ze juz kupiles tego storma<_<. Powiem Ci tak, kazdy stack kreatynowy ma w sobie monohydrat kreatyny w postaci ok 5gr. Do tego inne rozne formy kreatyny o dziwnych i 'naukowo' wygladajacych nazwach. Czy one dzialaja lepiej niz mono? Czy lepiej przyswajalne, dluzej dzialajace, mocniejsze? Nie ma na to jednej odpowiedzi. Moze niektore i sa mocniejsze ale ich zawartosc w calym stacku przewaznie nie jest wystarczajaca. Przewage ma zawsze mono. Do tego w takim stacku masz BCAA, elektrolity, weglowodany, witaminy, pobudzacze czasem no i od niedawna tez w tych lepszych masz beta-alanine - choc jej zawartosc jest niewsystarczajaca zeby dzialala tak jak powinna a jak jeszcze cwiczyc 3x w tygodniu to jej prawie nie czuc.
BCAA nie potrzebujesz jak zjesz dobry posilek na 1-2h przed treningiem, badz wypijesz porcje bialka/gainera, a po posilku to samo - bedziesz w stanie anabolicznym.
Witaminy i tak bierzesz bo w tym sporcie to podstawa.
Jak juz wspomnialem beta alaniny jest za malo, pobudzacze nie wszyscy lubia, bo po kofeina ogranicza apetyt (niedobrze dla ektomorfika co musi pochlaniacz duze ilosci kalorii zeby przybrac na masie)
Elektrolity - pij sok rozcienczony z woda w czasie treningu z np dekstroza (tylko nie cytrusowy bo koliduje z kreatyna)
No i oczywiscie cala gama l-argininy, cytruliny, i czasem zwiazkow azotu - to akurat jest plus.
Wiec tak na prawde zostaje mono ( w opisie producenta storma podaje 'nie zapomnielismy o monohydracie, prawdziwej i wyprobowanej formy kreatyny' cytuje moje tlumaczenie z ang - gra slow troche, z ktorej wynika ze tak naprawde tylko mono tak na prawde dziala w 100%[a calosc kreatyny w porcji to 5gr...brzmi znajomo co nie? bo tyle wynosi przewaznie dzienna porcja])..... z czego wiekszosci to mono, ktore kosztuje duzo mniej niz stack.
Storm ma jeszcze jakas tam super ekstra forme doprowadzania do krwioobiegu - Noxinsulin czy cos - po ludzku tauryna i arginina, cytrulina. Na to samo wyjdzie jak bedziesz brac mono z porcja bialka i 50gramami weglowodanow, ktore w naukowy i potwierdzony sposob potrafia bardzo dobrze 'wtloczyc' kreatyne do miesni.

Ja oczywiscie nie mowie ze storm nie dziala, bo dziala, ale jak chcesz tylko troche sie podpakowac zeby sie panienkom podobac (kto tego nie chce :D ) to storma nie potrzebujesz.

Czego potrzebujesz to dobrej diety, nadwyzki kalorycznej (i to sporej) i stalego doplywu bialka co 3-4h w ciagu dnia (6 posilkow na dzien) i bialka wolnowchlaniajacego przed snem (twarog - badz kazeina).
Jesli chodzi o kreatyne to kupilbym mono -teraz creapure (ku mojemu zaskoczeniu bo nigdy nie bralem) jest bezsmakowe, dobrze sie miesza. Ja nigdy nie bralem creapure, ale zwykla mono - co niestety nie podchodzilo mi bo smak byl obrzydliwy a i problemy zoladkowe mialem - przy creapure tego nie ma, kumpel ostatnio kupil z universala i sam sprobowalem i sie mile zaskoczylem.
Do mono dobrze dokupic magnez (storm ma np w sobie forme kreatyny magnezowanej)
Jak jeszcze nie osiagnales swojej wagi optymalnej do Swojego wzrostu to gainer jest bardzo dobrym rozwiazaniem (nie powinno Cie zalac tluszczem).
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

mulato41
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna, iprezy, siatkowka, tenis stolowy,ziemny, bilard etc.
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:130
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpowiednia suplementacja
Dzięki stary;)widać,żę spoko chlop jestes i widać,żę znasz się na rzeczy;P to znaczy, jeszcze nie kupilen tego storm'a. Mówisz,zebym sobie mono wzial hmmm. pewno masz racje, ale nie wiem czy czytales poprzednie posty. Miałem już 1 cykl na kretce i to była kreatyna etylowa, ponoc mocniejsza od mono. Dlatego teraz jesli wziałbym mono to nie wiem czy by moj organizm na niej pociagnał. co do sylwetki to lekko ulegla juz mianie. Klatka-102, biceps-33 waga 71 przy wzroscie 184. Tylko mam jeden problem,po prawej czesci klatka jest lekko krzywa i nie proporcjonalna do tej drugiej czesci(od strony serca). Znasz jakies dobre cwiczenia na skorygowanie tejze wady???a co do dupeczek to i bez tego mozna je zarywac,ale wiesz...Lepiej juz wygladac;) aaa i jakbys mogl to zasugeruj jakies konkretne polaczenie supli na 2 cykl podajac linki do kazdego produktu..???xd
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpowiednia suplementacja
Bez diety to nawet storm nie pomoze, musisz miec dobra nadwyzek kaloryczna - zapraszam do dzialu dieta.
Z suplementow to jak koniecznie chcesz storma to bierz - jak kasa nie gra roli to czemu nie. Do tego mozesz wziac shock therapy i masz kompletny stack. Jak mowilem gainer i bialko. Gainer np mutant mass a bialko to polecam ON 100% whey. Dobij diete gainerem tak ze co najmniej bedziesz miec 4500 kal na dzien i beda efekty
Witaminy np multiple z olimpu a z drozszych to ANimal pak
A co do wygladu klatki to ona po jakims czasie sie wyrowna, tylko nie katuj jej zbyt czesto bo to tez nie jest dobry pomysl
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

mulato41
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna, iprezy, siatkowka, tenis stolowy,ziemny, bilard etc.
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:130
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpowiednia suplementacja
sluchajcie, kupiełem sobie SUpeR Pumpa 250 w sklepie;)
Cykl zaczynam dopiero od poniedziałku. Teraz ćwiczę na sucho i dzisiaj wziałem sobie jedną miarkę tego z woda gazowana. Hmmm czy w ogole dobrze zrobiłem?
Chciałem sprawdzić jak smakuje,zaraz idę na siłkę więc zobaczymy.,..Ale nie zaszkodzi mi to co? Smak punch i rewelacja. jutro jescze na jakies piwko bd sobie chcial wyskoczyc przed cyklem...
???
  • 0

mulato41
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna, iprezy, siatkowka, tenis stolowy,ziemny, bilard etc.
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:130
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpowiednia suplementacja
stosował ktoś tego Superpumpa 250???
Jak mam sprawdzić datę ważności..?
proszę o pomoc
  • 0

mulato41
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna, iprezy, siatkowka, tenis stolowy,ziemny, bilard etc.
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:130
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpowiednia suplementacja
czy mogę sobie magnez rano wziąść po dawce krety ?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpowiednia suplementacja
magnez polecam łączyć z cynkiem na noc :D
  • 0

mulato41
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna, iprezy, siatkowka, tenis stolowy,ziemny, bilard etc.
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:130
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpowiednia suplementacja
magnez ponoc koncentrację poprawia. Tylko cynku nie mam, a jesli chodzi o magnez to:OLIMP Chela-Mag B6 sobie zakupiłem i do cyklu go pragnę dołożyć. Ale co, rano odradzacie np. przed szkolą ??
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpowiednia suplementacja
Nie ale nie zauważysz różnicy jak weźmiesz go przed szkoła czy na noc :D
Kiedyś kupiłem apteczny magnez i apteczny cynk i łykałem to razem przed snem czułem się dobrze zregenerowany i wyspany (takie niby ZMA)
  • 0

mulato41
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna, iprezy, siatkowka, tenis stolowy,ziemny, bilard etc.
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:130
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Odpowiednia suplementacja
siema, od tygodnia już jadę kolejny cykl. Moje suple to:
-przedtreningowiec Super Pump250 Gaspari Nutrition
-mono z Olimpa w DT: rano 2 na czczo z 1 kaps tauryny, po treningu 2 kaps z 1 tauryny
-Taurine Mega Caps Olimp
-Magnez:Chela Mag+b6 z Olimpa
-Gainer: 1kg gain bolica, 1kh Mct z Olimpa. Pozniej dorzuce jeszcze Mass XLL
nie wiem czy to dobry wynik,ale po pierwszym tyg,. w łapie przybyło mi 0,5 cm.
W pt. dobrego tricepsa pocisnąłem i do dzisiaj boli mnie ten mięsień i do tego ramię. Od czego tak jest? to dobrze czy źle???bo do zakwasów raczej tego bólu bym nie porównał. Głownie klepie mnie, jak chcę wyprostować ramię. Ocencie jakos moj zestaw i sie wypowiedzcie. Staż juz poł roku, pierwsze 2 miechy na sucho, pozniej cykl z crester, znowu na sucho i teraz moj 2 cykl,.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024