Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysztof Świercz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_maguda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Krzysztof Świercz
Witam,
gdzie moge znalezc Krzysztofa Świercza?? zapadł się pod ziemię chyba
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Świercz
zaprawdę..
podobno nie odbiera starej komórki. Krzysiek nie prowadzi już zajęć na PWr a kierownictwo wydziału nie ma na niego namiaru.
  • 0

budo_maguda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Świercz
byłaby straszna szkoda, gdyby przestał uczyć aikido. nic, bede jeszcze szukac.. dzieki za odpowiedz :)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Świercz
krzyś przestał ćwiczyć aikido 4 lata temu i przekazał mi grupy na politechnice - z tego co wiem - od tamtej pory juz nie ćwiczy aikido.
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Świercz
A czy mozna zapytac czy cos wogole, a jesli tak, to co obecnie cwiczy? To byla bardzo barwna postac, ciekaw jestem w jaka poszedl strone.
  • 0

budo_wydra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Świercz
Spotkałem go tuż po tym jak dał sobie spokój z aikido. Z rozmowy wynikało, że zajął się jakąś formą jogi (hatha?), dużo medytuje, oraz zaczął zaocznie studiować pedagogike specjalną.
Postać to była (jest?) bardzo barwna i niewątpliwie wywarł on duży wpływ na życie sporej grupy ludzi.
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Świercz

byłaby straszna szkoda, gdyby przestał uczyć aikido.

To byla bardzo barwna postac, ciekaw jestem w jaka poszedl strone.

Postać to była (jest?) bardzo barwna i niewątpliwie wywarł on duży wpływ na życie sporej grupy ludzi.


czy ktoś mógłby rozwinąć temat? bo rozbudziliście moją ciekawość ;)
  • 0

budo_wydra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Świercz

czy ktoś mógłby rozwinąć temat? bo rozbudziliście moją ciekawość ;)


Krzysztof Świercz prowadził zajęcia z aikido na SWFiS PWr, także ogólnouczelnianą sekcje podczepioną pod AZS. Miał (pewnie ma, ale nie mogę jakoś pozbyć się tej maniery pisania w czasie przeszłym...) niezwykle charyzmatyczną osobowość. Dawał jej wyraz prowadząc swoje zajęcia i okraszając je dłuuuugimi wykładami na temat aikido, medytacji, Krishnamurtiego, kupowania sera białego w sklepie spożywczym itp itd.
O ile wiem nigdy nie zdał zadnego egzaminu w aikido, miał natomiast, jeśli mnie pamięć nie myli oczywiście, 1 dana judo i był byłym zawodnikiem kadry narodowej judo (tak mi się przynajmniej wydaje, po tylu latach coś mogło mi się pomieszać).
O tym jak traktowało jego i jego zajęcia w owym czasie srodowisko ówczesnego wrocławskiego aikido wolałbym żeby wypowiedział się ktoś inny.
Moje drogi z Krzyśkiem rozeszły się po paru latach treningów gdy zawartość aikido w aikido zaczęła dramatycznie spadać na treningach na rzecz wspomnianych wykładów, jakiś asan z jogi i takich tam różnych. Ale wciąż wspominam lata nauki u Krzyśka bardzo dobrze, fajnie się wtedy bawiłem (do czasu... :D )na jego zajęciach, a to bardzo ważne.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024