Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maciek Skupiński


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_wilk78
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński

Możesz mi jedynie polizać jaja frajerze.Musze sie niestety zniżać do twojego poziomu


no to ja się dostosuje do twojego poziomu: JAJA to trzeba mieć, gdybyś je miał sam byś z Maćkiem porozmawiał co u niego.
Dla twojej informacji, Maciek jest bliskim mi przyjacielem i znam jego problemy prywatne jak i związane ze sportem. Są to sprawy o których nikt na pewno nie będzie pisał na forum. Spokojna głowa, Maciek sobie poradzi. A czy i kiedy będzie walczył, to zależy od wielu rzeczy.
I skoro jesteś człowiekiem o tak wysokim poziomie to przestań obrażać i wyzywać ludzi bo jak widzę to nerwy Ci puszczają. Nie znasz mnie, ja nie znam Ciebie. Napisałem tylko że twój post był niepotrzebny a Ty mnie od buraków wyzywasz...No nic, nie obrażam się bo mam gdzieś co o mnie myślisz. Po prostu jest mi Ciebie szkoda. Miłego dnia życzę.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
Trzeba było od razu napisac ze sobie poradzi.Nerwy wcalie mi nie puszczaja tylko zwracam sie do ludzi tak jak oni zwracają sie do mnie(nak muay).Przypominam ze ty pierwszy użyłeś słowa buraki mając na mysli mnie(co wynikało z kontekstu) także nie powinienes miec pretensji.A jesli chodzi o to czy mam jaja czy nie to mógłbym cie obdarowac ciętą ripostą ale jak słusznie zauwazyłes nie znamy sie,mnie równiez nie interesuje co o mnie myslisz wiec pozostawie to tak poprostu bo szkoda słow..Mimo wszystko życze twojemu przyjacielowi jak najlepiej.

P.S dzieki abcd za zrozumienie pozdrawiam
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
Prince i Sally oczywiście nie mówię że wszyscy ale tez skupinski i symonides to nie byle kto w PZMT. Niedalej niż pare dni temu byłem świadkiem jak Wszelak odmówił walkę za 1500 zł. Zientka zastąpił JAbłonski bo organizator dawał 500 euro a Zientek jest utytułowanym zawodnikiem. Mysle że Różalski nie walczy za mniej niż 500 euro. Jarosz też nie walczył za grosze. Z Mariuszem Ciełśińskim jest podobnie ( chociaż na imprezie mniejszej potrafi zrobić ukłon w stronę organizatora przy walce pokazowej).
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński

Pytanie o życie zawodnika, jest nieodłącznym pytaniem o niego, jako sportowca. .

taaa

Co sie stało z tym chłopakiem?Taki talent .Słyszałem ze ma powazne problemy ze soba.Własciwie to sam widziałem..Co go spotkam to jest pod wpływem alkoholu(syndrom dnia wczorajszego)Przytył co najmniej z 10 kg.

Jeśli uważacie, że Maciek to idiota, o którego nie warto się pytać, jak o człowieka, to faktycznie zamykajcie każdemu usta.

Coś ci powiem abcde - życie prywatne spotrowca a kariera sportowa to dwie różne sprawy. Dla ciebie jest tylko to co jest na ringu a jak pragniesz czegoś więcej to poczytaj o Wisniewskim i Mandarynie. Oni są warci tego by o nich pytać a Skupiński zasluguje na to by o nim milczeć i zostawić jego problemy w spokoju - tu chodzi kurwa o elementarny szacunek. Amen.[/i]
  • 0

budo_jogi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Yellowstone

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
MATE swietnie to ujal .Prywatne zycie i zwiazane z tym problemy sa kazdego czlowieka,z osobna,tylko jego osobista sprawa.A nie sprawa wszystkich. ABCDE jak piszesz. To ty masz bledny punkt widzenia. Nie znasz Macka ani jakie ma problemy!?! Jesli je ma to ma paru oddanych przyjaciol ktorzy o nim pamietaja i on dobrze wie ze zawsze sie moze pytajcie na Forum. On jesli zechce to wam odpowiedo nich zwrocic.Pytania o to co sie z nim stalo ,ze nie startuje ostatnio, zadajcie jemu a nie na forum.Ludzkie jezyki sa zlosliwe czasami. Piszesz ze to jakim jest ktos sportowcem to znaczy jakim on jest czlowiekiem. Mylisz sie.Tysona zgubil Don king,jego zona i tesciowa.ON by sam.Nikogo nie szkaluje ,kulturalnie napisalem zeby Esnst zapytal sam a nie na Forum. A ze nie rozumie i ma takie madre bratnie dusze jak ty ,to rozumiem irytacje Wilka i NAK MUAY. Tak wiec prosze was zostawcie Macka i tan bezsensu temat w spokoju.Niech odejdzie z zapomnienie.pozdrawiam
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński

Co sie stało z tym chłopakiem?Taki talent .Słyszałem ze ma powazne problemy ze soba.Własciwie to sam widziałem..Co go spotkam to jest pod wpływem alkoholu(syndrom dnia wczorajszego)Przytył co najmniej z 10 kg.Szkoda chłopaka,myśle ze jego kariera zawodnicza zoztała zle poprowadzona.Po wygraniu mistrzost świata muay thai(oczywiscie szacunek za to ale wtajemniczeni wiedza ze były to mistrzostwa swiata w pełnych ochraniaczach organizacjiIFMA,są tam dwie klasy A i B nie wiem w jakiej startował)i wygraniu kilku zawodowych walk,promotorzy organizuja mu walke z jednym z najlepszych zawodników stadionu lumpini??to niepowazne.Maciek jest oczywiscie wojownikiem ale trzeba rozwaznie dobierac przeciwników na poczatku swojej kariery.A nie od razu górna półka.Oczywiscie było KO.Troche wczesniek KO w walce z Jurim Gorbaczewem..podobno takich walk było wiecej.Szkoda chłopaka bo był niezły.Mam nadzieje że sie podniesie i wróci


niepotrzebna prowokacja w bardzo zlym stylu...
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
Własni jogi przestan juz pisac o tym samym po raz setny bo to sie staje strasznie nudne
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
Powtarzam mój post nie miał na celu nikogo obrazic a w szczególnosci Maćka.Jesli tak sie stało to przepraszam jego i wszystkich oprócz tych którzy mnie obrażali.Nie chciałem aby ta dyskusja poszła w ta strone.Może rzeczywiscie żle to ująłem.Nie wiedziałem ze trzeba starannie dobierac słowa na forum.Gdybym wiedział ze wiekszośc odbierze to jako prowokacje i obgadywanie nigdy bym tego nie napisał.Zakończmy już tą dyskusje bo tak można w nieskończoność.Mam inne zdanie na temat tego co wiekszośc tu pisze ale nie ma sensu sie przepychac.KONIEC
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński

Mysle że Różalski nie walczy za mniej niż 500 euro. Jarosz też nie walczył za grosze. Z Mariuszem Ciełśińskim jest podobnie ( chociaż na imprezie mniejszej potrafi zrobić ukłon w stronę organizatora przy walce pokazowej).


Marcin nie walczy za mniej niż 1000 Euro, ponieważ taki jest mniej-więcej koszt porządnego przygotowania się do walki.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
teraz na pewno. Ale pisałem to 1,5 roku temu:) Z tytułem mistrza świata i paroma dobrymi walkami po drodze na pewno mu się należy
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maciek Skupiński
chyba jednak pare mieśiećy temu ale przed walką o tytuł mistrza świata:):):)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024