Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie i Prośba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_bartus56
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie i Prośba
Witajcie,

Jestem nowym użytkownikiem tego forum (Tak więc WITAM serdecznie :D ), a także za niedługo nowym członkiem tkd (mam nadzieje). Kiedyś jak byłem mały (w 1996 r.) chodziłem na kyokushinkai, ale moim zdaniem była to bardziej fascynacja niż jakieś zamiłowanie. I nastąpiła przerwa. Teraz obecnie mam 19,5 roku życia za sobą i duża motywacje do tkd. Zawsze dużo ćwiczyłem, biegałem, pływałem, bardzo dużo piłki nożnej itp, ale do sedna, nie chciałbym spoczywać na laurach, tylko jak cos robic to robic dobrze i nie jestem za bardzo rozciągnięty ;/. Czy w moim wieku nie jest za późno, żeby być w tym dobry ??
Wszystko co robiłem było mało związane ze sportami walki... Może moglibyście mi pomóc np co teraz trenować żeby pomóc w trenowaniu tkd, oraz czy nie jest trochę za późno ? Może to głupi pytanie ale tak jak mówię moje doświadczenie jest ZEROWE i chętnie poczytam co powinienem zacząć robić. Mam 176-177 cm wzrostu i 67 kg wagi.

Bardzo proszę o wszelkie uwagi i rady.
  • 0

budo_bartus56
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie i Prośba
To znowu ja z góry przepraszam ale nie znalazłem opcji zmień/opracuj, więc pisze drugi post.

I jakie ćwiczenia polecacie na wyrzeźbienie i spalenie trochę brzuszka ? I oczywiście wspomagające tkd. Z góry dzięki za odpowiedzi z tych dwóch postów :)
  • 0

budo_bonku5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie i Prośba
Siema :) Nigdy nie jest za późno na trening .. co prawda małe szanse na sukcesy w zawodach ale nawet to nie jet wykluczone.. Jesli chodzi o rozciąganie to w podobnym wieku zacząłem i po 7 miechach robiłem szpagat.. także musisz po prostu być systematyczny bo to jedna z najważniejszych cech w rozciąganiu. Jakie ćwiczenia stosowałem? Wszystkie jakie znam i co mi przyszło do głowy ale zawsze poprzedzałem to intensywną rozgrzewką tak żeby się dobrze spocić. I później ostro.. po ok 20 minutach jak stygłem znów dogrzanie i na nowo aż czułem że na prawde mam dość ..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024